رفتن به مطلب

بازسازی تاپیک پشتیبانی بخش دریافت

ارسال‌های توصیه شده

سلام و عرض احترام. من انجمن را از ساب‌دامین به دامنه‌ی اصلی منتقل کردم. اما در این انتقال تاپیک‌های پشتیبانی که برای بخش دریافت و آموزش ایجاد شده بود همان لینک ساب‌دامنه که به ناکجا منتقل میشه را نشون میده. بخش آموزش ابزاری داشت که تاپیک‌های پشتیبانی را بازسازی کرد. اما بخش دریافت همچین ابزاری را ندیدم. آیا ابزار یا افزونه‌ای هست که تاپیک‌های پشتیبانی بخش دریافت را بازسازی کند؟

یه افزونه فکر کنم توسط آقای کوهپایه معرفی شده بود که برای فایل‌هایی که تاپیک پشتیبانی نداشتند، تاپیک پشتیبانی ایجاد می‌کرد. اما الان من تاپیک پشتیبانی را دارم. فقط در بخشی که در تاپیک لینک میده به فایل اصلی، اون لینک به ساب‌دامنه اشاره میکنه. من میخوام دوباره این لینک بازسازی شود. آیا این افزونه این کار را انجام میدهد یا آخر؟

ممنون میشم لینک افزونه هم اگر در دسترستون هست قرار بدید.

سپاس

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دوباره همون افزونه ایجاد تاپیک پشتیبانی رو حذف و نصب کنید

سپس اقدام به ایجاد تاپیک برای فایل ها بکنید :)

فکر نمی کنم غیر این راهی باشه

بازم منتظر @صائب کوهپایه باشید تا جواب کاملی بدند

با تشکر

یاحق

لینک ارسال

متأسفانه با نصب اون افزونه هم باز مشکل برطرف نشد. راهی که به ذهن خودم رسیده این که انجمن مربوط به تاپیک‌های پشتیبانی فایل‌ها را خالی کنم و دوباره این افزونه را فعال کنم. نمیدونم که این افزونه دوباره میتونه تاپیک‌های پشتیبانی را ایجاد کنه؟؟؟

شما پیشنهاد بهتری ندارید؟؟

چون ریسک هست بخوام تمام تاپیک‌های پشتیبانی را پاک کنم :dash1:

لینک ارسال

سلام

بهتره صبر کنید تا دوستان ببینید نظری دارند یا نه؟

اگه فایل هاتون تو بخش دانلود زیاد نیستش می تونید پاک کنید و از نو براشون تاپیک پشتیبانی ایجاد کنید

اگه فایل هاتون تو بخش دانلود زیاد هستش دست نگه دارید تا مدیران شاید راه بهتری داشته باشند

با تشکر

یاحق

لینک ارسال

سلام. برای امتحان یکی از تاپیک‌های پشتیبانی را پاک کردم. وقتی افزونه را نصب کردم و وارد توضیحات فایل شدم نوشته بود Create suport Topic. بر روی این کلیک کردم اما متأسفانه با خطای «صفحه‌ی مورد درخواست شما وجود ندارد» مواجه شدم. ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک ارسال

سلام

یه سوال :)

تعداد فایل های بخش دریافت شما زیاد هستش؟؟

اگه زیاد نیستش تاپیک های پشتیبانیشون رو پاک کنید و بعدش از اول تو بخش دریافت همون فایل رو از نو ارسال کنید و فایل قدیمی رو هم بعد از ارسال جدید پاک کنید یعنی انگار از اول دارید فایل برای دانلود قرار میدید!

اگه زیاد هستش که منتظر راهنمایی باشید

با تشکر

یاحق

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

در phpmyadmin زبانه جستجو رو انتخاب و آدرس یکی از اون لینک ها رو وارد کنید. سپس ببینید این آدرس ها در کدوم جدول و در چه فیلدی قرار دارند تا بر مبنای شرایط کوئری مناسب برای جایگزینی رو بنویسیم.

لینک ارسال

سلام. زیاد که با PHPmyadmin آشنایی ندارم. اما طبق راهنمایی شما جستجو کردم و به نتیجه‌هایی رسیدم و با عرض معذرت چون در مورد امنیت اینکه عکس‌های بخش مرور را در اینجا قرار دهم یا خیر اطلاع چندانی نداشتم. ترجیح دادم که آنها را خصوصی برای شما ارسال کنم. در صورتی که قرار دادن آن اطلاعات در اینجا مشکلی ایجاد نمی‌کند من این پیام را ویرایش خواهم کرد.

ممنونم.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

من بررسی کردم دقیقا مشکل رو بر عکس توضیح دادید :D !!!!

در آموزش زیر

کوئری که گفته شده برای تغییر آدرس هست رو وارد و گزینه های مربوطه رو پر و اجرا کنید.

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...