رفتن به مطلب

مشکل در انقال سایت از VB

ارسال‌های توصیه شده

سلام من به تازگی سایتمو انقال دادم از وی بی به ای پی بی ولی حروف فارسی مشکل داره ! 

همه روش ها رو برای UTF8 رفتم نشد ! 

لطفا اگر کسی میتونه کمک کنه اعلام کنه خیلی فوری نیاز دارم به کمک

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

گزاشتم نشد اون آ»وزش هم خودم ولی چون من نمیتونم به پنل وی بی وارد بشم نمیتونم دیتابیس UTF8 کنم! 

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

منظورتون از همه روش ها، کدوم روش ها هست ؟

طبق فرمایشات آقای یوسفلاوی عمل کنید.

علت اینکه دیتابیس نا خوانا شده به این علت هست در مرحله وارد کردن مشخصات بانک اطلاعاتی کدینگ اشتباه وارد شده.

راه حل :

باید از اول مراحل تبدیل رو انجام بدید.

در موقع تبدیل Data Character set  رو  collation جداول بانک اطلاعاتی vb خودتون وارد کنید. اگر هر چیز دیگه ای وارد کنید مطالب ناخوانا می شه!

اینکه collation رو از کجا بفهمید کافیه از طریق phpmyadmin دیتابیس vb رو نگاه کنید.

موفق باشید

لینک ارسال

مرسی از جوابتون ولی مشکل من اینکه مال VB latin1_swedish_ci هست که وقتی میزنم قبول نمیکنه ! 

وقتی به صورا latin1 هم میزنم نا خوانا میشه ! 

بک آپ ریستور کنم دوباره نصب کنم ممکنه درست بشه ؟ 

سلام دوباره من بک آپ ریستور کردم دیتابیس تبدیل کردم به UTF8 با هک وی بی در phpmyadmin هم تست کردم تبدیل شده ولی هنوز داره حروف ناخوانا میاره موقع تبدیل ! 

الان Data Character set من

utf8_general_ci

در وی بی ! 
در برنامه Converters  هم که به این صورت قبول نمیکنه و باید حتما خلاصه شده utf8 باشه وقتی هم که میزنم حروف ناخوانا میاره ! :| 

لطفا کمک کنید کسی هست بگه بهش دسترسی هم میدم اگر میشه به خدا خسته شدم :(( 

لینک ارسال

شما دیتابیس vb رو به utf8 تبدیل نکنید

بک آپ برگردونید و IPS نصب کنید در قسمت charset هم latin1 بزارید باید بدون مشکل انجام بشه

لینک ارسال

• 4 ماه بعد...

منم همین مشکل رو دارم ولی موقع نصب میگه نصب تنها گزینه "استفاده از رمزنگاری یونیکد 4 بایتی UTF-8؟" هست گزینه ای نیست که latin1 بشه

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، Wiki گفته است :

منم همین مشکل رو دارم ولی موقع نصب میگه نصب تنها گزینه "استفاده از رمزنگاری یونیکد 4 بایتی UTF-8؟" هست گزینه ای نیست که latin1 بشه

سلام وقت بخیر

لطفا برای مشکلتون تاپیک جدا بزنید

این موردی که نوشتید هنگام نصب سیستم IPS هست و ربطی به انتقال نداره و شما این گزینه رو فعال کنید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...