رفتن به مطلب

خبردار کردن کاربران از همه اتفاقات انجمن

IPLike

ارسال‌های توصیه شده

سلام.

چجوری میتونم کاری کنم که همه کاربرا از همه اتفاقات انجمن مثل پست گذاشتن فلان کاربر یا اینکه فلان تاپیک ایجاد شده خبر دار بشن؟یعنی چه تنظیماتی رو باید اعمال کنم و در کجا؟

این رو به این دلیل میخام انجام بدم که انجمنم رونق بگیره یک مقدار.

اگه توصیه ای دارید برای رونق گرفتن انجمن ممنون میشم لینک بدید یا اینکه راهنمایی کنید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون اما منظورم این نبود.من میخام مثلا به ازای هر پستی که توی انجمن ارسال میشه یا هر تاپیکی که در انجمن آغاز میشه یه پیام بره به ایمیل همه کاربرا....

ضمنا سوال داشتم که آیا انجمن ساز IPS آیا قابلیت این رو داره که به تلگرام وصلش کنیم؟آیا افزونه ای برای ارسال پیام به اکانت تلگرام کار هست؟افزونه لاگین با تلگرام رو دیدم اما اون منظورم نیست

لینک ارسال

سلام وقت بخیر

فکر نمیکنم افزونه یا برنامه ای وجود داشته باشه که برای هر اتفاق یک ایمیل برای کاربران ارسال کنه ! 

اما شما میتونید با مراجعه به قسمت کاربران > تنظیمات کاربری > اعلامیه ها 

یک سری اعلامیه هارو به صورت پیشفرض فعال کنید مثل ارسال ایمیل رو و گزینه ویرایش این تنظیمات رو برای کاربران غیرفعال کنید 

اما این قسمت تنظیمات محدودی داره و برای هر موضوعی اطلاعیه ارسال نمیکنه - مثلا اگر شخصی شمارو دنبال کنه در انجمن با پیشفرض سازی این علامیه ها , هر زمان کاربر یک وضعیت ارسال کنه براش ایمیل ارسال میشه , اگر یک تاپیک رو دنبال کنه , زمانی که تاپیک محتوای جدیدی داشته باشه ایمیل براش ارسال میشه 

شخصا ارسال هر ایمیلی رو از طریق انجمن غیرفعال کردم , به دلیل اینکه در روز تعداد زیادی ثبت نام وجود داشت و اطلاعیه هم که ارسال میشد از طریق ایمیل روزانه 2 هزار ایمیل ارسال می شد بعضی مواقع !!  که باعث شده بود مجبور شیم mailserver تهیه کنیم که کلا همه رو غیرفعال کردم به شما هم پیشنهاد میکنم برای تبلیغ یا رونق گرفتن انجمن از این روش استفاده نکنید و راه های دیگه رو امتحان کنید , مثل تبلیغات ! 

لینک ارسال

در 5 ساعت قبل، IPLike گفته است :

ممنون اما منظورم این نبود.من میخام مثلا به ازای هر پستی که توی انجمن ارسال میشه یا هر تاپیکی که در انجمن آغاز میشه یه پیام بره به ایمیل همه کاربرا....

ضمنا سوال داشتم که آیا انجمن ساز IPS آیا قابلیت این رو داره که به تلگرام وصلش کنیم؟آیا افزونه ای برای ارسال پیام به اکانت تلگرام کار هست؟افزونه لاگین با تلگرام رو دیدم اما اون منظورم نیست

اینکار،یعنی اینکه هر اتفاقی که تو سایت افتاد یک ایمیل برای همه بره اولا باعث میشه IP سایت شما اسپم شه و ممکنه هاستینگتون اکانتتونو ساسپند کنند

دوما محبوبیت سایتتون کم میشه.

من خودم سعی می‌کنم اکانتمو از سایتایی که زیاد ایمیل ارسال میکنن حذف کنم!

کاربران تو قسمت اعلامیه ها خودشون میتونن تنظیم کنن که چه وقت ایمیل بره و چه وقت نه! و تو مطالبی که دوست داشته باشن از وقایعش با خبر باشن ، مشترک میشن.

Discover هم همینطور،

یه سری تنظیم پیش‌فرض داره که می‌تونید انجام بدید حتی کسی آواتارشم عوض کرد اونجا اعلام کنه.

یه جریان اختصاصی ام داره که هر کاربر می‌تونه برای خودش تنظیم کنه،که هروقت وارد discover بشه چه مطالبی از کدوم قسمتای سایت ببینه 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...