رفتن به مطلب

درخواست اجرای کوئری در دیتابیس برای تغییر توضیحات تالار ها

ارسال‌های توصیه شده

سلام

در حال حاضر نزدیک به 300 تا تالار (زیرمجموعه‌ی یک انجمن بزرگ تر از خودشون) دارم که 6 تا 50 تایی هستن (هر 50 تا شبیه به هم هست و 50 تای بعدی فرق داره با قبلی و بعدی).

توضیحاتی در مورد هیچ کدوم از این تالار ها ننوشتم (مثلا این انجمن فقط برای فلان کار است).

امکان این هست که از طریق دیتابیس و کوئری بشه توضیحات یکسانی برای n تا انجمن اضافه کرد؟

نکته بعدی این که من هم زبان انگلیسی توضیح می نویسم و هم فارسی. یعنی فکر می کنم دو تا کوئری نیاز داره.

چیزی مثل این فکر می کنم باید باشه، اگر شدنی باشه:

هر word_key که توی تیبل core_sys_lang_words هست، forums_forum_48 و forums_forum_41 و forums_forum_56 رو به forums_forum_48_desc و forums_forum_41_desc و forums_forum_56_desc تغییر بده، و word_default رو به <p> ... </p> تغییر بده و word_custom رو به <p> ... </p> تغییر بده

یعنی در اون 6 تا دسته ی 50 تایی انجمن، باید 6 مرتبه کوئری بزنم برای 6 دسته و گروه.

ممکن هست این کار؟

کوئری سنگینی هست؟ یعنی رم و سی پی یوی زیادی اشغال می کنه؟ هاستم مشکلی نداره و جواب میده تا جایی که اطلاع دارم.

تشکر از همه

@وحید نامنی @علی یوسفلاوی @محمد قاسمی تاپیک رو مشاهده کردید؟ یا که در حال تست و پاسخ هستید؟ یا فرصت ندارید؟

این که تک تک بخوام بنویسم که کار یه کپی پیست ساده اما وقتگیر هست.

می خوام ببینم راهی هست که در کسری از ثانیه بشه چنین کاری کرد یا نه. که اگر نیست یا احتمال بروز مشکلی چیزی داره، همون فرصت زیاد رو براش بذارم.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...