رفتن به مطلب

توهین به شعور کاربر

ارسال‌های توصیه شده

با سلام و درود 

در واقع این تاپیک نوعا بخاطر گلایه از عملکرد جناب آقای یوسفلاوی هستش 

بنده تاپیکی با عنوان کپی رایت ایجاد کردم و سوال خودم رو در کمال احترام مطرح و درخواست راهنمائی داشتم که با برخورد کاملا نامحترمانه ایشان  ومتعاقبا بستن تاپیک مواجه شد 

جناب آقای یوسفلاوی لطفا به موارد ذیل توجه داشته باشید

فرمودید حذف کپی رایت به هر بهانه ای : بنده اگر بدنبال حذف دائمی کپی رایت بودم که خب اینقدر سوادش رو دارم که بتونم در کدها بگردم و کپی رایت رو حذف کنم ولی چون قصد این کار رو نداشتم اینجا مطرح کردم تا موقتا این اتفاق بیوفته که منجر به این نوع برخورد حضرتعالی شد

عنایت داشته باشید کسی که میاد انجمن نه از پشت کوه اومده و نه برده و عبد و عبید شماست که به همچین برخوردی با نگاهی از بالا به سان یک مافوق و قدرقدرت داشته باشید و اینگونه شعور یک نفر توهین کنید و بدنبالش تاپیکش رو ببندید.

بنده هنوز انجمن عمومی نکردم که کاربران سایتم وارد شوند و در حال تست همه موارد مورد نیاز هستم و روی این اصل نیاز بود چند ساعتی کپی رایت رو بردارم والا به هیچ عنوان برام مهم نیست بود و نبود کپی رایت 

به شخصه شاید روزانه به بالای 50 نفر از طریق بخش دیدگاههای سایتم و همچنین ایمیل پاسخ میدم و هیچ وقت هم به خودم اجازه ندادم برخوردی از جنس برخوردی که حضرتعالی داشتید رو با کاربران داشته باشم

یا حق

لینک ارسال

با سلام خدمت شما

البته با اجازه ی مدیران ipbfarsi، دوست گرامی البته اقای یوسفلاوی توهینی به شعور کاربری شما نکردن.........اقای یوسفلاوی به عنوان یکی  از مدیران انجمن نوشتن حذف کپی رایت =عدم پشتیبانی
حالا میخواد حذف کپی رایت  برای 1 ساعت باشه یا برای همیشه .مطمئن باشید بقیه دوستان هم  همین جواب رو به شما میدادن.

لینک ارسال

من در مورد پاسخ مشکلی ندارم و صرفا به نوع پاسخگویی و البته مهمترین قسمت بستن تاپیک بود که عرض کردم توهین به شعور کاربر 

شاید شما وقتی تاپیکتون به این شکل ممکن بسته بشه خوشحال هم بشید ولی بنده مسثتنی از این قاعده هستم جناب 

در ثانی طرف صحبت من شما نبودید .

لینک ارسال

سلام

اگر انتقادی هست پیام خصوصی بزنید نیاز به تاپیک در انجمن نیست

شما درخواستی داشتید که جواب رد به اون داده شد هیچ جایی هم به شما توهین نشد

حتما انتظار داشتید که تاپیک زدین ما بیایم راحت شما را برای حذف کپی رایت راهنمایی کنیم جالب اینجاست خودتون دارید از کپی رایت حرف میزنید ، بخشی که برای حذف نیست !

در صورتی که مشکل یا انتقاد دیگه ای درباره مدیران و نحوه برخورد مدیران داشتید در پیام خصوصی پیگیری کنید

موفق باشید.

لینک ارسال

توهینی در کار نبود دوست عزیز

یه سوال و جواب ساده که حرص خوردن نداره اینقدر

مثال شما، مثل اینه که دولت آمریکا به دولت ایران بگه "حاجی، یه دو ساعت مملکتت رو به ما قرض میدی؟ میخوایم یه دقیقه مملکتت رو نابود کنیم و دو ساعت بعد دوباره بسازیم. واسه جلوه های ویژه‌ی یه فیلم سینمایی میخوایم." و ایران هم میگه "نه" و تموم میشه میره!

لینک ارسال
در 1 ساعت قبل، ASHKAN58 گفته است :

با سلام و درود 

در واقع این تاپیک نوعا بخاطر گلایه از عملکرد جناب آقای یوسفلاوی هستش 

بنده تاپیکی با عنوان کپی رایت ایجاد کردم و سوال خودم رو در کمال احترام مطرح و درخواست راهنمائی داشتم که با برخورد کاملا نامحترمانه ایشان  ومتعاقبا بستن تاپیک مواجه شد 

جناب آقای یوسفلاوی لطفا به موارد ذیل توجه داشته باشید

فرمودید حذف کپی رایت به هر بهانه ای : بنده اگر بدنبال حذف دائمی کپی رایت بودم که خب اینقدر سوادش رو دارم که بتونم در کدها بگردم و کپی رایت رو حذف کنم ولی چون قصد این کار رو نداشتم اینجا مطرح کردم تا موقتا این اتفاق بیوفته که منجر به این نوع برخورد حضرتعالی شد

عنایت داشته باشید کسی که میاد انجمن نه از پشت کوه اومده و نه برده و عبد و عبید شماست که به همچین برخوردی با نگاهی از بالا به سان یک مافوق و قدرقدرت داشته باشید و اینگونه شعور یک نفر توهین کنید و بدنبالش تاپیکش رو ببندید.

بنده هنوز انجمن عمومی نکردم که کاربران سایتم وارد شوند و در حال تست همه موارد مورد نیاز هستم و روی این اصل نیاز بود چند ساعتی کپی رایت رو بردارم والا به هیچ عنوان برام مهم نیست بود و نبود کپی رایت 

به شخصه شاید روزانه به بالای 50 نفر از طریق بخش دیدگاههای سایتم و همچنین ایمیل پاسخ میدم و هیچ وقت هم به خودم اجازه ندادم برخوردی از جنس برخوردی که حضرتعالی داشتید رو با کاربران داشته باشم

یا حق

خیلی کاره زشتی انجام دادن واقعا که

لینک ارسال

دوست نداشتم پاسخ شما رو بدم ولی جناب @سید فضل الله شما ظاهرا بدجوری تو مد ثابت کردن برادریت هستی و داری اینقدر جوش میزنی

استارتر من بودم و طرف خطابم جناب یوسفلاوی بود که ایشون پاسخ دادند و تموم شد لزومی نداشت شما افاضه کلام بفرمائید در موضوعی که به شما ارتباطی نداشت و صرفا از باب گرفتن جایزه و خودشیرینی بخوای خودی نشون بدی

کاش یادبگیریم عزت نفس داشته باشیم 

لینک ارسال
در 1 دقیقه قبل، ASHKAN58 گفته است :

دوست نداشتم پاسخ شما رو بدم ولی جناب @سید فضل الله شما ظاهرا بدجوری تو مد ثابت کردن برادریت هستی و داری اینقدر جوش میزنی

استارتر من بودم و طرف خطابم جناب یوسفلاوی بود که ایشون پاسخ دادند و تموم شد لزومی نداشت شما افاضه کلام بفرمائید در موضوعی که به شما ارتباطی نداشت و صرفا از باب گرفتن جایزه و خودشیرینی بخوای خودی نشون بدی

کاش یادبگیریم عزت نفس داشته باشیم 

منظورم از برادری که به نفر قبلی گفتم، چیز دیگه ای بوده دوست عزیز! ارتباطی با این تاپیک نداشته و یه حرف کلی فقط در مورد همون ایشون بوده

در ضمن، من خودشیرین، اوکی؟

در کنار عزت نفس، شعور هم یاد بگیریم بد نیست البته

روز خوش

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...