رفتن به مطلب

ارسال یک فایل در بخش دانلود با چند نویسنده

ارسال‌های توصیه شده

سلام.دوستان آیا امکان این هست که در بخش دانلود فایلی ارسال شود و چند نفر نویسنده‌ی آن باشند؟؟

یا عبارتی آیا امکان این هست که یک فایل ارسالی را چند نفر به روزرسانی کنند؟؟

ممنون بابت راهنمایی شما

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تا اونجایی که میدونم این کار از طریق دسترسی های تکی امکان پذیر هست . که چندین نفر رو به عنوان مدیر کل انتخاب کنید ولی فقط به همون بخش دانلود و همون قسمتی که میخواید . یا گروه کاربری مدیر بخش دانلود درست کنید و بهش دسترسی بدید  . در هر صورت میشه .

لینک ارسال

در هم اکنون، Jon Snow گفته است :

تا اونجایی که میدونم این کار از طریق دسترسی های تکی امکان پذیر هست . که چندین نفر رو به عنوان مدیر کل انتخاب کنید ولی فقط به همون بخش دانلود و همون قسمتی که میخواید . یا گروه کاربری مدیر بخش دانلود درست کنید و بهش دسترسی بدید  . در هر صورت میشه .

ممنون بابت پاسخ.اما یکی از دوستان میخواد گروهی تشکیل بده و روی بعضی فایل‌ها کار کنند و اون را مرتب به روزرسانی کنند.من چون روی این دوستم شناخت داشتم به عنوان مدیر قرارش دادم و دوستانش را در گروهی تحت عنوان «مشارکت‌کننده » قرار دادم. حالا تصمیم دارم که تمامی این دوستان بتوانند روی یک فایل کار کنند و آنرا مرتب به روز کنند، ولی گروه مشارکت کننده نمیخوام امکانات مدیریتی در اختیار داشته باشه.آیا افزونه یا مدی برای این منظور طراحی نشده؟؟

لینک ارسال

در 34 دقیقه قبل، ankidroid گفته است :

ممنون بابت پاسخ.اما یکی از دوستان میخواد گروهی تشکیل بده و روی بعضی فایل‌ها کار کنند و اون را مرتب به روزرسانی کنند.من چون روی این دوستم شناخت داشتم به عنوان مدیر قرارش دادم و دوستانش را در گروهی تحت عنوان «مشارکت‌کننده » قرار دادم. حالا تصمیم دارم که تمامی این دوستان بتوانند روی یک فایل کار کنند و آنرا مرتب به روز کنند، ولی گروه مشارکت کننده نمیخوام امکانات مدیریتی در اختیار داشته باشه.آیا افزونه یا مدی برای این منظور طراحی نشده؟؟

خواهش میکنم . 

شما با دقت بخونی متوجه میشی که چی گفتم . شما میتونید فقط دسترسی بروزرسانی یا ویرایش دانلود رو براشون قرار بدید . برای مدیریت کل امکانات زیادی وجود داره . چک کنید تا بهتر متوجه بشید . 

لینک ارسال

در 7 دقیقه قبل، Jon Snow گفته است :

شما با دقت بخونی متوجه میشی که چی گفتم . شما میتونید فقط دسترسی بروزرسانی یا ویرایش دانلود رو براشون قرار بدید . برای مدیریت کل امکانات زیادی وجود داره . چک کنید تا بهتر متوجه بشید . 

ممنون.ولی با دقتم خوندم به اون نتیجه‌ای که میخواستم نرسیدم یعنی واضح متوجه منظور شما نشدم.میشه یه لطفی کنی و بفرمایید که این امکان ویرایش فایل یا محدود کردنش دقیقاً در کدام قسمت هستش... سطح دسترسی یا ویرایش گروه کاربری؟؟؟

چون من هر کدام از این گزینه‌ها را چک میکنم با همچین موردی برخورد نمیکنم یا به عبارت ساده‌تر بگم کجا میتونم امکان ویرایش فایل را برای یک گروه کاربری فعال یا غیرفعال کنم؟؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...