رفتن به مطلب

مشکل در پنل مدیریت

MrAmir

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان گرامی

چندوقتی هست به پنل مدیریت سر نزده بودم که امروز وقتی میخواستم جستجو کنم متوجه شدم قسمت جستجو در پنل مدیریت وجود نداره !! 

فکرشو بکنید چطور یک کاربر رو از بین چند هزار کاربر پیدا کنیم وقتی قسمت جستجو نباشه ؟! 

قسمت امار ها دیگه مثل قبل نمودار هاش فعال نیست ( قسمت تعداد عضویت و کاربران انلاین در سیستم ) و به صورت عددی در اومده !! 

قسمت گروه ها , تعداد کاربرانش در حال لودینگ باقی میمونه و نمایش داده نمیشه که چند کاربر در هر گروه وجود داره ! 

منو های حذف , ویرایش , سطح دسترسی یا ... که قبلا به صورت 3 گزینه بود به صورت 5 گزینه کامل نمایش داده میشه که در عکس با فلش مشخص کردم

گزینه هایی مثل افزودن ابزارک که زیر منو دارن , زیر منو هاش باز نمیشه 

انگار که یه چیزی غیرفعال شده که همه این مشکلات به وجود اومده ! با توجه به اینکه تنها کاری که چند وقت اخیر کردم اپدیت به 19.4 بوده و توی این مدت و قبلش نه افزونه ای نصب کردم نه برنامه ای ! 

دوستان اگر راهنمایی کنن ممنون میشم 

ie16_zzzz.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

مشکل : عدم بارگذاری فایل های کتابخانه ای جاوا اسکریپت IPS مشکل شما هست.

راه حل پیشنهادی :

۱- کلیه فایل های IPS رو دوباره آپلود کنید.

۲- بعد از  آپلود، از قسمت پشتیبانی cache ها رو پاک کنید.

لینک ارسال

در در 29 اردیبهشت 1396 در 07:52، وحید نامنی گفته است :

با سلام

وقت بخیر

مشکل : عدم بارگذاری فایل های کتابخانه ای جاوا اسکریپت IPS مشکل شما هست.

راه حل پیشنهادی :

۱- کلیه فایل های IPS رو دوباره آپلود کنید.

۲- بعد از  آپلود، از قسمت پشتیبانی cache ها رو پاک کنید.

سلام اقای نامنی عزیز @};- 

بعد از یه مدت سر زدم , یعنی نبودم که بررسی کنم این موضوع رو در کمال تعجب دیدم که درست شده ! بدون اینکه کاری انجام بدم ! به نظرتون میتونه مشکل از هاستینگ باشه ؟ 

لینک ارسال

در 20 دقیقه قبل، Amir_HosseinM گفته است :

بعد از یه مدت سر زدم , یعنی نبودم که بررسی کنم این موضوع رو در کمال تعجب دیدم که درست شده ! بدون اینکه کاری انجام بدم ! به نظرتون میتونه مشکل از هاستینگ باشه ؟ 

تا آنجایی که من اطلاع دارم این موضوع به کش (cache) مربوط می شود

که در مدتی که نبودید این مشکل از سیستم IPS به طور خودکار انجام شده

در حالتی که خواستید به سرعت کش خالی شود و مشکل حل شود به نقل قول از جناب @وحید نامنی در ACP > سیستم > پشتیبانی و با علامت گذاری "قسمتی به درستی کار نمی کند." عملیات تخلیه ی کش انجام شده و در بیشتر مواقع مشکلان حل می شود

اگر راهنماییم اشتباه بود معزرت می خواهم از اساتید

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در در 1 خرداد 1396 در 19:45، Amir_HosseinM گفته است :

خیر مشکل از هاستینگ نیست. در زمان انتخابات و وقایع مهم کشوری این اتفاق معمولا میوفته. راحت باشید :D

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...