رفتن به مطلب

مشکل با انتخاب رنگ در ادیتور 4.1.18

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

همونطور که میدونید نسخه 4.1.18 ارائه شده و منم نصبش کردم.

همه چی خوبه فقط یه مشکلی هست اونم قسمت انتخاب رنگ ادیتور هست که هرچی گشتم و هر آموزشی هم توی سایت ckeditor بود خوندم ولی افاقه نکرد و نتونستم مثل قبل بکنمش.

میخواستم بدونم شما راه حلی دارین برای این قضیه؟

Capture.PNG

خب مشکل برطرف شد

جهت اطلاع دوستان کافی است تا افزونه زیر را دانلود و در بخش نوار ابزار نصب کنید به عنوان دکمه جدید تا بخش more colors را در قسمت انتخاب رنگ فعال کند :

http://ckeditor.com/addon/colordialog

با عرض پوزش از مدیران 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در Admin cp برید بعد قسمت شخصی سازی

در قسمت نوار ابزار قسمت افزودن دکمه و دکمه بالا که لینکش رو گذاشتم اضافه کنید.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

اگر درست متوجه شده باشم شما می خواید ویرایشگر به حالت اول برگرده. اگر این طور هست از قسمت شخصی سازی > ویرایشگر می تونید به تنظیمات اولیه بازگردانی کنید. اگر باز هم عمل نکرد فایل های IPS رو دوباره آپلود و جایگزین قبلی ها کنید.

موفق باشید

لینک ارسال

در 43 دقیقه قبل، وحید نامنی گفته است :

با سلام

اگر درست متوجه شده باشم شما می خواید ویرایشگر به حالت اول برگرده. اگر این طور هست از قسمت شخصی سازی > ویرایشگر می تونید به تنظیمات اولیه بازگردانی کنید. اگر باز هم عمل نکرد فایل های IPS رو دوباره آپلود و جایگزین قبلی ها کنید.

موفق باشید

توی نسخه 4.1.18 انتخاب رنگ متن عوض شده و دقیقا مثل عکسی که فرستادم هست.برای همه به صورت دیفالت همینطوره.یعنی اگه باز هم بازگردانی به حالت اولیه بزنم همینطور خواهد بود.

اینم قابلیتی هست که توی ckeditor 4.6 خود شرکت invision power گذاشته که قسمت config.colorButton_enableAutomatic رو روی false قرار داده و کلا یه نمونه جدید ساخته برای خودش! که حتی با باز کردن فایل کانفیگ ckeditor در خود IPS هم نمیشه تغییرش داد یا من سر در نیاوردم!

تنها راهش استفاده از همون افزونه more color هست که در پست اول ویرایش کردم و گذاشتم.

شاید به درد کسی بخوره.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

خوب خدا رو شکر این مشکل انتخاب رنگ از نسخه 4.1.18.2 به بعد رفع شده و امکان انتخاب رنگ های بیشتر فراهم شده.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...