رفتن به مطلب

صفحه بندی یا مرحله ای کردن بخش آموزش انجمن(tutorials)

ارسال‌های توصیه شده

سلام و عرض احترام.

دوستان من از برنامه آموزش برای قرار دادن آموزش‌هایی در سایتم استفاده می‌کنم.

اما آموزش‌هایی که قرار میدم معمولاً خیلی متن‌هاش طولانی میشه و آموزش‌ها را تقریباً میشه به چهار قسمت تقسیم کرد.آیا افزونه‌ای وجود داره که این کار را برام انجام بده؟؟ مثلاً آموزش‌ها را مرحله‌ای کنه یا راهی هست که متن‌های طولانی در یک آموزش‌ را صفحه‌بندی کرد؟؟

پیشنهاد شما چیست؟

ممنون بابت همفکری

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

دقیقا متوجه چیزی که میخواین نشدم ، اگر امکانش هست جزئیات بیشتری بنویسید که بهتر بشه راهنمایی کرد

لینک ارسال

در 11 ساعت قبل، علی یوسفلاوی گفته است :

سلام دوست عزیز

دقیقا متوجه چیزی که میخواین نشدم ، اگر امکانش هست جزئیات بیشتری بنویسید که بهتر بشه راهنمایی کرد

سلام.ممنونم بابت پاسخگویی.ببینید آموزش‌هایی که من به فرض مثال برای یک فصل از کتاب قرار میدهم خیلی طولانی میشه.اسکرین‌شات را مشاهده کنید که این آموزش مربوط به یک فصل هست چقدر اسکرول (نوار نارنجی سمت راست) خورده.

589c1d2029796_Screenshotfrom2017-02-0911-07-56.thumb.png.218659f43c2a05682f4fad59c4168290.png

اما همین آموزش شامل چند قسمت است.۱-نکات خط به خط ۲-آزمون تمرینی ۳-نکات مفهومی ۴- آزمون رقابتی ۵-مرور ۶-دریافت فایل

من میخوام در بالا یا پایین این آموزش این مراحل را به صورت چیزی شبیه تصویر زیر نمایش دهم.

589c1d9e9fa1d_Screenshotfrom2017-02-0911-06-00.png.80ce921e6bd63f35af86adec854776ee.png

آیا امکان نمایش قسمت‌های آموزش به این شکل وجود دارد؟

لینک ارسال

• 10 ماه بعد...

سلام بر اعضا و اساتید محترم انجمن ؛ 

منم همین مشکل را دارم !

سایتم اجازه ثبت ونمایش متن های خیلی طولانی را در پست ها  نمیدهد!

آیا راهکاری یا ترفندی در این مورد سراغ دارید؟

این برنامه بالا نسخه 4.X رو هم نصب کردم سایت از کار افتاد و این خطا رو میده مجبورشدم غیرفعالش کنم!

Fatal error: Interface 'IPS\Content\Reputation' not found in /home2/sabkhair/public_html/ejtehad/applications/tutorials/sources/Article/Article.php on line 28

باتشکر

لینک ارسال

درود بر شما.

پیشنهاد میکنم به جای این برنامه از برنامه page برای قرار دادن آموزشها استفاده کنید. با این برنامه بعدن دچار محدودیت و مشکلاتی خواهید شد که شما را وادار به انتقال آموزشها و حذف این برنامه می‌کند(تجربه شخصی)

پایدار باشید

لینک ارسال

سلام 

خیلی ممنونم 

ولی اگه لینک برنامه را هم لطف کنید ممنون میشم ، نتونستم پیداش کنم 

باتشکر

لینک ارسال

اگر منظورتون لینک برنامه page هست از برنامه‌های اصلی IPS هست و با بسته دانلودی IPS شما وجود دارد.

البته این را عرض کنم که برای کار کردن با این برنامه احتیاج به کمی مهارت دارید. که قبلن آموزش‌هایی در IPSFarsi وجود داشت. در صورتی که نیاز به ظاهرسازی ویژه دارید، اگه خودتون میتونید که عالیه اما اگر نه، با یک طراح صحبت کنید تا صفحه ویژه آموزش برای شما طراحی کند. بخش آموزش سایت خودم با این برنامه طراحی شده، میتونید به عنوان نمونه مشاهده کنید. :give_heart:

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

اخطار @نورنما داده شد.

لطفا قوانین رو رعایت کنید.

در ادامه تاپیک های دیگران مشکلات خودتون رو مطرح نکنید.

قفل

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...