رفتن به مطلب

اضافه و تغییر چند مورد در داخل تاپیک

erosin

ارسال‌های توصیه شده

سلام خسته نباشید

ببخشید اون قسمت هایی که داخل عکس مشخص کردم رو چطوری میتونم اضافه کنم؟

یکیش که عکس پسندیدم رو عوض کنم

یکیش نقل و قول و اون ایتم های پایین رو چطوری استایل بدم بهشون ؟

یکیم مشخصات کاربری که اون چند تا آیکون اضافه شده

و همینطور هوک کاربران آنلاین در تاپیک رو میخوام ممنون

و مورد بعدی اینکه طبق این آموزش فونت هارو اضافه کردم کش مرورگر رو هم پاک کردم تو ادیتور نشون میده ولی وقتی مینویسی با اون فونت نشون نمیده (کش سیستم رو نمیدونم چطوری باید پاک کنم)

58bff4cfc6293_Screenshot(72).thumb.png.c7dfac7140e3f819207ac8fd6a89a786.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 17 دقیقه قبل، erosin گفته است :

و مورد بعدی اینکه طبق این آموزش فونت هارو اضافه کردم کش مرورگر رو هم پاک کردم تو ادیتور نشون میده ولی وقتی مینویسی با اون فونت نشون نمیده (کش سیستم رو نمیدونم چطوری باید پاک کنم)

سلام.

در اين مورد به "سيستم>پشتيبانى" مراجعه كنيد،در بخش "براى چه چيزى نياز به كمك داريد؟" دكمه راديويى رو روى گزينه "قسمتى به درستى كار نميكند." قرار بديد و بر روى "ادامه" كليك كنيد. اگر پيغام "گاهی اوقات اطلاعات بد cache شده می تواند باعث ایجاد مشکل شود. به همین دلیل ما cache تمامی اطلاعات را پاک کردیم، لطفا چک بفرمایید که آیا مشکل حل شده است یا خیر." به شما نمايش داده شد يعنى پاك سازى كش با موفقيت انجام شده و ميتونيد تست كنيد.

موارد ديگه هم كه فرموديد اگر پوسته آى پى بى فارسى رو نصب كرده باشيد اعمال ميشه، اگر هم ميخواين در پوسته ديگه اى شخصى سازى انجام بديد منتظر دوستان ديگر بمونيد تا راهنماييتون كنند.

لینک ارسال

سلام دوست من. من دقیقاً متوجه نشدم که میخوای اضافه کنید یا اینکه ویرایش کنید.اما قبل از اینکه من فقط یکی از موارد را جواب بدم. پیشنهاد میکنم که:

1. سؤالاتتون را مبهم نپرسید تا راحت‌تر بشه راهنمایی کرد و سریعتر به جواب برسید
  2. من تو این انجمن کاره‌ای نیستم.اما طبق تجربه‌ای که در انجمن‌ها دارم بهتره که هر تاپیک را برای یک موضوع در نظر بگیرید. نمیدونم شاید قوانین این انجمن هم همینطور باشه. اما همانطور که دقت کردید، آقای اسماعیلی هم فقط به یکی از سؤالات شما پاسخ داد. با ایجاد تاپیک رتبه‌ی خودتون و اعتبارتون نیز در انجمن افزایش پیدا میکنه و دوستان میل بیشتری به جواب دادن شما نشون میدن.
  3. امیدوارم صحبت‌هام را به دیده‌ی نصیحت نگاه نکنید چرا که من کوچکتر از این حرفهام.
در 25 دقیقه قبل، erosin گفته است :

ببخشید اون قسمت هایی که داخل عکس مشخص کردم رو چطوری میتونم اضافه کنم؟

راست‌ترین قسمتی را که در تصویر مشخص کردید با استفاده از این افزونه اضافه می‌شود.

لینک ارسال

در 7 ساعت قبل، محسن اسماعیلی گفته است :

سلام.

در اين مورد به "سيستم>پشتيبانى" مراجعه كنيد،در بخش "براى چه چيزى نياز به كمك داريد؟" دكمه راديويى رو روى گزينه "قسمتى به درستى كار نميكند." قرار بديد و بر روى "ادامه" كليك كنيد. اگر پيغام "گاهی اوقات اطلاعات بد cache شده می تواند باعث ایجاد مشکل شود. به همین دلیل ما cache تمامی اطلاعات را پاک کردیم، لطفا چک بفرمایید که آیا مشکل حل شده است یا خیر." به شما نمايش داده شد يعنى پاك سازى كش با موفقيت انجام شده و ميتونيد تست كنيد.

موارد ديگه هم كه فرموديد اگر پوسته آى پى بى فارسى رو نصب كرده باشيد اعمال ميشه، اگر هم ميخواين در پوسته ديگه اى شخصى سازى انجام بديد منتظر دوستان ديگر بمونيد تا راهنماييتون كنند.

کش سیستم رو هم پاک کردم ولی باز جواب نداد

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...