رفتن به مطلب

ارسال های پست های انجمن در شبکه های اجتماعی

ارسال های توصیه شده

دروود دوستان عزیز

میخواستم همه پست های انجمن به به شکل RSS توی فیسبوک ، گوگل پلاس و تلگرام نمایش داده بشه !
این کار رو برای بک لینک به صورت دستی انجام میدم و خیلی سخت شده جدیدا بجای تولید محتوی وقتم رو  میگیره !

تلگرام رو میدونم که رباط داره بخاطر جامع شدن تاپیک نوشتم تا کامل باشه ...
واسه فیسبوک و گوگل پلاس چه کاری میشه انجام داد ؟

افزونه ای برای این کار نیست ؟
آخه وردپرس داشت گفتم شاید IPS هم داشته باشه

ببخشید سوال زیاد میپرسم 

ممنون که با صبر جواب میدین :wub:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 5 ساعت قبل، divooneto گفته است :

واسه فیسبوک و گوگل پلاس چه کاری میشه انجام داد ؟

سلام. می‌توانید از سایت‌هایی استفاده کنید که خبرخوان را میخوانند و پست‌‌های شما را در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌کنند. یکی از سایت‌هایی که می‌توانم به شما پیشنهاد کنم:

https://dlvrit.com/

پس از ثبت‌نام شما می‌توانید صفحات مربوط به سه شبکه‌ی اجتماعی(هر کدام که مایل بودید) را به صورت رایگان به حساب کاربری خود اضافه کرده و لینک خبرخوان انجمن را برای انتشار تنظیم کنید. دقت بفرمایید برای انتشار در شبکه‌های اجتماعی بیشتر نیازمند به پرداخت هزینه در این سایت می‌باشید. برای رایگان بودن موارد بیشتر می‌توانید سایت‌های دیگری را نیز امتحان کنید.

افزونه ای برای این کار نیست ؟

در حد دانش من نیست. این مورد را اساتید بنده پاسخگو خواهند بود.

ببخشید سوال زیاد میپرسم 

خواهش میکنم. وظیفه‌ی ما پاسخگویی است اما اگر امکانش هست برای هر سؤال خود تاپیکی جداگانه باز کنید تا آرشیوبندی موضوعات و جستجوی برای کاربران آتی راحت‌تر شود.

با تقدیم احترام:give_heart:

لینک ارسال

ممنون دوست عزیز کمک بزرگی بود.
یه سوالی واسم پیش اومد: سایت هایی مثل dlvrit رو توی گوگل بایدبا چه چیزی جستجو کنیم ؟

ممنونم واقعا این برخورد شما عالیه ...
ممنونم از راهنمایتتون دوست عزیز

من سوال ها رو سعی میکنم جدا بپرسم ولی واسه هر سوالی هم تاپیک بزنم شاید اسپم بشه و عزیزان اذیت بشن !
ممنون از کمکتون ...
موفق باشید 

لینک ارسال

برای جستجو می‌توانید «smart social media automation» را جستجو کنید یا «اشتراک گذاری خودکار مطالب در شبکه‌های اجتماعی» ولی برای راحتی شما لینکی در اختیارتون قرار میدم که سایت دیگری را به شما معرفی می‌کند. امیدوارم که مفید واقع شود.

http://www.yjc.ir/fa/news/4848739/ارسال-خودکار-مطالب-سایت-به-شبکه‌های-اجتماعی-آموزش-تصویری

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

ما مجبور شدیم تا از کوکی ها و فناوری های مشابه برای اجرای این وب سایت استفاده کنیم تا بتوانیم تجربه بهتری در زمان استفاده از سایت برای شما ایجاد نماییم. سیاست حریم خصوصی.