رفتن به مطلب

مشکل در فارسی ساز نسخه جدید

ارسال‌های توصیه شده

• مدیر کل بازنشسته سایت
در ۱ ساعت قبل، ali2673 گفته است :

بر روى phpinfo کلیک میکنم ولی چیزی باز نمیشه وصفحه سفید میاد

اگر از نت افراز هاست دارید بسته این مورد رو که شما به قول خودشون دچار نفوظ نشید.تیکت به هاستینگ خودتون بزنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 21
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

با پشتیبانی هاست تماس گرفتم و جوابشون این بود

"

با سلام

دوست عزیز هاست های اشتراکی دارای محدودیت در توابع و منابع بوده و امکان تغییر مقادیر پیشفرض مقدور نمی باشد.
توابع موردنظر در دسترس بوده و میبایست اسکریپت تان را با آن منطبق نمایید.

درصورتی که به منابع بیشتری نیاز دارید میتوانید از پلن های سرور مجازی و یا اختصاصی استفاده نمایید.

پایدار باشید"

یعنی هیچ راهی نیست که زبان سیستم فارسی بشه؟یعنی باید از یه انجمن ساز دیگه استفاده کنم؟

لینک ارسال

در 11 دقیقه قبل، ali2673 گفته است :

با پشتیبانی هاست تماس گرفتم و جوابشون این بود

"

با سلام

دوست عزیز هاست های اشتراکی دارای محدودیت در توابع و منابع بوده و امکان تغییر مقادیر پیشفرض مقدور نمی باشد.
توابع موردنظر در دسترس بوده و میبایست اسکریپت تان را با آن منطبق نمایید.

درصورتی که به منابع بیشتری نیاز دارید میتوانید از پلن های سرور مجازی و یا اختصاصی استفاده نمایید.

پایدار باشید"

یعنی هیچ راهی نیست که زبان سیستم فارسی بشه؟یعنی باید از یه انجمن ساز دیگه استفاده کنم؟

به نظر من به يك هاستينگ معتبر و واقعى ( نه مثل اينها كه نمايندگى هستن و به هيچى دسترسى ندارند) مراجعه و هاست تهيه كنيد. با اينها هم تسويه حساب كنيد. يا سواد هاست اشتراكى رو ندارن اينا يا از زرنگ بازيشونه كه ميخوان مشترى سرور مجازى بخره ( مثال نزنم، چون همه دوستان در جريانن كدوم هاستينگ هارو رو ميگم)

لینک ارسال

از هاست معتبری خریداری کردم و مث اینکه جز 5 تای اول هست.میهن وب هاست

دوستان اگه راهی برای رفع این مشکل نیست لطفا بگید تا من از یک سیستم دیگه استفاده کنم

لینک ارسال

در 50 دقیقه قبل، ali2673 گفته است :

از هاست معتبری خریداری کردم و مث اینکه جز 5 تای اول هست.میهن وب هاست

دوستان اگه راهی برای رفع این مشکل نیست لطفا بگید تا من از یک سیستم دیگه استفاده کنم

من هم اول سايتم روى ميهن وب هاست بود، اما يك بار كه يوزر هاى همزمان بيشتر از ١٠ نفر شد سايت رو بستن و دسترسى cpanel رو مسدود كردند و يه بكاپ بهم دادن گفتن ما نميتونيم سايت هاى پربازديد رو پوشش بديم (درصورتى كه هاستم پلن پايه نبود و ١٠ يوزر همزمان هم اصلا پربازديد به حساب نمياد)، پشتيبان هاشونم اصلا حرفه اى نيستن در مقايسه با هاستينگ هاى ديگه؛ در صورتى كه الان از پارس پك هاست گرفتم و تا به حال به هيچ مشكلى برنخوردم باهاشون ( به جز xml lib  كه مجبور شدم به سوپر وايزرشون زنگ بزنم).

شما چون اول كار هستى پيشنهاد ميكنم عوض كنى هاستينگ رو چون بعدا به مشكلاتى مثل عدم دسترسى آپلود ZIP ويا داون تايم هاى غير منطقى برميخوريد.

شركتشونم اين طور كه ميگيد بزرگ نيست و با تبليغات گنده شدن. خودم به عنوان يك مشترى اصلا از اين نمايندگى فروش هاست راضى نيستم و به هيچكسى هم پيشنهادش نميكنم.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

در 10 ساعت قبل، ali2673 گفته است :

از اونجایی که IPS از نسل جدید برنامه های وب هست متاسفانه امکان اجرای IPS روی سرورهایی که امکانات پایینی دارند نیست. متاسفانه هم مثل شرکت های خودرو سازی ایرانی هم نمی شه عمل کرد و بالابر دستی به جای اتوماتیک برای ماشین گذاشت. الان حکایت شما این طوری شده !

موفق باشید

لینک ارسال

حداقل یکی بگه مشکل از چیه که فارسی نمیشه؟الان چه چیزی مشکل داره که من اونو درست کنم

موقع نصب همه ملزومات به رنگ سبز در اومده بود پس الان کجای کار ایراد داره؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 50 دقیقه قبل، ali2673 گفته است :

حداقل یکی بگه مشکل از چیه که فارسی نمیشه؟الان چه چیزی مشکل داره که من اونو درست کنم

ایرادی نداره من برای بار دوم می گم که متوجه بشید. مشکل از اون متغیر ها هست که نام بردم.

در 52 دقیقه قبل، ali2673 گفته است :

موقع نصب همه ملزومات به رنگ سبز در اومده بود پس الان کجای کار ایراد داره؟

اون بخش مربوط به نیاز های  اولیه سیستم برای حداقل کارکرد هستش.

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
در 1 دقیقه قبل، amiralizamanloo گفته است :

من هم این مشکل رو دارم که فارسی نمیشه

شما لطف کنید اول قوانین رو بخونید بعد اقدام به ایجاد پست کنید اونم نه در تاپیک دیگران

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...