رفتن به مطلب

چند مشکل خیلی مهم !

vc98

ارسال‌های توصیه شده

سلام خسته نباشید

میدونم مکان تاپیک رو اشتباه زدم ولی خیلی خیلی سریع نیاز دارم مشکلم حل شه لطف کنین کمک کنید

من میخوام قالب دانلود کنم میگگه باید عضو رسمی شم اما 24 ساعت وقت میبره و من واقعا وقت ندارم باید امشب تحویل بدم !

اگه امکانش هست یه نفر این قالب 

رو بفرسته برام ( خصوصی ) 

و در ضمن یه سوال اخرین نسخه IPS چنده و فارسی سازش هم منتشر شده ؟

اگه هست لطف کنین لینکشو بزارید

شاید بر خللاف قوانین انجمنه اما فوری نیاز دارم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

6 ساعت قبل، vc98 گفته است :

میدونم مکان تاپیک رو اشتباه زدم ولی خیلی خیلی سریع نیاز دارم مشکلم حل شه لطف کنین کمک کنید

جای اشتباهی نیست و کاملا درست هست.

من میخوام قالب دانلود کنم میگگه باید عضو رسمی شم اما 24 ساعت وقت میبره و من واقعا وقت ندارم باید امشب تحویل بدم !

شما اگر درخواست بدید در کمتر از اون چیزی که فکر کنید روند تایید انجام میشه.

و در ضمن یه سوال اخرین نسخه IPS چنده و فارسی سازش هم منتشر شده ؟

قبول شما تازه عضو شدید و آشنا نیستید ولی عرض کمتر از ۱ دقیقه می تونید متوجه بشید.  بالای تمام صفحه های انجمن، لینک آخرین نسخه همراه با فارسی سازش هست. می گیم این مورد به این واضحی هم ندیدید ولی توی بخش دریافت هم، آخرین نسخه و فارسی ساز هم به صورت مهم شده در صفحه اول وجود داره. بخش های دانلود هم کاملا به صورت مرتب شده، طبقه بندی شدن. اینکه آخرین نسخه فارسی ساز و آخرین نسخه IPS رو شما نتونستید تشخیص بدید خیلی جای تعجب داره !!!!!

لطفا قوانین رو مطالعه بفرمایید و از عناوین صحیحی استفاده کنید. این عنوانی که انتخاب کردید علاوه بر اینکه محتوای تاپیک رو منعکس نمی کنه همچنین یک طرفه هست، یعنی اگر کسی در آینده مشکلی مشابه داشت جستجو کنه کسی نمی تونه به خاطر همچین عنوانی از تاپیک شما استفاده کنه. هر چند عنوان صحیح در خیلی از انجمن های پشتیبانی مطرح نیست ولی خوب کمک جمعی در اینجا در اولویت هست.

موفق باشید

لینک ارسال

ممنون بابت پاسخگوییتون ولی خب من انجمن ماله من نیست من دارم درستش میکنم ! 

و من نمیتونم به اون شخص بگم چه چند تا انجممن ایجاد کنه بعد بهش قالب بدم !

تو قوانینو که خوندم نوشته بود باید 

3- سایت هایی که فقط اقدام به نصب انجمن کرده اند  انجمنی ایجاد نکرده و هیچ فعالیتی در آن انجمن صورت نمی گیرد به هیچ وجه شامل ارتقا نمی شوند. 

من فقط با همین یه بخش مشکل دارم !

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

الان باید دیگه مشکل تون حل شده باشه ::blush:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...