رفتن به مطلب

خطای قفل شدن پیوسته queue

ارسال‌های توصیه شده

سلام.من مطالب دوستان در مربوط پردازش کار queue را پیگیری کردم و این مورد را هم تنظیم کردم که پردازش‌ها از طریق cron انجام بشه. هیچ خطایی هم در این مورد دریافت نکردم که cron درست کار نمیکند.اما همچنان پردازش‌ها انجام نمی‌شود.و خطای queue به طور مرتب قفل می‌شود را نشان می‌دهد.

کاری که میخواهد انجام دهد این است که پیوست‌ها را که چند عکس می‌باشد از هاست دانلود به هاست میزبان انتقال دهد.لازم به ذکر است که وقتی تنظیمات ذخیره‌سازی فایل را دوباره ویرایش کردم و از همان اطلاعات قبلی که به هاست دانلود متصل میشدم استفاده کردم امکان اتصال به هاست دانلود وجود ندارد.بنابراین میخواهم یا پردازش انجام بشه یا اینکه اصلاً لغو بشه

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

من فکر می کنم مشکل از نوع تعریف دستور cron هست. چون گاهی اوقات در بعضی از محیط های سرور ها شرایط متفاوت هستش.

کاری که باید بکنید اینه که به پشتیبانی Host خودتون پیام بدید  و آدرس اون فایلی که ips بهتون داده رو بهش بدید و بگید که چه جوری باید از طریق پنل تعریف کنید که به درستی اجرا بشه. چون ظاهرا این طور که از صحبت های شما فهمیدم سیستم به درست تنظیمات سرور شما رو نتونسته شناسایی کنه.

بعد از اینکه cronjob جدید رو در پنل host تون ایجاد کردید چند ساعت منتظر بمونید تا تاثیر خودش رو بگذاره.

موفق باشید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...