رفتن به مطلب

قراردادن ایکون در منو

ircfc.ir

ارسال‌های توصیه شده

سلام

خدا قوت خوبید؟

می خواستم بدونم که چطوری باید ایکون در منو قرار بدم؟

مثلا برای لینکدونی ایکون پیش فرض خودشو در بخش برنامه ها :) یا موارد دیگه !

1.png.2eee36455aed5655ba957fe4e9a7acbe.png

اقای @صائب کوهپایه یادمه شما یکبار این کارو کردید

که بعد از نصب دو استایل دیگه روی اونا هم اعمال شده!

ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر

یاحق

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 12 ساعت قبل، ircfc گفته است :

سلام

خدا قوت خوبید؟

می خواستم بدونم که چطوری باید ایکون در منو قرار بدم؟

مثلا برای لینکدونی ایکون پیش فرض خودشو در بخش برنامه ها :) یا موارد دیگه !

1.png.2eee36455aed5655ba957fe4e9a7acbe.png

اقای @صائب کوهپایه یادمه شما یکبار این کارو کردید

که بعد از نصب دو استایل دیگه روی اونا هم اعمال شده!

ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر

یاحق

در پنل مدیریت >سیستم > مدیریت فهرست  اونجا میتونی کنار هر بخش ایکون قرار بدی اکون ها رو هم میتونی از لینک زیر استفاده کنی

صفحه آیکون ها

مثال:

بدون آیکون >                فهرست بخش ها

باآیکون >      <i class="fa fa-bars" aria-hidden="true"></i> فهرست بخش ها

لینک ارسال

سلام

فکر نمی کنم از اون قسمت باشه ها :(

4.png.35de7e77f59c346239ac3c5767f15ed5.png    3.png.111ad04375fd4ea28b1f877c3838d7ef.png

تو تصویر منوی بالا وبلاگ خودش ایکون داره اونم پیش فرضش که تو بخش برنامه ها هستش ولی الان لینکدونی نداره :(

5.png.b7b94608ff55ffb03121fad5d91a923f.png

اقای @صائب کوهپایه فکر کنم میدونند چطوری میشه اینکارو کرد؟

با تشکر

یاحق

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

وارد بخش custom css بشید و این اسم رو پیدا کنید 

IpsNavbar_primay برای تمام بخش منو ها در اینجا قابل مشاهده هست برای هر بخشی که نیاز دارید مثل باقی منو ها درج شده عمل کنید

لینک ارسال

سلام

اینارو پیدا کردم ولی چیزی نفهمیدم :(

استایل ساب وی

/*  =================== */
/*  ipsNavBar_primary   */
.ipsNavBar_primary > ul > li > .ipsNavBar_secondary > li.ipsNavBar_active > a::before {
	float: right;
	text-align: right;
	margin-right: -27px;
}
.ipsDataItem_subList li {
}
.cPost_contentWrap .ipsLikeRep {
    margin: 0 0 4em 0;
}
.ipsNavBar_primary > ul > li[data-navTitle='فهرست بخش ها'] > a:before{ content: "\f00b" }
.ipsNavBar_primary > ul > li[data-navTitle='فعالیت ها'] > a:before{ content: "\f0f6" }
.ipsNavBar_primary > ul > li[data-navTitle='فروشگاه'] > a:before{ content: "\f218" }
.ipsNavBar_primary > ul > li[data-navTitle='پشتیبانی'] > a:before{ content: "\f1cd" }
.ipsNavBar_primary > ul > li[data-navTitle='تالارها'] > a:before{ content: "\f086" }
.ipsNavBar_primary > ul > li[data-navTitle='بخش دریافت'] > a:before{ content: "\f0ed" }
.ipsNavBar_primary > ul > li[data-navTitle='وبلاگ ها'] > a:before{ content: "\f02d" }
.ipsNavBar_primary > ul > li[data-navTitle='مدیران'] > a:before{ content: "\f007" }
.ipsNavBar_primary > ul > li[data-navTitle='کاربران آنلاین'] > a:before{ content: "\f0c0" }
.ipsNavBar_primary > ul > li[data-navTitle='همه فعالیت ها'] > a:before{ content: "\f0ac" }
.ipsNavBar_primary > ul > li[data-navTitle='پرچمداران'] > a:before{ content: "\f29a" }
.ipsNavBar_primary > ul > li[data-navTitle='جستجو'] > a:before{ content: "\f002" }

ولی تو بقیه استایل ها این بخش نیستش

شما کاری کردید که تو همه استایل ها نمایش داده میشه

حتی من دو تا استایل شیفت و دیسکریپشن رو بعد از این تغییراتی که انجام دادید نصب کردم

ممنون میشم راهنمایی بکنید

با تشکر

یاحق

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
در 54 دقیقه قبل، ircfc گفته است :

استایل شیفت و دیسکریپشن رو بعد از این تغییراتی که انجام دادید نصب کردم

تمام پوسته های ipsfocus این تنظیمات رو دارند

/*  ipsNavBar_primary   */
.ipsNavBar_primary > ul > li > .ipsNavBar_secondary > li.ipsNavBar_active > a::before {
	text-align: right;
	margin-right: -27px;
}
.ipsDataItem_subList li {
}
.cPost_contentWrap .ipsLikeRep {
    margin: 0 0 4em 0;
}
.ipsNavBar_primary > ul > li[data-navTitle='فهرست بخش ها'] > a:before{ content: "\f00b" }
.ipsNavBar_primary > ul > li[data-navTitle='فعالیت ها'] > a:before{ content: "\f0f6" }
.ipsNavBar_primary > ul > li[data-navTitle='فروشگاه'] > a:before{ content: "\f218" }
.ipsNavBar_primary > ul > li[data-navTitle='پشتیبانی'] > a:before{ content: "\f1cd" }
.ipsNavBar_primary > ul > li[data-navTitle='تالارها'] > a:before{ content: "\f086" }
.ipsNavBar_primary > ul > li[data-navTitle='بخش دریافت'] > a:before{ content: "\f0ed" }
.ipsNavBar_primary > ul > li[data-navTitle='وبلاگ ها'] > a:before{ content: "\f02d" }
.ipsNavBar_primary > ul > li[data-navTitle='مدیران'] > a:before{ content: "\f007" }
.ipsNavBar_primary > ul > li[data-navTitle='کاربران آنلاین'] > a:before{ content: "\f0c0" }
.ipsNavBar_primary > ul > li[data-navTitle='همه فعالیت ها'] > a:before{ content: "\f0ac" }
.ipsNavBar_primary > ul > li[data-navTitle='پرچمداران'] > a:before{ content: "\f29a" }
.ipsNavBar_primary > ul > li[data-navTitle='جستجو'] > a:before{ content: "\f002" }

اما به صورت پیش فرض روی حالت فارسی نیستن به همین دلیل شما اگر این بخش رو برای نوع برنامه ای که میخواهید اضافه کنید درست میشود

در بالا من جستجو رو زدم شما کافیه اونو تبدیل به لینک دونی کنید

لینک ارسال

سلام

یعنی الان فقط تو قالب ساب وی تغییر انجام بدم تو بقیه قالب ها هم درست میشه؟؟

چون همونطور که گفتم دو قالب دیگه رو بعد از این تغییرات انجام دادم و تغییراتی که شما انجام داده بودید اعمال شده بود!!

با تشکر

یاحق

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...