رفتن به مطلب

ویرایش قالب ورژن قدیمی برای ورژن 4.1

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان من قالب ncsr  که داخل انجمن هست برای ورژن قدمی هستش اگه راهنمایی کنین برای ورژن 4.1 امادش کنم.
اساتید عزیز من از تمام فارسی ساز های انجمن استفاده کردم ولی پنل ادمین فارسی نشد و داخل ساست هم قسمت های مهم فارسی نیستند و انگلیسی هستند ادرس سایت
http://www.b-t-h.ir/

سایت رو ببینید هر جای کارم مشکل داره بهم بگید چون تازه کارم ممنون از زحمات شما اساتید عزیز.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

تاپیک شما به بخش مشکلات انتقال داده شد لطفا موقع ایجاد تاپیک به بخش مربوطه دقت کنید

در مورد ویرایش پوسته بهترین کار پیدا کردن نسخه آپدیت شده هست

در مورد نصب فارسی ساز به هاست خود تیکت بزنید و بگید تا مقدار max_execution_time رو بیشتر کنند سپس دوباره فارسی ساز رو نصب کنید

لینک ارسال

در 56 دقیقه قبل، milad0s گفته است :

من  نسخه ابدیت شده ncsr  رو پیدا نکردم برای  انجمن هک و امنیت ممنون میشم پوسته معرفی کنید.

به بخش دریافت و پوسته های ۴.۱ برید و طبق سلیقه خودتون انتخاب کنید.

لینک ارسال

تو بخش پوسته های 4.1 پوسته ای که با موضوع سایت بخوره پیدا نکردم اگه کسی بتونه برام یه پوسته مستقیم مربوط به موضوع سایبری باشه بسازه هزینه زحمتش رو میدم.

لینک ارسال

در 3 دقیقه قبل، milad0s گفته است :

تو بخش پوسته های 4.1 پوسته ای که با موضوع سایت بخوره پیدا نکردم اگه کسی بتونه برام یه پوسته مستقیم مربوط به موضوع سایبری باشه بسازه هزینه زحمتش رو میدم.

ويرايش يك پوسته مطابق با سليقه و نياز از اونچه فكر ميكنيد ساده تره، فقط يكم html و css بايد بلد باشيد. فقط رنگ ها، استايل ها ،فونت ها ، تصاوير و يكسرى موارد ديگه نياز به تغيير داره كه جزو شخصى سازى به حساب ميان. اگر دنبال حاضر و آماده ميگرديد ميتونيد با يك طراح صحبت كنيد تا براتون اون چيزى رو كه ميخوايد به طور اختصاصى طراحى كنه.

اگر نظر بنده رو ميخوايد آقاى يوسفلاوى كارشون عاليه (همين پوسته كنونى اينجا رو هم ايشون طراحى كردن)، توى پيغام خصوصى باهاشون ميتونيد صحبت كنيد.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...