رفتن به مطلب

افزونه زرین پال برای IPS

mostafanorzade

ارسال‌های توصیه شده

با سلام . برای دریافت افزونه زرین پال من هرچی انجمن رو میگردم فقط ۱ مطلب راجبش هست . اونم نوشته :

افزونه قبلی مشکل داشته لطفا این فایل ها را در هاست جایگزین کنید تا مشکل حل بشه 

خب خود برنامه اصلی رو از کجا باید دانلود کنیم ؟

با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت
در 35 دقیقه قبل، mostafanorzade گفته است :

خب خود برنامه اصلی رو از کجا باید دانلود کنیم

یا اصلا سرچ نمیکنید یا نگاه به این نکردین

لینک ارسال

خوب شد به ما سرچ کردن هم یاد دادید شما دوست عزیز

شما سرچ کن ؛ دانلود زرین پال؛  یا هر چیز دیگه یا . اگر این مطلب رو آورد هرچی خواستید بگید

لینک ارسال

در 22 دقیقه قبل، mostafanorzade گفته است :

خوب شد به ما سرچ کردن هم یاد دادید شما دوست عزیز

شما سرچ کن ؛ دانلود زرین پال؛  یا هر چیز دیگه یا . اگر این مطلب رو آورد هرچی خواستید بگید

سلام

حداقل به رسم ادب تشکر کوچولو میکردید بعد انتقاد. هر چند انتقاد شما هم بجاست اما پسندید بیان نشد.

عفو بفرمایید بابت جسارت

لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، صائب کوهپایه گفته است :

یا اصلا سرچ نمیکنید یا نگاه به این نکردین

آخه من خیلی مودب صحبت کردم.!!! یهو ایشون میگه : یا سرچ بلد نیستی کنی یا اینو نمیبنی ( یعنی اینکه کوری اینو ندیدی) !!!!! عمرمون رو پای این حرفه لامصب گذاشتیم بهمون فشار میاد یکی که نصف سن منم نداره بخواد اینطوری باهام صحبت کنه . 
اصلا گیریم که بوده و من ندیدم این طرز جواب کاربر سایت دادن نیست که . مردم برای کاربرای سایتشون جون میدن .. مام خودمون بالای ۱۹۰ تا سایت داریم و نصف کاربرای اینترنت کوفتی از کاربرای ما حساب میشن

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، mostafanorzade گفته است :

آخه من خیلی مودب صحبت کردم

شما لطف می‌کنید. مطمئناً با رعایت ادب خیلی سریعتر به جواب می‌رسید.

رچ بلد نیستی کنی

جمله‌ی «یا اصلاً سرچ نمی‌کنید» با جمله‌ی «سرچ بلد نیستی کنی» زمین تا آسمان تفاوت داره

یعنی اینکه کوری اینو ندیدی

آیا مطمئنی دقیقاً منظور آقای کوهپایه همین بود؟؟

بهمون فشار میاد یکی که نصف سن منم نداره بخواد اینطوری باهام صحبت کنه

آیا شما آقای کوهپایه را از قبل می‌شناسید و از سن ایشون اطلاع دارید؟ 

مردم برای کاربرای سایتشون جون میدن

بله. مدیران IPSFarsi هم همین کار را انجام میدهند. اما من و شما و دیگر کاربران برای این مدیران چه کاری انجام دادیم؟!!! با اینکه آقای کوهپایه زحمت کشیدند و لینک را در اختیار شما قرار دادند(در صورتی که طبق قوانین و عرف استفاده از انجمن شما باید با جستجو پیدا می‌کردید) شما حتی زحمت یک لایک ساده هم به خودتون ندادید. و اینکه بهتره که روی احترام متقابل بیشتر کار کنید تا اینکه برای حضورتون در یک سایت سر مدیران منت بذارید. 

مام خودمون بالای ۱۹۰ تا سایت داریم

انشاالله خدا بیشترش کنه و چرخش براتون بچرخه.

نصف کاربرای اینترنت کوفتی از کاربرای ما حساب میشن

از کجا این آمار دقیق را بدست آوردید؟

قصد جسارت نداشتم. اما از شما که بالای ۱۹۰ سایت دارید انتظار میره که بیشتر روی جملات و حرف‌ها دقت و فکر به خرج بدید. امیدوارم از بودن در انجمن IPSFarsi لذت ببرید. یاحق

راستی برای سرچ کردن هم من فقط کلمه‌ی «زرین پال» را نوشتم. نتیجه را ببینید

زرین پال.png

لینک ارسال

مرسی از شما . من اگر سوال اولم بد بود معذرت میخوام . ولی فکر نکنم . به هر حال شاید اصلا کاربر مبتدی باشم (کسایی رو دیدم که حتی نمیدونن که سایت ها اکثرا سرج دارن)

به هر حال ...من کلمه زرین پال رو سرچ کردم و عکس زیر نتیجه ای که اومده ... اگه نگاه کنید ۳ تا نتیجه اول یکی هستن و اون گزینه مد نظر گزینه چهارم هست و چون من اولین بار هست دارم با IPS کار میکنم فکر کردم IPS با nexus تفاوت داره ... واسه همین دقیقا بجز این مورد حدود ۱۰ تا نتیجه رو باز کردم دیدم همشون نوشته که افزونه قبلی مشکل داره کنارش این کدها رو نصب کنید ... واسه همین سوال کردم

همین که وقت گذاشتید با صبوری جواب بنده رو دادید مطمئن باشید یه امتیاز مثبت براتون بین کاربران ثبت خواهد شد

موفق و پیروز باشید

Screenshot from 2017-05-13 18-32-43.png

لینک ارسال

اگر نیاز به فایلی داشتید بهتره به جای جستجوی تمام موضوعات در بین فایل‌ها دنبال آن بگردید. این فیلتر میتونه دسترسی شما به فایل‌ها را راحت‌تر کنه. به عکس پیوست توجه بفرمایید.

بهترین‌ها را براتون آرزو دارم:give_heart:

search.png

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
در 2 ساعت قبل، mostafanorzade گفته است :

مرسی از شما . من اگر سوال اولم بد بود معذرت میخوام . ولی فکر نکنم . به هر حال شاید اصلا کاربر مبتدی باشم (کسایی رو دیدم که حتی نمیدونن که سایت ها اکثرا سرج دارن)

به هر حال ...من کلمه زرین پال رو سرچ کردم و عکس زیر نتیجه ای که اومده ... اگه نگاه کنید ۳ تا نتیجه اول یکی هستن و اون گزینه مد نظر گزینه چهارم هست و چون من اولین بار هست دارم با IPS کار میکنم فکر کردم IPS با nexus تفاوت داره ... واسه همین دقیقا بجز این مورد حدود ۱۰ تا نتیجه رو باز کردم دیدم همشون نوشته که افزونه قبلی مشکل داره کنارش این کدها رو نصب کنید ... واسه همین سوال کردم

همین که وقت گذاشتید با صبوری جواب بنده رو دادید مطمئن باشید یه امتیاز مثبت براتون بین کاربران ثبت خواهد شد

موفق و پیروز باشید

Screenshot from 2017-05-13 18-32-43.png

برادر من من اصلا توهین بهتون نکردم.من کلا روز پرتنشی داشتم اگر هم بد برخورد شده من عذرخواهی میکنم.در ضمینه خدمت رسانی هم من باور کنید تازه نیومدم من 6ساله با بیشتر سیستمها کارکردم و همچنان هم در حال کارم و چیزی بلد بودم ارائه دادم در کل اینکه خوب هست که هر نقدی هست مستقیما به خود من پیام میزدین میگفتین.ضمنا بنده 32 سالم هست و جزو تیم بنیان گذار اپن کارت در ایران بودم.و بعدها به مشکل خورد و دامنه عوض شد همچنین جزو اولین پشتیبانانانی بودم که با IPS کار کردم مطمئنا دانش فنی من از شما کم نباشه در حد شما خواهد بود

در هر حال موفق باشید

لینک ارسال

سلام عرض شد.مرسی

من عذر خواهی میکنم . من پیام اول شما رو فکر کنم بد متوجه شدم. قطعا شما تو کارتون تسلط دارید . از وبسایتتون معلومه . 

ایشالا همیشه با صبر و پشتکار به جوون های این مملکت خدمت کنید

یا علی

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...