رفتن به مطلب

مشکل فعال سازی زبان فارسی و عنوان انجمن

ashy

ارسال‌های توصیه شده

سلام من وقتی داخل انجمن لاگینم زبان فارسیه ولی وقتی خارج میشم انگلیسیه در صورتی که هم از توی پنل اصلی و هم پنل انجمن فعال کردم زبان فارسی رو...

مشکل دومم عنوان انجمنم شده عنوان یکی از تایپیک ها...

اگه میشه بگید چه جوری عنوان سایتم رو توی یه جای درستی درست وارد کنم و مشخصش کنم...

....

سوال بعدیم هم اینه که میخوام بدونم چه جوری میشه امکان تعویض قالب رو برداشت

و اینم بگم که زیاد سرچ کردم قالب با موضوع اندروید چیز خوبی نداشتید لطفا اضافه کنید تا استفاده بشه...

ببخشید تازه کارم دیگه میخواستم بدونم این زیری رو چه جوری میشه ورداشت ... وقتی لاگ اوت هستم میفوته(واسه همه مهمان ها میوفته)

Capture.PNG

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

در 2 ساعت قبل، ashy گفته است :

من وقتی داخل انجمن لاگینم زبان فارسیه ولی وقتی خارج میشم انگلیسیه در صورتی که هم از توی پنل اصلی و هم پنل انجمن فعال کردم زبان فارسی رو...

زبان فارسی رو از بخش زبان ها پیش فرض کنید.

مشکل دومم عنوان انجمنم شده عنوان یکی از تایپیک ها...

از بخش پیکربندی عمومی عنوان انجمن تون رو وارد کردید؟

سوال بعدیم هم اینه که میخوام بدونم چه جوری میشه امکان تعویض قالب رو برداشت

یک پوسته رو زمانی که پیش فرض قرار دادید (با ویرایش اون پوسته) سپس پوسته های دیگه رو ویرایش کنید و دسترسی نمایش رو برای گروه های کاربری مورد نظر خودتون تعیین کنید.

موفق باشید

لینک ارسال

در 39 دقیقه قبل، وحید نامنی گفته است :

با سلام

زبان فارسی رو از بخش زبان ها پیش فرض کنید.

از بخش پیکربندی عمومی عنوان انجمن تون رو وارد کردید؟

یک پوسته رو زمانی که پیش فرض قرار دادید (با ویرایش اون پوسته) سپس پوسته های دیگه رو ویرایش کنید و دسترسی نمایش رو برای گروه های کاربری مورد نظر خودتون تعیین کنید.

موفق باشید

ببخشید تیکه آخر اونی که با عکس گذاشته بودم رو جواب ندادید ممنون میشم اون رو هم جواب بدید...

مشکلات قبلیم هم با کمکتون حل شد...

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام

اون بخش رو باید به بخش کنترل پنل ادمین برید و روی پوسته ای که زدید ایکن ویرایش رو بزنید و به تب 

Guest message رفته و غیر فعال کنید

لینک ارسال

ببخشید مشکلم با زبان فارسی حل نشد

نمیدونم چه جوری فارسی رو پیش فرض کنم... اصلا امکانی وجود نداره که پیش فرض بشه هر جوری که بگید همه جاییش زدم ولی چیزی به اسم ÷یش فرض ندیدم برای فارسی ...

یا اصلا چیزی ندیدم که بشه انگلیسی رو حذف کرد و از روی پیش فرض برداشت زبان انگلیسی رو هم هر کاری میکنم فقط بتونم خودم انتخابش کنم( از طریق انتخاب به عنوان زبان کاربر و گذاشتنش رو ادمینستور ) ولی نمیشه بعد از زدن سیو میزنه تنظیم مجدد و بازم همون آشه و همون کاسه...

و ببخشید یه سوال دیگه این بخش آخرین فعالیت هارو چه طوری میشه گذاشت...

لینک توضیحش رو بدید خیلی ممنون میشم....

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 8 دقیقه قبل، ashy گفته است :

ببخشید مشکلم با زبان فارسی حل نشد

نمیدونم چه جوری فارسی رو پیش فرض کنم... اصلا امکانی وجود نداره که پیش فرض بشه هر جوری که بگید همه جاییش زدم ولی چیزی به اسم ÷یش فرض ندیدم برای فارسی ...

آموزش نصب زبان فارسی رو به دقت مطالعه کنید :

در 15 دقیقه قبل، ashy گفته است :

و ببخشید یه سوال دیگه این بخش آخرین فعالیت هارو چه طوری میشه گذاشت...

در مدیریت از بخش جریان ها ایجاد نمایید.

موفق باشید

لینک ارسال

سلام

برای اون عکسی که قرار دادید می تونید این متن رو هم قرار بدید تا بصورت فارسی نمایش داده بشه :)

بنده فارسی کردم اون متنشو :)

نقل قول
خوش آمدید، مهمان!

برای دسترسی کامل به امکانات انجمن ثبت نام نمایید، زمانی که ثبت نام نمایید و وارد حساب کاربری خود شوید قادر خواهید بود موضوع جدید ایجاد نمایید، به موضوعات سایر اعضا پاسخ دهید، امتیاز کسب نمایید، به سایر اعضا پیام خصوصی ارسال نمایید و امکانات بی شمار دیگر ....

چرا منتظر هستید؟ هم اکنون ثبت نام نمایید.

با تشکر

یاحق

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...