رفتن به مطلب

حجم بالای MySQL

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان و اساتید گرامی IPS

من یه تالار گفتگو راه اندازی کردم از روز اولی که اعضا وارد شدن ، با حدود 100 کاربر بانک اطلاعاتیش یهو از مثلا 10 مگ رسید به 750 مگ ،‌جریان چیه؟ کمک کنید لطفا اگه بخواد اینطوری پیش بره سر میزاره به آسمون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

چنین موردی اصلا امکان پذیر نیستش

انوقت بنده با 5600 کاربر باید بانک اطلاعاتیم می ترکید :) در حالی که همون 850 مگابایت  به زور میشه :)

اون مربوط به خود IPS و برنامه و افزونه های جانبی هستش که نصب کردید که در ابتدا اصولا 600 مگابایت میشه و بعدا زیادتر میشه ولی نه خیلی زیاد!!

با تشکر

یاحق

لینک ارسال

• تیم مدیریت/توسعه دهنده
در ۱ ساعت قبل، hamed69 گفته است :

سلام دوستان و اساتید گرامی IPS

من یه تالار گفتگو راه اندازی کردم از روز اولی که اعضا وارد شدن ، با حدود 100 کاربر بانک اطلاعاتیش یهو از مثلا 10 مگ رسید به 750 مگ ،‌جریان چیه؟ کمک کنید لطفا اگه بخواد اینطوری پیش بره سر میزاره به آسمون

درود.

شاید بخش Log پایگاه داده شما به دلیل وجود ارور در انجمن بر روی هاست، حجیم شده است؟ بررسی کرده اید؟

در آخر پایگاه داده خود را یک بار Repair و Optimize کنید.

لینک ارسال

سلام برای منم اینطور میشه همه لوگ ها هم پاک کردم ولی کلا نسبت به ورژن سه خیلی حجم بالا رفته . نوسان زیاد شده

لینک ارسال

در 10 ساعت قبل، hamed69 گفته است :

این جدول از دیتابیسم حجمش خیلی بالاس

core_log         -         677.5 Mb

سلام

وقت بخیر

جدول core_log را empty کنید، سپس جهت جلوگیری از سفید شدن صفحه انجمن، به پنل مدیریت کل > سیستم > پشتیبانی مراجعه کرده و گزینه ها بروی "قسمتی به درستی کار نمی کند" تنظیم کنید و ادامه را بزنید.

لینک ارسال

در در 2 خرداد 1396 در 11:19، MatinRh گفته است :

سلام

وقت بخیر

جدول core_log را empty کنید، سپس جهت جلوگیری از سفید شدن صفحه انجمن، به پنل مدیریت کل > سیستم > پشتیبانی مراجعه کرده و گزینه ها بروی "قسمتی به درستی کار نمی کند" تنظیم کنید و ادامه را بزنید.

ممنون ، برای دیتابیسم مشکلی پیش نمیاد؟ @محمد قاسمی @وحید نامنی

لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، hamed69 گفته است :

ممنون ، برای دیتابیسم مشکلی پیش نمیاد؟ @محمد قاسمی @وحید نامنی

خیر عزیز، دقت کنید جناب نامنی و محمد قاسمی عزیز پست رو پسندیده اند که نشانه تایید آنهاست :D.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

خیر مشکلی پیش نمیاد.

اگر می بینید پاسخی از طرف ما و کادر مدیریت ارسال نمی شه بدونید که صحبت های دوستانی مثل اقا متین ۱۰۰ درصد مورد تایید ما هست.

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...