رفتن به مطلب

ارور به روز رسانی !

MrAmir

ارسال‌های توصیه شده

سلام خدمت دوستان گرامی , من نسخه انجمن رو به جدیدترین نسخه موجود ارتقاع دادم اما همچنان ارور قرمز رنگ برای اپدیت وجود داره و قابل حذف نیست

برای نسخه قبلی ارور معمولی بود و گزینه حذف داشت ( با اینکه بعدا بازم ظاهر میشد ) ولی توی این قسمت این ارور مخفی نمیشه دیگه یکم روی اعصابه :empathy:

راه حلی برای مخفی یا حذف کردن این قسمت هست ؟ حذف این قسمت مشکلی ایجاد میکنه ؟ 

و اینکه بعدا از اپدیت بازم لاگ ها و تغییرات اپدیت در پنل ادمین نمایش داده میشه 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

اخرین بسته انتشار یافته 4.1.19.1 هست اگر این مورد نیست و کمتر است پس نیاز به ارتقا دارید

لینک ارسال

در 6 فروردین 1396 در 11:06، صائب کوهپایه گفته است :

اخرین بسته انتشار یافته 4.1.19.1 هست اگر این مورد نیست و کمتر است پس نیاز به ارتقا دارید

سلام . بله به اخرین نسخه به روز شده اما همچنان ارور به روز رسانی مشاهده میشه

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

اجازه بدید من بسته رو دوباره بررسی کنم. نتیجه رو همینجا اعلام می کنم.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

بررسی شد. من فکر می کنم مشکل از فایل ها هستند که کامل از حالت فشرده خارج نشدن. دوباره فایل های IPS رو بارگذاری کنید و مطمئن بشید که کامل بارگذاری شده باشه و سپس Extract کنید.

اگر cPanel داشته باشید به علت اینکه تعداد فایل ها زیاد هست اگر خطایی در موقع extract باشه نمایش داده نمی شه. به خاطر همین باید یا از ارورلاگ سرور متوجه بشید که با خطا روبرو شده یا اینکه فایل رو بعد از بارگذاری، دانلود کنید و ببینید که مشکل داره یا نه.

لینک ارسال

در 8 فروردین 1396 در 12:54، وحید نامنی گفته است :

بررسی شد. من فکر می کنم مشکل از فایل ها هستند که کامل از حالت فشرده خارج نشدن. دوباره فایل های IPS رو بارگذاری کنید و مطمئن بشید که کامل بارگذاری شده باشه و سپس Extract کنید.

اگر cPanel داشته باشید به علت اینکه تعداد فایل ها زیاد هست اگر خطایی در موقع extract باشه نمایش داده نمی شه. به خاطر همین باید یا از ارورلاگ سرور متوجه بشید که با خطا روبرو شده یا اینکه فایل رو بعد از بارگذاری، دانلود کنید و ببینید که مشکل داره یا نه.

ممنونم جناب نامنی عزیز بعد از replace شدن فایل ها ارور به روز رسانی از بین رفت 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...