رفتن به مطلب

ارسال نشدن ایمیل در IP.Board 3.4.9

ارسال‌های توصیه شده

سلام و درود.

جسارتا من یک هاست از شرکت ایران هاست دارم و تا الان دو سایت  رو روی اون داشتم، هیچ مشکلی هم با هیچکدوم از اون سایت ها و خصوصا ارسال ایمیل ندارم، توی اونها از vbulletin , phpBB , Joomla , Wordpress,Drupal , kleeja و هر سی ام اسی و انجمن سازی  که بگید استفاده کردم، و حدودا 4 ماه پیش بود که یک انجمن دیگه روی همون هاست و به صورت Addon که قبلا هم استفاده کرده بودم با اسکریپت IPS که از انجمن شما دانلود شد، شروع به کار کردم، متاسفانه مشکل بزرگی به نام ارسال نشدن ایمیل دارم و هر پورتی که بگید رو تست کردم و جواب نمیده ...

چیکار کنم ؟؟؟

از خود هاست بدون مشکل ایمیل ارسال میشه، ولی انجمن چه از طریق ایمیل تستر ، چه از طریق ایمیل های گروهی ، چه زمان عضویت کاربر و ... هیچگونه ایمیلی ارسال نمیکنه .

پورتهای 25 , 465 ,587 , 2525 ,   8025 رو برای smtp تست کردم ، ولی اصلا اتفاقی نمیفته ...

ضمنا نسخه ی من IP.Board 3.4.9  هستش .

ممنون میشم کسی پاسخ منو بده

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 5 ساعت قبل، aboualfazl گفته است :

سلام و درود.

جسارتا من یک هاست از شرکت ایران هاست دارم و تا الان دو سایت  رو روی اون داشتم، هیچ مشکلی هم با هیچکدوم از اون سایت ها و خصوصا ارسال ایمیل ندارم، توی اونها از vbulletin , phpBB , Joomla , Wordpress,Drupal , kleeja و هر سی ام اسی و انجمن سازی  که بگید استفاده کردم، و حدودا 4 ماه پیش بود که یک انجمن دیگه روی همون هاست و به صورت Addon که قبلا هم استفاده کرده بودم با اسکریپت IPS که از انجمن شما دانلود شد، شروع به کار کردم، متاسفانه مشکل بزرگی به نام ارسال نشدن ایمیل دارم و هر پورتی که بگید رو تست کردم و جواب نمیده ...

چیکار کنم ؟؟؟

از خود هاست بدون مشکل ایمیل ارسال میشه، ولی انجمن چه از طریق ایمیل تستر ، چه از طریق ایمیل های گروهی ، چه زمان عضویت کاربر و ... هیچگونه ایمیلی ارسال نمیکنه .

پورتهای 25 , 465 ,587 , 2525 ,   8025 رو برای smtp تست کردم ، ولی اصلا اتفاقی نمیفته ...

ضمنا نسخه ی من IP.Board 3.4.9  هستش .

ممنون میشم کسی پاسخ منو بده

سلام.

IPB نسخه ٣ از سال قبل Discontinued شده و پشتيبانى براى اين نسخه هم قاعدتا به اتمام رسيده. پيشنهاد ميكنم به IPS نسخه ٤ انجمن خودتون رو بروز كنيد، به احتمال زياد مشكل رفع ميشه. در صورت عدم رفع مشكل اعلام بفرماييد تا راهنمايى هاى لازم صورت بگيره.

موفق باشيد.

لینک ارسال

متاسفانه IPS ورژن 4 نیازمند php7 هستش و من به دلیل استفاده از چندین CMS نمیتونم از php Native 5.2 به نسخه ی دیگه ای مهاجرت کنم ...

راه حل دیگه ای نیست ؟؟؟

لینک ارسال

• تیم مدیریت/توسعه دهنده
در 27 دقیقه قبل، aboualfazl گفته است :

متاسفانه IPS ورژن 4 نیازمند php7 هستش و من به دلیل استفاده از چندین CMS نمیتونم از php Native 5.2 به نسخه ی دیگه ای مهاجرت کنم ...

راه حل دیگه ای نیست ؟؟؟

درود.

فکر نکنم باید حتما PHP7 باشه ! 5.6 هم باشه کفایت می کنه.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...