رفتن به مطلب

مشکل با درگاه زرین پال

ارسال‌های توصیه شده

سلام و خسته نباشید . 

بنده به تازگی حساب زرین پالم رو درست کردم اما مشکل پرداخت وجود داره . چه پرداخت کنی و چه کنسل کنی با ارور زیر مواجه میشی . 

2017-02-09_18-58-24.thumb.png.a6ea3aa44cd88994691e9acc2620d89f.png

دقیقا مشکل از کجاست ؟ دسترسی ها رو برای پوشه و فایل اومدم چندین بار تغییر دادم ولی نتیجه ای در پی نداشت

کاش درگاه های پرداخت رو کسی آپدیت میکرد . این ها خیلی خیلی مهم هستن . ممنون میشم اگر بتونید راهنمایی کنید . 

مرسی . 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• تیم مدیریت

درود بر شما

دقیقا بفرمایید دارید از کدوم پلاگین استفاده میکنید ؟

لینک ارسال

در 1 دقیقه قبل، ☀ شایان آباد گفته است :

درود بر شما

دقیقا بفرمایید دارید از کدوم پلاگین استفاده میکنید ؟

دقیقا از این لینک زیر پلاگین رو دریافت کردم

لینک ارسال

• تیم مدیریت
در 2 دقیقه قبل، Mr.Abbas گفته است :

دقیقا از این لینک زیر پلاگین رو دریافت کردم

applications.zip

این فایل هارو جایگزین کنید و اگر فایلی اضافه در مسیر موجود هست پاک کنید

درست میشه ؛ اگر دیدید باز هم داره ارور میده مطمئن باشید از سمت پنل ادمین که شما دستررسی دارید تغییراتی دادید که ارور 403 میده

ارور 403 :

نقل قول

خطای 403 (Forbidden) از خطاهای HTTP بوده و زمانی که یک وب سرور بنابه دلایلی دسترسی شما را محدود کند، این کد را باز می‌گرداند. (+ نحوه برطرف کردن آن)

نشانه‌های خطای 403
خطای 403 (Error 403) یا همان خطای Forbidden به معنای "خطای سرور داخلی" می‌باشد. این خطا یکی از کدهای وضعیت HTTP است که به عنوان خطا شناخته می‌شود. خطای 403 ممکن است در همه سیستم عامل‌ها با همه مرورگرهای قدیمی یا جدید پدیدار شود چون این خطا با این که از کلاس 4xx (سمت کاربر) است اما معمولاً دلیل بوجود آمدن آن از سمت سرور می‌باشد. از جمله رایج ترین پیغام‌های آن در مرورگرها موارد زیر است:

Forbidden 403
Forbidden
Error 403
HTTP 403
Access is denied
Forbidden: Access is denied
403 That's an error (در سرورهای گوگل)
0x80244018 (در سرورهای آپدیت مایکروسافت همراه با عبارت WU_E_PT_HTTP_STATUS_FORBIDDEN)
The website cannot display the page (در مرورگر اینترنت اکسپلورر، با عنوان "403")
You don't have permission to access on this server.

موفق باشید

لینک ارسال

• تیم مدیریت
در 9 دقیقه قبل، Mr.Abbas گفته است :

مرسی و ممنون . اگر میشه دلیل مشکل رو بگید تا متوجه بشم مشکل از کجا بوده . ممنون . 

الان مشکلتون حل شد ؟

اگر حل شد ، یه سری تغییراتی در فایل های php و ... داده شدن که اونارو براتون قرار دادم تا استفاده کنید

فایل هایی که شما گذاشته بودید یه سری باگ با نسخه جدید داشتن (باگ امنیتی نه ، باگ سازگاری ...)

موفق باشید مهندس  :give_heart:

لینک ارسال

بله . مشکل من حل شد . ممنون ازت شایان جان . اگر امکانش هست درگاه ها رو بروز کنید تا دوستان دیگه هم استفاده کنن و تاپیکی در این مورد نزنن که بخواد اذیتتون کنه . ممنون مهندس . :give_rose:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...