رفتن به مطلب

مشکل در تغییر نام مدیریت در هاست

ارسال‌های توصیه شده

سلام

قبلا پوشه ی مربوط به admin رو درهاستم به نام دیگه ایی تغییر دادم الان که میخوام نام پوشه رو تغییر بدم اجازه تغییر رو نمیده (حتی نام مربوطه رو هم در قسمت constants.php ) تغییر دادم ولی ارور میدهد: حالا اگر اسم مربوطه در پوشه ایی دیگه ایی وجود داشته باشه  اونا رو از کجا میتونم پیدا کنم؟  من قبلا در قسمت htaccess  نام admin رو تغییر دادم ولی الان در این قسمت هیچ کدی وجود ندارد که من نام قسمت مدیریت رو تغییر بدم .

An error occurred while attempting to rename the file
Cannot rename a directory onto an existing file or directory

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

خطایی که قرار دادید ترجمه اون می شه که نامی که دارید پوشه رو بهش تغییر نام میدید اسم یک پوشه دیگه ای هست که از قبل وجود داره!

لینک ارسال

با سلام

بله دقیقا حق باشماست . من نام admin  رو در3 قسمت تغییر دادم :

یکی نام پوشه ادمین

constants.php

htaccess 

الان  این پیام رو  که میده  به این خاطر هست که درقسمت htaccess  من قبلا نام پوشه ادمین رو تغییر دادم .ولی الان   هیچ کدی در این قسمت  وجود نداره که بخوام نام پوشه قبلی رو تغییر بدم......   کدی هست به این قسمت اضافه کنم که بتونم نام پوشه رو دوباره تغییر بدم؟

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

داخل htaccess   نام مدیریت درج نمیشده الان باید نگاه کنید ببینید داخل پوشه ادمین چه پوشه هایی دارید که این کار با مقایسه یا بسته دانلودی IPS صورت می گیره

لینک ارسال

در هم اکنون، صائب کوهپایه گفته است :

داخل htaccess   نام مدیریت درج نمیشده الان باید نگاه کنید ببینید داخل پوشه ادمین چه پوشه هایی دارید که این کار با مقایسه یا بسته دانلودی IPS صورت می گیره

شما مطمئن هستید در این قسمت نام مدیریت تغییر نمیکنه.............. چون تا زمانی  که نام پوشه رو در این قسمت تغییر ندادم انجمنم اون موقع لود نمیشد

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

اینجوری حرفم رو اصلاح کنم که در  .htaccess   روت چیزی مربوط به مدیریت نیست اما در پوشه ادمین همون دوتا فایل رو پاک کنید ورود دومرحله ای کنسل میشه جاش احراز هویت با گوگل رو اکتیو کنید

لینک ارسال

در هم اکنون، صائب کوهپایه گفته است :

اینجوری حرفم رو اصلاح کنم که در  .htaccess   روت چیزی مربوط به مدیریت نیست اما در پوشه ادمین همون دوتا فایل رو پاک کنید ورود دومرحله ای کنسل میشه جاش احراز هویت با گوگل رو اکتیو کنید

دقیقا همین کار رو انجام  دادم ..........ولی در هاست اجازه تغییر نام رو نمیده و  میگه اسم دیگه ایی به همین اسم در پوشه ایی دیگه ایی وجود داره ............که  اون پوشه رو متاسفانه  نمیدونم کجاست که تغییرش بدم .

An error occurred while attempting to rename the file
Cannot rename a directory onto an existing file or directory
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

دسترسی بخش مدیریت و هاست رو برام ارسال کنید تا چک کنم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...