رفتن به مطلب

درخواست افزونه که با خرید کاربر به حساب کاربری آن مبلغی را اضافه کند

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان.

آیا برای IPS۴ افزونه‌ای هست که با هر خریدی که کاربر انجام میده مبلغی را به صورت خودکار به عنوان هدیه به حساب کاربری آن اضافه کند تا در خریدهای بعدی از آن استفاده کند؟؟

چنین افزونه‌ای را میخوام برای بخش دریافت کار کنه.

با سیستم امتیازدهی و افزونه‌ای که آقای @محمد قاسمی زحمتش را کشیدند میشه چیزی شبیه به هدف من را راه‌اندازی کرد. اما من نمیخوام از سیستم امتیازدهی استفاده کنم از طرفی میخوام این مورد برای بخش دانلود فعال باشه. ممنون میشم اگه همچین افزونه وجود داره معرفی کنید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

من برنامه زیرو نصب نکردم و از تنظیماتش و بخش هاش هم بی اطلاع هستم

ولی تا جایی که از این سیستم مشخص هستش

از ایجاد تاپیک و .... امتیاز اضافه می کنه به کاربر مورد نظر و فکر نمی کنم مبلغ اضافه بشه

مگر اینکه با اقای @محمد قاسمی یا @حسن قاسمی نیا در اتباط باشید تا برنامه یا افزونه مرتبط با این مورد براتون بسازند

با تشکر

یاحق

لینک ارسال

در 19 دقیقه قبل، حسن قاسمی نیا گفته است :

سلام الآن میخواید مبلغ اضاف کنید یا امتیاز؟  

سلام. من نمیخواهم از سیستم امتیازدهی استفاده کنم. بلکه قصد دارم با خرید توسط کاربری مبلغی به حساب کاربری شخص اضافه شود.

آیا بدون استفاده از سیستم امتیازدهی همچین امکانی وجود دارد؟؟

لینک ارسال

تو نکسوز کاربری فکر نکنم موجودی داشته باشه بخواهی مبلغی بهش بدی که بعد خرید کنه در قالب کارت هدیه باید بدی مستقیم فکر نکنم.  تو سیستم فروشگاهی که من دارم مینویسم میشه اما برنامه نکسوز و دانلود را نمیدونم هرچند میشه جدا برای اینکار پلاگین نوشت

لینک ارسال

در 8 دقیقه قبل، حسن قاسمی نیا گفته است :

تو نکسوز کاربری فکر نکنم موجودی داشته باشه بخواهی مبلغی بهش بدی که بعد خرید کنه در قالب کارت هدیه باید بدی مستقیم فکر نکنم.  تو سیستم فروشگاهی که من دارم مینویسم میشه اما برنامه نکسوز و دانلود را نمیدونم هرچند میشه جدا برای اینکار پلاگین نوشت

در نکسوز اعتبار حساب هست. و کاربرانی که فروشی از طریق بخش دریافت انجام میدن پول به اعتبار حساب آنها واریز میشه.به پیوست توجه فرمایید.

اعتبار حساب.png

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، ankidroid گفته است :

در نکسوز اعتبار حساب هست. و کاربرانی که فروشی از طریق بخش دریافت انجام میدن پول به اعتبار حساب آنها واریز میشه.به پیوست توجه فرمایید.

اعتبار حساب.png

خب این امکانو داره آره میشه اضاف کرد مشکلی نداره راحت میشه رو درگاه ست کرد پس از خرید آنی عتبار به کار بر داده بشه شما از زرین پال استفاده میکنی یا آرین پال برای پرداخت ها ؟

من میتونم این کارو انجام بدم با تغییرات روی همون درگاه پرداختتون نیازی به پلاگین یا برنامه جدا نیست . دوست داشتید تشریف بیارید خصوصی براتون انجام بدم :give_rose:

لینک ارسال

سلام

این بخشی که اشاره کردید مربوط به خرید کارت هستش که کار نمیکنه البته فعلا و منم یک بار تو این انجمن اشاره کردم به این موضوع :)

با تشکر

یاحق

لینک ارسال

در 13 دقیقه قبل، ircfc گفته است :

سلام

این بخشی که اشاره کردید مربوط به خرید کارت هستش که کار نمیکنه البته فعلا و منم یک بار تو این انجمن اشاره کردم به این موضوع :)

با تشکر

یاحق

سلام. من چندبار تستش کردم و مشکلی برای من نداره. هم کاربر میتونه حسابش را شارژ کنه و هم میتونه از شارژ حسابش خریداری کنه. از طرفی اگر شخصی در بخش دریافت فایلی را برای فروش قرار دهد درآمد آن پس از کسر کمیسیون سایت به همین شارژ حساب منتقل میشه. که باز هم این مورد را شخصاً و توسط چندین کاربر بررسی کردم.

همین دیروز بود که 560 تومان حساب کاربریم شارژ داشت و برای یک خرید از آن استفاده کردم و خیلی راحت ابتدا این مبلغ را از قیمت مبلغ کل کم کرد و بعد از اینکه برگشت من را تشویق به ادامه‌ی خرید با درگاه زرین پال کرد.

خرید با شارژ فقط یک ایراد داره.

اگر شما قسمتی از مبلغ کالا را با شارژ حسابتون پرداخت کنید و بقیه را بخواهید با درگاه پرداخت کنید، اگر به دلایلی ادامه پرداخت با درگاه براتون ممکن نشه، شارژ حساب هم میپره :D

که اینم اگر کسی همچین اتفاقی براش بیفته راحت میشه با یک تیکت زدن حل میشه. چند تا عکس براتون پیوست میکنم تا متوجه عملکرد صحیح شوید. موفق باشید دوست من:give_rose:

عکس اول:حساب کاربر شارژی نداره.

عکس دوم:حساب کاربر را از پنل مدیریت شارژ کردم

عکس سوم: با حساب کاربری شخص مورد نظر وارد شدم

عکس چهارم: شارژ حساب کاربر را بررسی کردم

عکس پنجم: برای افزایش اعتبار اقدام کردم

عکس ششم: برای خرید از شارژ حساب کاربری شخص مورد نظر استفاده کردم.

آیا توقع شما از شارژ حساب کاربری چیزی غیر از این‌هاست؟!!!!:diablo:

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...