رفتن به مطلب

ویرایش فیلدهایی که در فرم مشخصات خریدار نمایش داده می شود

ارسال‌های توصیه شده

سلام. تمامی محصولاتی که من در انجمن میفروشم دانلودی هستند بنابراین من فقط نیاز به آدرس ایمیل و شماره همراه خریدار دارم و نیازی به آدرس خریدار ندارم. ممنون میشم راهنمایی کنید که چطور میتونم در فرمی که مشخصات خریدار را میخواهد موارد مانند آدرس و ... را حذف کنم؟؟؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

در بخش فروشگاه / بخش مشتریان / فیلدهای سفارشی بسازید و فعال کنید تا علاوه بر موارد اشاره شده فیلدهای شما هم نمایش داده بشه ولی بصورت اجباری قرار بدید!

تازه کسی بخواد الکی میزنه شماره و ایمیل رو و نمیشه گفت که صد در صد درست وارد می کنه

با تشکر

یاحق

لینک ارسال

سلام دوست عزیز. من فیلد شماره همراه را از جایی که فرمودید اضافه کردم و آنرا الزامی قرار دادم. اما هدف من بیشتر کاهش فیلدهایی مثل آدرس است. این ویژگی در نسخه ۳ وجود داشت اما از وجود آن در نسخه‌ی ۴ بی اطلاع هستم و نمی‌دانم که آیا همچین امکانی در نسخه‌ی ۴ هم وجود دارد و یا خیر؟

به هر حال از راهنمایی شما بسیار سپاسگزارم :give_heart:

راستی برای اون مورد هم که فرمودید ممکنه شماره‌ی اشتباهی وارد کنند، من از خدامه همچین اتفاقی بیفته! :D چون هزینه را پرداخت میکنند و موقع پشتیبانی چون شماره‌ی درستی وارد نکردند پشتیبانی را به کرام‌الکاتبین ارجاع میدم. پس اگه شماره را درست وارد نکنند به ضرر خودشون هست.:D

لینک ارسال

سلام

خب تا جایی که دیدم حذف کردن فیلدهای فروشگاه رو ندیدم و بصورت پیش فرض اونا قرار دارند :(

شماره تلفن هم می تونید تو توضیحات محصولات بنویسید که برای پشتیبانی الزامی هستش مثل بنده که قرار دادم :)

http://www.ircfc.ir/store/product/22-نصب-ipbips-فارسی-ساز/

با تشکر

یاحق

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...