رفتن به مطلب

عدم ارسال ایمیل از طرف سیستم

ارسال‌های توصیه شده

با سلام من نسخه جدید رو  نصب کردم ایمیل ارسال نمیکنه داخل انجمن هم گشتم به پاسخ درستی نرسیدم اگر لطف کنید نحوه تنظیم درست ایمیل رو آموزش بدید. قسمت تست هم امتحان کردم و نفرستاد. با تشکر  از استادان عزیز

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تنظیمات رو برو روی php بگذارید

نباید مشکل خاصی داشته باشید

مگه اینکه خودتون تنظیمات رو دستکاری کرده باشید در غیر اینصورت مشکل از سرورتون هست

لینک ارسال

در 1 دقیقه قبل، j-akbari گفته است :

تنظیمات رو برو روی php بگذارید

نباید مشکل خاصی داشته باشید

مگه اینکه خودتون تنظیمات رو دستکاری کرده باشید در غیر اینصورت مشکل از سرورتون هست

بر روی پی اچ پی تنظیم هست و تنظیمات خاصی رو انجام ندادم فقط داخل هاست یه ایمیل ساختم و در قیمت تنظیمات ایمیل در قسمت آدرس ایمل خروجی زدم آدرس ایمیل ورودی هم جیملم رو زدم اگر اشتباه زدم لطفا نحوه درستش رو بگید لطفا

لینک ارسال

همینکارو کردم ولی بازم ایمیل ارسال نمیکنه دوست عزیز

در 18 دقیقه قبل، j-akbari گفته است :

هر دو ایمیل رو Gmail خودتون بزارید

همینکارو کردم ولی بازم ایمیل ارسال نمیکنه دوست عزیز

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

@milad0s شما طراحی و کد نویسی می کنید ؟

لینک ارسال

در 1 دقیقه قبل، j-akbari گفته است :

ببینید در رخداد نگاشت های خطا ایمیل ها چه خطایی دارید

در رخداد نگاشت های خطا ایمیل ها  چیزی وجود نداره

در 1 دقیقه قبل، وحید نامنی گفته است :

با سلام

وقت بخیر

@milad0s شما طراحی و کد نویسی می کنید ؟

در هر زمینه ای سر رشته دارم و برای خودم اکثرا طراحی میکنم وردپرس و ربات های تلگرامی cli   بیشتر سررشته دارم فوتوشاپ و ...

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 2 دقیقه قبل، milad0s گفته است :

در هر زمینه ای سر رشته دارم و برای خودم اکثرا طراحی میکنم وردپرس و ربات های تلگرامی cli   بیشتر سررشته دارم فوتوشاپ و ...

آها! وقتی اون خطی که در قالب طراحی شده توسط ما بود و نوشته بود طراحی و کد نویسی توسط علی یوسفلاوی و شما تغییر دادید به اسم خودتون متوجه شدم که طراحی می کنید. الان هم با اتکا به دانش خودتون مشکل تون رو حل کنید چرا که ما از کاربرانی که کپی رایت رو حذف می کنند پشتیبانی نمی کنیم.اون قالب ساعت ها زمان برده طراحیش که شما به راحتی میاید و طراحیش رو به اسم خودتون می زنید!

لینک ارسال

در هم اکنون، وحید نامنی گفته است :

آها! وقتی اون خطی که در قالب طراحی شده توسط ما بود و نوشته بود طراحی و کد نویسی توسط علی یوسفلاوی و شما تغییر دادید به اسم خودتون متوجه شدم که طراحی می کنید. الان هم با اتکا به دانش خودتون مشکل تون رو حل کنید چرا که ما از کاربرانی که کپی رایت رو حذف می کنند پشتیبانی نمی کنیم.اون قالب ساعت ها زمان برده طراحیش که شما به راحتی میاید و طراحیش رو به اسم خودتون می زنید!

درست میگید اینجا ایرانه حق کپی رایت رعایت نمیشه اسم و ادرس سایت وجود داره
حق کپی رایت برای شخص حقیقی تعریف نمیشه به هر حال من ازتون معذرت میخوام
و درضمن من اگه قالب رو تغییر بدم و مشکلاتشو حل کنم متونم کپی رایت رو به اسم خودم بزنم همینطور که آقای یوسفلاوی کردن
در چنین کار هایی حمایت از دوستتون رو درک میکنم ولی یکم واقع بینانه باشید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...