رفتن به مطلب

فعال نشدن لینک دانلود پس از خرید از بخش دریافت

ارسال‌های توصیه شده

سلام.کاربر پول فایل را واریز کرده است و این پول در بخش صورتحساب تأیید شده است.اما لینک دانلود برای کاربر فعال نمی‌شود تا کاربر فایل را دانلود کند.(بخش دریافت)

چطور میتونم این مشکل را حل کنم؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

دسترسی های گروه کاربری برای فایل های پولی رو برسی کنید و دوباره اصلاحات را انجام بدید.

لینک ارسال

سلام.مشکل به خاطر افزونه‌ای هست که در زیر لینکش را قرار میدم.البته نمیشه گفت مشکل هست، تاپیک زدم که در به روزرسانی‌‌های آینده این موضوع بررسی شود.کاربر حتماً باید فایل را لایک کند تا لینک دانلود به کاربر نشان داده شود.ولی متأسفانه برای لایک کردن هیچ پیغامی به کاربر نشان داده نمی‌شود و همین موضوع باعث گیج شدن کاربران می‌شود.موفق و پیروز باشید

ممنون بابت راهنمایی

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

من هم از همین افزونه دارم استفاده میکنم  اما اگر دقت کنید اول کاربر اجازه دانلود نداره و بهش میگه اول لایک کن بعد که لایک کرد رفرش میشه صفحه و دانلود میزنه.که شما میتونید همون متن رو فارسی بزنید که بعد از تشکر و رفرش شدن صفحه میتوانید اقدام به خرید کنید

لینک ارسال

والا فکر کنم این مراحلی که فرمودید برای من برعکس اتفاق میفته:D

یعنی در صفحه‌ی دانلود فقط به کاربر دکمه‌ی خرید نشان داده میشه.مرحله‌ی بعد که کاربر خرید را انجام داد و برمیگرده به صفحه‌ی فایل قاعدتاً باید دکمه دانلود فایل ظاهر بشه.اما چون در این مرحله خبری از لایک نبوده اون دکمه دانلود به کاربر نشون داده نمیشه.بازم کاربر میمونه با یک دکمه که روی آن خرید نوشته شده:wink:

اینجاست که باید پیغامی از جایی به کاربر داده بشه که بابا دکمه لایک را بزن... این پیغامه را نمیدونم چطوری و از کجا بهش بدم.تنها راهی که فعلاً به نظرم میرسه اینه که یکی یکی محصولات را ویرایش کنم و در متن محصولات این پیام را بدم.ولی شایدم منتظر موندم و در به روزرسانی‌های بعدی افزونه فکری به حال این موضوع کنند و خود افزونه زحمت پیام را بکشه:good2:

بازم از اینکه وقت میذارید و یه خنگی مثل من را راهنمایی می‌کنید سپاسگزارم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...