رفتن به مطلب

عدم نمایش گزینه ی پسندیدم

kingphoenix

ارسال‌های توصیه شده

سلام

من مشکلی مشابه تاپیکی که با همین موضوع توی انجمن همینجا زده شده پیدا کردم و فعلاً طبق گزارش (هنوز سایت کامل راه نیفتاده شاید گروه های دیگه هم همین مشکل داشته باشن ولی وقتی بیان گزارش بدن) گروه معاونت کل سایت که ایجاد کردم براش آیکون پسندیدم توی هیچ جایی نمیاد من مواردی که در این تاپیک بیان شده اعمال کردم ولی درست نشد.

ممنون میشم راهنمایی بکنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

به چه علت کپی رایت قالب رو حذف کردید ؟!

لینک ارسال

والا بگین کجاس درست کنم! من چیزی حذف نکردم!

البته اگر منظورت اینه! هست

copyright.jpg.1b66f1da5e564427f4b2cc1a456af554.jpg

مشکل برطرف شد

گفتم اینجا بگم چطور تونستم درست کنم شاید کسی مشکلی داشت با اینکار بتونه این مورد مرتفع کنه.

تنها کاری که به ذهنم رسید بدون اینکه بخوام کدی چیزی داخل پوسته تغییر بدم این بود که اون گروه کاربری حذف کردم و از گروه کاربری که میدونستم این موردش سالمه کپی گرفتم و تنظیماتش را تصحیح کردم بعد کاربری که مشکل داشت از توی اون گروه قبلی که پاک کرده بودم به این گروه جدید معرفی کردم.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

منظور از کپی رایت اسم طراح قالب هست. ما از کاربرانی که کپی رایت رو حذف می کنند پشتیبانی انجام نمی دیم!

لطفا کپی رایت قالب رو برگدونید. کپی رایت قالب جیزی نیست که اشتباها حذف بشه. در صورتی که به کپی رایت اعتقادی ندارید از قالب دیگه ای استفاده کنید که کپی رایت نداشته باشه.

لینک ارسال

در 5 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

با سلام

منظور از کپی رایت اسم طراح قالب هست. ما از کاربرانی که کپی رایت رو حذف می کنند پشتیبانی انجام نمی دیم!

لطفا کپی رایت قالب رو برگدونید. کپی رایت قالب جیزی نیست که اشتباها حذف بشه. در صورتی که به کپی رایت اعتقادی ندارید از قالب دیگه ای استفاده کنید که کپی رایت نداشته باشه.

دوست عزیز جناب قربان دورتان بگردم!!! فارسی گفتم که من حذف نکردم (یعنی تعمدی نبوده اگر هم حذف شده اتفاقی بوده!) در این حد که حتی نمیدونم شما چیو میگید حذف شده! مگه طراحی توسط تیم IPSFarsi نبوده؟ خب اینکه سرجاشه. باید برم اسم شخص بزارم اینجا؟ اسم کیو باید بزارم؟ مگه همونی که توی عکس اشاره کردم نمیشه حق کپی رایت؟

دوباره میگم لطفاً بگید کجا تصحیح میشه و نحوه ی تصحیحش و اگر درست نکردم اونوقت این حرف را نفر بعدی مجدد تکرار کنه!

من یک سری دستکاری کردم که حتی الان مجدد بخوام برم اونجا نمیدونم کجا بود برای اینکه از کناره ها توی صفحه اصلی نوار سفیدی بود و میخواستم اون سفیدی ها بره تا قالب تالارها تمام صفحه بشه مثل الان حالا شاید اون چیزی که شما مد نظرتون هست حذف شده (یا حرف کردم! ولی تغمدی نبوده نمیدونم چیو میگید امیدوارم باور کنید)

چون همون ابتدا هم لینک هایی گوشه بالا سمت چپ بود که اونا هم حذف کردم ولی اون بالا مطمعنم اسم شخص یا کپی رایت و .. نبود

داشتم توی عکسا میگشتم تا نشون بدم قالب اولیه چطوری بوده و من منظورم از حاشیه چیه که متوجه شدم کدوم قسمت میگید:good2:. توضیحم بدم قالب از چپ و راست یک محدوده سفید رنگ داشت که من میخواستم اونا بره و موفق هم شدم و یادم نیست از کدوم قسمت اینکارو کردم که شاید همون موقع بوده طراح هم زدم پاک کردم

58f0d0422331f_.thumb.jpg.02142fca4faa930d63fd04003b17d96c.jpg

من مشکلی نمیبینم این مورد زیر انجمن باشه چون برای من خیلی این قسمت با این ابعاد چیز خیلی درسرساز ظاهری نیست (برای شخص ایجاد کننده محترم و زحماتشون میخواد دیده بشه بله مهمه) فقط والله نمیدونم چطور حذف شده. لطفاً بگید من این مورد چطور الان به پوسته اصلی اضافه کنم؟

ممنون

یعنی من دیدم که آقای یوسفلاوی اینجا اومدن و دیدن که درخواست دادم بگن از کجا میشه این مورد حذف شده اضافه کنم ولی جوابی ندادن! علت هم نامعلوم! بالاخره من توی پنل مدیریت بخش پیکر بندی عمومی دیدم یه فیلد هست که میشه حقوق کپی رایت اونجا درج کرد من اسم طراح قالب الان اضافه کردم ولی رفته گوشه پایین سمت چپ، اگر همچنان با جایی که نام طراح قالب قرار گرفته مشکلی هست با کمال میل قبول میکنم بگید به چه طریقی همون جای اولش بزارم وگرنه بعد این دیگه کوتاهی از طرف من نیست!

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...