رفتن به مطلب

آپگرید مدیفیکیشن اختصاصی (تا سقف 1 میلیون تومان)

MReza

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خدمت دوستان محترم و برنامه‌نویسان گرامی :)

من در ورژن 3.4 انجمن IPB، یک مد سفارشی دراختیار داشتم که توسط دوست عزیزم @EoM نوشته شده بود.  این مد، به شکل اختصاصی با برنامه IP.Content کار می‌کرد و درواقع قابلیت‌های مشخصی رو به اون برنامه اضافه می‌کرد که در زمان مقاله نویسی مورد استفاده واقع می‌شد.

برنامه IP.Content  در نسخه 3.4 به برنامه Pages در ورژن‌های 4 تبدیل شده‌ است. صرف نظر از کارکرد این مد، من نیاز دارم که قابلیت‌های فعلی در محیط Pages هم وجود داشته باشه.

با توجه به اینکه ساختارها به کلی تغییر کرده، مد درواقع باید از نو برای نسخه 4 نوشته بشه.

تا سقف 500 هزار تومان برای نوشتن این مد هزینه در گرفته شده. دوستانی که مایل به انجام پروژه هستن لطفا پیغام خصوصی ارسال کنند.

ممنون از شما.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام مجدد

برای نوشتن مد اولیه در نسخه 3.4، هزینه مد حدود 200 هزار تومان شد.

در کل با پروژه خیلی پیچیده‌ای مواجه نیستیم و مبلغ 500 هزار تومان به نظرم معقول هست. با این حال من مبلغ دستمزد رو 50 هزار تومان دیگه هم می‌تونم افزایش بدم. دوستانی که مایل به انجام پروژه هستن لطفا پیغام خصوصی ارسال کنند.

لینک ارسال

@فرید نجفلو @محمد قاسمی @حسن قاسمی نیا @no name و سایر برنامه‌نویسانی که در سایت فعال هستند :)

من سقف هزینه رو به «یک میلیون تومان» افزایش می‌دم. دوستانی که مایل هستن از طریق پیغام خصوصی با من در ارتباط باشن.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...