رفتن به مطلب

امکاناتی نظیر سایت وبمستران جزو قابلیت های پیش فرض IPS هست ؟

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان.

من از طریق سایت وبمستران با آی پی اس آشنا شدم و باید بگم که کار باهاش واقعا تجربه لذت بخشی داره، مخصوصا برای کسی که بیشتر داره توی وی بی میگرده!

البته قبلا از این سیستم با نام IPB شنیده بودم اما حالا گویا به IPS تغییر نام داده. درسته ؟ یا این ۲ با هم تفاوت دارن ؟

حالا من نمونه سایت های بالا اومده با آی پی اس رو یه مقدار جزئی بررسی کردم اما اونجوری که دیدم هیچکدوم ظاهر و امکاناتی شبیه وبمستران نداشت. چون سایت مذکور یه جورایی شبیه شبکه اجتماعی میمونه، در کنار فروم.

حالا میخواستم ببینم پیاده سازی چنین چیزی با امکانات پیش فرض آی پی اس که در دسترس هست مقدوره یا اون سایت توسعه و برنامه نویسی اختصاصی شده روش ؟

ممنون از همه زحمت کشان.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

IPS دارای هسته قدرتمندی هست که توسط برنامه هایی که داره مثل pages که همون cms هست , انجمن , دانلود و ... در کنار هم تکمیل میشه

بخش های مختلف رو میتونید با برنامه pages بسازید اما برای ساخت این بخش ها باید به html,css,js مسلط باشید

لینک ارسال

در 13 ساعت قبل، علی یوسفلاوی گفته است :

سلام

IPS دارای هسته قدرتمندی هست که توسط برنامه هایی که داره مثل pages که همون cms هست , انجمن , دانلود و ... در کنار هم تکمیل میشه

بخش های مختلف رو میتونید با برنامه pages بسازید اما برای ساخت این بخش ها باید به html,css,js مسلط باشید

ممنونم از پاسختون جناب یوسفلاوی.

در مورد زبان هایی که فرمودید، تا حدود متفاوتی روی هر کدوم تسلط نسبی دارم. فقط اشاره ای به زبان سمت سرور نکردید! نیازی نیست یعنی ؟ همون برنامه pages کارای مورد نیاز سمت سرور رو انجام میده ؟

لینک ارسال

با توجه به framework اختصاصی که هست نیازی نیست

پیشنهاد میکنم این بخش رو ببینید

لینک ارسال

با سلام.
من از قبل از ظهر هر چی تلاش کردم که با یوزر قبلیم @NoviceToPro لاگین کنم نشد متاسفانه. هیچ جور بازیابی رمز هم موفق نشدم انجام بدم. این بود که مجبور شدم این یوزر جدید رو ایجاد کنم تا بتونم فعالیت داشته باشم مجددا :neutral_face:. ممنون میشم بنا به صلاحدید تیم مدیریت با یوزر قبلی برخورد بشه.

اما سوالی که الآن دارم این هست که توی سایت مورد اشاره بنده (وبمستران) یه بخش کامیونیتی وجود داره که همون انجمن معمول میشه. اما یه بخشی هم تحت عنوان صفحه یا کانال های رسمی وجود داره. میخواستم بدونم برای این بخش از چه قابلیتی از آی پی اس استفاده شده ؟ با همون برنامه pages ؟

و سوال دومم اینکه امکانش هست مثلا فعالیت هر کاربر توی گالری در پروفایلش هم نمایش داده بشه ؟ نتیجه ای که مد نظرم هست چیزی شبیه شبکه اجتماعی هست. نمونه ای سراغ دارید که چنین موردی رو پیاده کرده باشه و بشه بررسی کرد (فارسی یا بین المللی) ؟

کلا اگر نمونه ای سراغ دارید که بتونیم تمام قابلیت ها نظیر گالری، بلاگ، دانلود، ای کامرس و کامیونیتی و ارتباطی که بین این ها برقرار هست رو ببینیم ممنون میشم که معرفی بفرمایید.

با تشکر.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

در در 1395/12/06, 17:08:25، novice گفته است :

اما سوالی که الآن دارم این هست که توی سایت مورد اشاره بنده (وبمستران) یه بخش کامیونیتی وجود داره که همون انجمن معمول میشه. اما یه بخشی هم تحت عنوان صفحه یا کانال های رسمی وجود داره. میخواستم بدونم برای این بخش از چه قابلیتی از آی پی اس استفاده شده ؟ با همون برنامه pages ؟

با استفاده از مدی به نام Group Collaboration

سوال دومم اینکه امکانش هست مثلا فعالیت هر کاربر توی گالری در پروفایلش هم نمایش داده بشه ؟

هر نوع فعالیتی در برنامه های رسمی در نمایه کاربران نمایش داده می شود و نیاز به هیچ چیز مستقلی نیست.

کلا اگر نمونه ای سراغ دارید که بتونیم تمام قابلیت ها نظیر گالری، بلاگ، دانلود، ای کامرس و کامیونیتی و ارتباطی که بین این ها برقرار هست رو ببینیم ممنون میشم که معرفی بفرمایید.

می تونید با نصب کردن سیستم IPS خودتون همه چیز رو کامل بررسی کنید.

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...