رفتن به مطلب

ادغام 2 انجمن با یکدیگر

ارسال‌های توصیه شده

سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان و مدیران عزیز

مدتها بود قصد داشتم انجمن ام رو بروز کنم از 3.4.8 اما فرصت نمیشد، بلاخره دیشب موفق شدم که آپدیت کنم. حالا قصد دارم کمی ساختار انجمن رو تغییر بدم و بهینه اش کنم، گزینه ادغام انجمن پیدا نکردم داخل پنل مدیریت، آیا چنین چیزی وجود داره یا ابزاری براش موجود هست؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

یکی از دو انجمن رو انتخاب و سپس از مدیریت حذف نمایید. در زمان حذف از شما پرسیده می شه که مطالب رو به کدوم انجمن می خواید انتقال بدید که شما باید در این قسمت انجمن مورد نظرتون رو انتخاب کنید. به این صورت پست های یک انجمن به انجمن دیگه منتقل می شه.

لطفا بکاپ داشته باشید تا در صورتی که گزینه اشتباهی رو اگر انتخاب کردید راه برگشت براتون باشه.

موفق باشید

لینک ارسال

در 6 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

با سلام

وقت بخیر

یکی از دو انجمن رو انتخاب و سپس از مدیریت حذف نمایید. در زمان حذف از شما پرسیده می شه که مطالب رو به کدوم انجمن می خواید انتقال بدید که شما باید در این قسمت انجمن مورد نظرتون رو انتخاب کنید. به این صورت پست های یک انجمن به انجمن دیگه منتقل می شه.

لطفا بکاپ داشته باشید تا در صورتی که گزینه اشتباهی رو اگر انتخاب کردید راه برگشت براتون باشه.

موفق باشید

ممنون از راهنماییتون

و یک سوال دیگه، این ویدجت یا بلاک آمار سایت که پایین صفحه اصلی هست کجا میتونم پیدا کنم؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...