رفتن به مطلب

استفاده از فونت انگلیسی در کنار فونت فارسی

ارسال‌های توصیه شده

سلام من میخوام در کنار فونت B Yekan که برای فونت فارسی انجمنم هست از یک فونت زیبای انگلیسی هم برای کلمات انگلیسی که در سایتم هست استفاده کنم 

میتونید راهنماییم کنید

چون الان که فونت فارسی رو تنظیم کردم فونت انگلیسی پیش فرض در کنار فونت فارسی جلوه بدی داره

کسی میتونه راهنمایی کنه؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام خدمت شما

این که دو فونت مجزا استفاده بشه کار جالبی نیست به این دلیل که سرعت لودینگ سایت بالا میره اما این بخش رو مشاهده کنید در این جا توضیحات داده شده

stackoverflow

لینک ارسال

در 6 دقیقه قبل، صائب کوهپایه گفته است :

سلام خدمت شما

این که دو فونت مجزا استفاده بشه کار جالبی نیست به این دلیل که سرعت لودینگ سایت بالا میره اما این بخش رو مشاهده کنید در این جا توضیحات داده شده

stackoverflow

میشه خودتون توضیح بدید چون من زیاد انگلیسیم خوب نیس و متوجه نمیشم

لینک ارسال

سلام معنیش یه همچین چیزی میشه البته از ترنسلیت هم کمی کمک گرفتم

تصور کنید که می خواهید یک وبسایت را طراحی کنید که زبان انگلیسی را به زبان ایرانی (انگلیسی و فارسی) یاد بگیرد. انگلیسی و فارسی (فارسی) هیچ شباهتی در الفبای ندارند زیرا فارسی راست به چپ است و انگلیسی به سمت چپ به راست و کاملا متفاوت است. من هیچ برچسبی برای تنظیم یک فونت برای تمام کلمات فارسی و فارسی و دیگر فونت برای همه کلمات انگلیسی پیدا نکردم. به عنوان مثال مجموعه B-Nazanin برای Persian و به طور خودکار Times New Roman برای انگلیسی تنظیم کنید که نیازی به تعریف فونت برای هر کلمه در هر زمان نیست. فقط یک بار این فونت ها را تعریف کنید. 

لینک ارسال

در هم اکنون، ayhan گفته است :

سلام معنیش یه همچین چیزی میشه البته از ترنسلیت هم کمی کمک گرفتم

تصور کنید که می خواهید یک وبسایت را طراحی کنید که زبان انگلیسی را به زبان ایرانی (انگلیسی و فارسی) یاد بگیرد. انگلیسی و فارسی (فارسی) هیچ شباهتی در الفبای ندارند زیرا فارسی راست به چپ است و انگلیسی به سمت چپ به راست و کاملا متفاوت است. من هیچ برچسبی برای تنظیم یک فونت برای تمام کلمات فارسی و فارسی و دیگر فونت برای همه کلمات انگلیسی پیدا نکردم. به عنوان مثال مجموعه B-Nazanin برای Persian و به طور خودکار Times New Roman برای انگلیسی تنظیم کنید که نیازی به تعریف فونت برای هر کلمه در هر زمان نیست. فقط یک بار این فونت ها را تعریف کنید. 

ممنون ولی فک کنم باید فونت ایران سنس رو خریداری کنم و نصب کنم

اینجوری راحت تر میشم

یک سوال دیگه من الان با فونت B Yekan که کدشو نوشتم و دادم به سایت فونت اعداد به صورت پیش فرض IPS هستش و تغییری نکرده آیا سلکتور خاصی برای اعدا باید به کار ببرم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...