رفتن به مطلب

خطا هنگام نصب IPS در لوکال با XAMMP(حل شد)

ارسال‌های توصیه شده

• بنیان گذار IPSFarsi

فایل IPS رو دانلود کنید و Extract کنید. مشکل از این هست که بعضی از فایل ها Extract نشدن!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 26
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ
در 4 دقیقه قبل، وحید نامنی گفته است :

فایل IPS رو دانلود کنید و Extract کنید. مشکل از این هست که بعضی از فایل ها Extract نشدن!

چندین بار این کار را انجام دادم. هم مستقیم آدرس html را دادم و هم اینکه جای دیگه اکسترکت کردم و بعد به اینجا انتقال دادم. در هر دو صورت من به یک نتیجه رسیدم صفحه‌ی سفید.

59550c8f090e3_Screenshot__.thumb.png.73caba093365561dd402a1cd04cd27ac.png

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 8 دقیقه قبل، ankidroid گفته است :

چندین بار این کار را انجام دادم. هم مستقیم آدرس html را دادم و هم اینکه جای دیگه اکسترکت کردم و بعد به اینجا انتقال دادم. در هر دو صورت من به یک نتیجه رسیدم صفحه‌ی سفید.

یکبار هم با دسترسی root انجام بدید تا اگر نشد ببینیم از چیه!

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

یکبار هم با دسترسی root انجام بدید تا اگر نشد ببینیم از چیه!

من nautilus را با sudo باز میکردم و از همین‌جا با ark اکسترکت می‌کردم. ظاهراً  ark به درستی فایل را اکسترکت نمیکرده. وقتی با خط فرمان با دسترسی root فایل را اکسترکت کردم همه‌چیز درست شد.

مراحل بعدی هم برای راهنمایی‌های بقیه کاربران عرض میکنم:

۱- همه‌ی کارهای نصب را با دسترسی root انجام دهید.

۲-فایل conf_global.dist.php را به conf_global.php تغییر نام بدید و مجوز آنرا 0777 بذارید.

۳- مجوز فولدرهای applications، datastore، plugins، uploads و logs که در پوشه‌ی uploads هست را به 0777 تغییر دهید.

همه چیز برای نصب آماده خواهد شد.

ممنون جناب نامنی بابت وقتی که گذاشتید.

موفق باشید

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

خوب خدا رو شکر که مشکل حل شد.

رنج پشتیبانی IPSFarsi کلا از IPS هم خارج شده، به سرور و طراحی سایت و سئو همه چی رسیده :joy:

@ankidroid با توجه به اینکه شما قبلا پشتیبانی های سیستم های دیگه بودید خداییش قضاوت با شما، این مشکل شما از اون مشکلات بود که اصلا هیچ ربطی به سیستم نداشت! :laughing: اگر انجمن دیگه ای بود فکر نمی کنم که اصلا جواب می گرفتید چه برسه به اینکه زمان پاسخ رو در نظر بگیریم.

از ده سال پیش که سرعت این طوری بوده، ده سال بعد هم انشالله هم زنده ایم هم سرعت همین طوریه. خانواده که تا الان تاثیر نگذاشته !

صرفا این پست رو به خاطر خوشحالی زدم که مشکل تون رفع شد :heart:

لینک ارسال

در 41 دقیقه قبل، وحید نامنی گفته است :

خداییش قضاوت با شما، این مشکل شما از اون مشکلات بود که اصلا هیچ ربطی به سیستم نداشت!

چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است... بله جناب نامنی عزیز کاملاً حق با شماست. این مشکل من ربطی به IPS نداشت ولی در انجمن مربوطه هم همانطور که فرمایش دادید، پاسخ نگرفتم. اگه لینک شروع تاپیک زیر را ببینید، مربوط به اردیبهشت ماه است،

http://forum.ubuntu.ir/index.php/topic,145972.0/topicseen.html

یعنی چیزی حدود دوماه پیش من این مشکل را در انجمن اوبونتو مطرح کردم. اما واقعاً پاسخ‌هایی دریافت کردم که اصلاً مناسب نبود حتی مجال فکر هم بهم نمیداد. پاسخ‌هایی مثل اینکه:

نقل قول

شما اگه دستور را صحیح وارد میکردید با این مشکلات مواجه نمی‌شدید.

این واقعاً جوابی نیست که به درد من بخوره. من که به دنبال راه‌حل هستم به دنبال حل مشکل هستم. این جواب واقعاً آب سردی است که روی یه تازه‌وارد می‌ریزند و یه لحظه آدم خشک میشه و دیگه امیدی به ادامه نداره. به همین دلیل تصمیم گرفتم که از اوبونتو تا حدودی سر در بیارم تا حداقل بیشتر بتونم تلاش کنم. حدود دو ماه با دستورات و ... کوبونتو ور رفتم تا تونستم کمی در مورد لینوکس بفهمم. ادعای حرفه‌ای بودن ندارم اما در حدی هستم که وقتی جناب نامنی میفرمایند با دسترسی روت این کار را انجام بده بدونم منظورشون چی هست!

بعد از اینکه کمی با لینوکس آشنا شدم تصمیم گرفتم دوباره همون تاپیک را پیگیری کنم، ولی بازم گفتم بیخیال چون ممکنه یکی دیگه یه حرفی بهمون بزنه و کلاً این دفعه دیگه جام کنیم :D

به همین خاطر اینجا مزاحم شما شدم و گفتم اینجا برای هر دردی دواست...شاید که تاپیک را در تالار درستی باز نکردم(معذرت) اما جناب نامنی اینقدر به IPSFarsi و مدیرانش اطمینان دارم که اگر توی تالاری مطرح کنم «واکسن ایدز» حتماً به جواب میرسم و امیدوارم که همیشه پایدار باشید :heart_eyes:

در 41 دقیقه قبل، وحید نامنی گفته است :

از ده سال پیش که سرعت این طوری بوده، ده سال بعد هم انشالله هم زنده ایم هم سرعت همین طوریه. خانواده که تا الان تاثیر نگذاشته !

من به کامپیوتر خصوصاً نت خیلی علاقه دارم. این علاقه باعث میشه که به اکثر انجمن‌ها سرک بکشم. اکثراً برای انجمن‌ها که این روزها به قول شما تابستونه شدند :D آرزوی مرگ میکنم چون واقعاً وقت تلف می‌کنند اما از ته دل میگم که برای IPSFarsi و مدیرانش و فعالان آن پایداری ۱۰۰ ساله را از خدا خواستم.

لینک ارسال

درود بر شما

متاسفانه در مرجع اوبونتو بعضی از دوستان برخوردهای تندی انجام میدن که باعث دلسردی و یا رنجش خیلی از دوستان میشه به شکلی که اعتراض خیلی از دوستان و اساتید دیگه هم رو در پی داشته اما ...

خوشحالم که مشکلتون با کمک جناب نامنی عزیز حل شد تا به حال بنده خودم با این مشکل برخورد نکرده بودم چون همیشه با دسترس روت اقدام به نصب cms های مختلف میکنم و کمک جناب نامنی تجربه ای هم برای بنده شد

امیدوارم ایشون همچون قبل در تمام مراحل موفق باشند

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...