رفتن به مطلب

راهنمایی در ایجاد پلاگین درگاه پرداخت

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت دوستان عزیز

درگاهی که ازش استفاده میکردم مثل همیشه ف.ر شد :| الان یک درگاه جدید هست که پلاگین فقط برای IPB سابق داره و تیکت هم که دادم بهشون میگند سرشون شلوغه و در نوبت قرار دادن برای رسیدگی که مشخص نیست چقدر زمان ببره ولی من نیاز خیلی سریع به پلاگین دارم

دوستان کسی میتونه کمکی کنه و تبدیلش کنه برای IPS ?

پلاگین رو پیوست میکنم

payir.php

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت
در 5 ساعت قبل، D4NG3R گفته است :

پلاگین فقط برای IPB سابق داره و تیکت هم که دادم بهشون میگند سرشون شلوغه و در نوبت قرار دادن برای رسیدگی

سرویسهای زرین پال و آرین پال(پارس پال سابق) با سازگاری بر روی ورژن 4.1 موجود هست به بخش مد های اختصاصی مراجعه کنید

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، ircfc گفته است :

سلام

چرا از زرین پال استفاده نمی کنید؟؟

با تشکر

یاحق

درود

زرین پال فیلترهای خاص خودشو داره و مشکل ایجاد میکنه (مسدود میکنند)

در 1 ساعت قبل، صائب کوهپایه گفته است :

سرویسهای زرین پال و آرین پال(پارس پال سابق) با سازگاری بر روی ورژن 4.1 موجود هست به بخش مد های اختصاصی مراجعه کنید

منظورتون معرفی و استفاده از درگاه آرین پال هست(مشابه زرین پال هستند)؟چون اگه ادیت پلاگینش هست از دست من خارجه :D 

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
در 12 ساعت قبل، D4NG3R گفته است :

مظورتون معرفی و استفاده از درگاه آرین پال هست(مشابه زرین پال هستند)؟چون اگه ادیت پلاگینش هست از دست من خارجه :D 

شما هر سرویس پرداختی استفاده کنید یک پروسه چک دارن و فعلا چیزی که نقد است و میتونید دسترسی داشته باشید همین پلاگین های ارین پال و زرین پال هست در غیر این صورت باید با اقایون @حسن قاسمی نیا و @محمد قاسمی صحبت کنید تا باقی رو بنویسند

لینک ارسال

سلام من از pay.ir درگاه ندارم حوصله ثبت نامو درخواستو درگاه هم چندان ندارم اگه خودتون درگاه آماده دارید اطلاعات هاست و ادمین IPS بفرستید درگاهشو ست کنم با IPS همه استفاده کنن :give_rose:

لینک ارسال

در 7 ساعت قبل، حسن قاسمی نیا گفته است :

سلام من از pay.ir درگاه ندارم حوصله ثبت نامو درخواستو درگاه هم چندان ندارم اگه خودتون درگاه آماده دارید اطلاعات هاست و ادمین IPS بفرستید درگاهشو ست کنم با IPS همه استفاده کنن :give_rose:

ارسال شد:give_rose:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

ما مجبور شدیم تا از کوکی ها و فناوری های مشابه برای اجرای این وب سایت استفاده کنیم تا بتوانیم تجربه بهتری در زمان استفاده از سایت برای شما ایجاد نماییم. سیاست حریم خصوصی.