رفتن به مطلب

درخواست آموزش خروجی گرفتن از زبان فارسی یک برنامه یا افزونه و به اشتراک گذاری آن

ارسال‌های توصیه شده

سلام. من در انجمن جستجو کردم، اما اکثر آموزش‌ها در رابطه با فارسی سازی است. من میخوام اگه امکانش هست راهنمایی کنید که چطور برنامه‌ یا افزونه‌ای را که فارسی کردم از زبان فارسی آن خروجی بگیرم و به اشتراک بذارم. من در پنل مدیریت تعدادی برنامه را فارسی میکنم و استفاده می‌کنم. ممنون میشم اگه امکانش هست آموزش را قرار بدید تا فارسی بعضی از برنامه‌ها را قرار بدیم تا شاید برای دوستان مفید باشه و استفاده کنند.:give_heart:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• تیم مدیریت/توسعه دهنده
در 12 دقیقه قبل، ankidroid گفته است :

سلام. من در انجمن جستجو کردم، اما اکثر آموزش‌ها در رابطه با فارسی سازی است. من میخوام اگه امکانش هست راهنمایی کنید که چطور برنامه‌ یا افزونه‌ای را که فارسی کردم از زبان فارسی آن خروجی بگیرم و به اشتراک بذارم. من در پنل مدیریت تعدادی برنامه را فارسی میکنم و استفاده می‌کنم. ممنون میشم اگه امکانش هست آموزش را قرار بدید تا فارسی بعضی از برنامه‌ها را قرار بدیم تا شاید برای دوستان مفید باشه و استفاده کنند.:give_heart:

درود.

متاسفانه در نسخه 4 چنین قابلیتی موجود نیست.

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام

در تکمیل صحبتهای @محمد قاسمی باید عرض کنم که فقط برنامه ها امکان جدا سازی را دارند که دو روش دارد

روش اول از زبان که خروجی میگیرید با اولین خط ترجمه نشده برنامه مقایسه کنید و اون تیکه را جدا کنید 

روش دوم استفاده از افزونه  language downloader هست که داخل بخش برنامه های سری 4.1 موجود است

لینک ارسال

ممنون. از افزونه استفاده کردم و به نحو احسن جواب داد. اگه امکانش هست راهنمایی هم برای فارسی سازی افزونه‌ها بذارید یا اینکه بفرمایید از کجا شروع کنم تا بتونم فارسی سازی افزونه‌ها هم به اشتراک بذارم؟ من در اینترنت سرچ کردم و لینک فارسی سازی افزونه‌های وردپرس و ... را دیدم.

ممنون بابت راهنمایی :give_rose:

لینک ارسال

فایل صوتی و تصویری قرار دادم راستش.

خواستم بنویسم دیدم خیلی میشه.

ویدئو و صوت رو اگر امکانش رو دارید و روی کامپیوتر هستید با هم گوش کنید.

مشکلی باز بود بنده و دیگر دوستان در خدمتیم.

حجم: 23.4 مگابایت

حاوی ویدئو+صوت

امکان این که هم زمان با ویدئو حرف هم بزنم نبود

موید باشید

localize-ips-saeed.zip

لینک ارسال

بسیار عالی... ممنون بابت وقتی که گذاشتید و این ویدیو را منتشر کردید. راستی اگر از smplayer برای مشاهده‌ی ویدیو استفاده کنید خود برنامه صوت را همراه با ویدیو پخش خواهد کرد. :give_rose:

لینک ارسال

در 5 دقیقه قبل، ankidroid گفته است :

بسیار عالی... ممنون بابت وقتی که گذاشتید و این ویدیو را منتشر کردید. راستی اگر از smplayer برای مشاهده‌ی ویدیو استفاده کنید خود برنامه صوت را همراه با ویدیو پخش خواهد کرد. :give_rose:

فعلا از bandicam که داشتم استفاده کردم. یعنی این نصب بود برنامه اش. سرعت اینترنت فضایی هم که مجالی برای دانلود نمیذاره.

در مورد ویدئو و آدیو هم ناهماهنگ هستن، شرمنده.

سعی کردم اصول اولیه و شاید مهمش رو بهتون بگم.

حالا شما چند تا تست انجام بدید. مشکلی بود من یا بقیه حتما کمک تون می کنیم.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...