رفتن به مطلب

سوال در مورد نال بودن IPB

soltane7posh

ارسال‌های توصیه شده

درود من الان از ویبولتین نال شده استفاده میکنم و ۲ بار توسط سایتشون شناسایی شدم و هاست رو مسدود کردن 

خواستم بدونم اگه به IPB بیام این مشکل رو ندارم ؟ یعنی حساسیت ندارن روی نال بودن انجمن ساز ؟‌یا اینجا هم باید لاینسس تهیه کرد 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

۹۹ درصد جامعه فارسی از IPS نال استفاده می کنند. تا الان که کسی مشکلی مشابه مشکل شما گزارش نداده. ولی اگر فقط به این دلیل قصد مهاجرت به IPS دارید، IPS بدرد شما نمی خوره.

موفق باشید

لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

با سلام

۹۹ درصد جامعه فارسی از IPS نال استفاده می کنند. تا الان که کسی مشکلی مشابه مشکل شما گزارش نداده. ولی اگر فقط به این دلیل قصد مهاجرت به IPS دارید، IPS بدرد شما نمی خوره.

موفق باشید

اخه وی بی واقعا رو این مسئله لاینسس حساس هست و همش چک میکنه با اینکه کدها و .. دستوری هم به فایل htcc اضافه می کنیم ولی برخی مواقع گیر میده الان هم دنبال یه انجمن ساز میگردم که منتقل کنم حداقل این گیر رو نده دیگه بین ای پی بی و زنفورو گیر کردم 

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

جفتشون رو نصب کنید کار کنید از هر کدوم که راضی بودین اونو ادامه بدید

لینک ارسال

خوب گفتم مسئله این امنیتی و نال شدنش برام مهمه باز نرم رو یکی ازینا و بعد یهو ببینم از طرف سایت رسمیش اخطاریه اومده و هاست هم تیکت abuse  داده بهم 

لینک ارسال

در 5 ساعت قبل، soltane7posh گفته است :

خوب گفتم مسئله این امنیتی و نال شدنش برام مهمه باز نرم رو یکی ازینا و بعد یهو ببینم از طرف سایت رسمیش اخطاریه اومده و هاست هم تیکت abuse  داده بهم 

فکر میکنم از سال 91 استفاده کردم از IPB و 3 یا 4 تا انجمن با این اسکریپت داشتم

سایت هایی که خدایشان بیامرزد ! 

توی این مدت تا حالا مشکلی با لایسنس نداشتم

اگر نظر من رو میخواید - زنفورو اگه بهترین انجمن ساز دنیا هم بود ( که نیس :biggrin: ) بازم من به شخصه سمتش نمیرفتم

انقدر که مدیرای انجمن IPB فارسی دوست داشتنی ان با یه جستجو ساده توی انجمن متوجه میشی خیلی از سوالات که پرسیده میشه در مورد انجمنساز نیست و شخصی سازیه , که مدیران انجمن بهشون جواب میدن بدون دریافت 1 ریال پول 

ویرایش شده توسط Amir_HosseinM
لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...