رفتن به مطلب

آپلود

ارسال‌های توصیه شده

سلام خوشحال میشوم به بنده بگویید که چگونه محدودیت بگذارم که کاربران فایل هایی فقط با پسوند های

.png .gif .jpg.rar.zip.tar

آپلود کنند

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 12 دقیقه قبل، MRX 4774CK3R گفته است :

سلام خوشحال میشوم به بنده بگویید که چگونه محدودیت بگذارم که کاربران فایل هایی فقط با پسوند های

.png .gif .jpg.rar.zip.tar

آپلود کنند

سلام

طبق تصویر جلو برید .

01.thumb.png.5d518b99017065ecb49a889aa1ff65d0.png

لینک ارسال

همچنین به بنده بگویید که چگونه کاری کنم که وقتی مهمان ها وارد انجمن میشوند برای دیدن لینک ها ثبت نام کنند

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

واقعیتش توصیه نمیشه اما اگر نیاز دارید برای این کار میتونید از افزونه تجاری زیر استفاده کنید

لینک ارسال

نمیشه فایلش رو همینجا قرار بدید ؟

واقعیتش من خودم بنده چند وقت پیش یک روش بلد بودم که از همون پیشخوان میشد تنظیمش کنی ولی یادم رفته میشه لطفا اون روش رو بگید ؟
وقتی کاربر میهمان میخواست فایل رو دانلود کنه میزد برای مشاهده ی لینک ثبت نام کنید

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

در 7 ساعت قبل، MRX 4774CK3R گفته است :

وقتی کاربر میهمان میخواست فایل رو دانلود کنه میزد برای مشاهده ی لینک ثبت نام کنید

برای اینکار باید از امکان دانلود رو برای گروه کاربری مهمان در انجمن مربوطه بردارید.

سایت > تالارها > انجمن مورد نظر

همچنین لطفا  عنوان تاپیک تون رو واضح تر تعیین کنید و سوال های خودتون رو جداگانه مطرح بفرمایید

با تشکر

موفق باشید

لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

با سلام

برای اینکار باید از امکان دانلود رو برای گروه کاربری مهمان در انجمن مربوطه بردارید.

سایت > تالارها > انجمن مورد نظر

همچنین لطفا  عنوان تاپیک تون رو واضح تر تعیین کنید و سوال های خودتون رو جداگانه مطرح بفرمایید

با تشکر

موفق باشید

نه منظورم این نیست منظورم اینه که همه میتونن پست ها رو بخونن ولی روی لینک هایی که روی پست ها قرار داره بنویسه برای دیدن لینک ثبت نام کنید یا وارد شوید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...