رفتن به مطلب

برنامه چت با امکان ایجاد اتاق گفتگو

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان. آیا برنامه و افزونه‌ای می‌شناسید که به وسیله‌ی آن بتوان امکان چت را بین کاربران ایجاد کرد و بتوان در آن اتاق گفتگو با امکان محدودسازی ایجاد کرد؟؟

البته من این برنامه‌ که توسط آقای کوهپایه به اشتراک گذاشته شده را نصب کردم ولی متأسفانه ظاهر سایتم را به هم می‌ریخت به همین خاطر بیخیال این برنامه شدم.

این برنامه ظاهراً اونطور که از اسکرین‌شات‌ها پیداست اتاق گفتگو را پشتیبانی می‌کند.آیا برنامه‌ای غیر از این سراغ دارید که بتوان اتاق گفتگو جداگانه ایجاد کرد؟

هدفم: ایجاد اتاق گفتگویی برای مدیران است تا دیگر اعضا مکالمات آنها را البته این امکان را می‌توانم توسط ایجاد انجمن به وجود بیاورم ولی میخواهم که اگر امکانش باشد گفتگوها آنلاین و سریع باشد.

تشکر بابت راهنمایی شما

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

به غیر از این نداریم البته من متوجه نشدم کجای ظاهر سایت رو به هم میریزه اما براین افزونه پورت خالی باید داشته باشین که داخل فایل راهنماش زده

لینک ارسال

در 7 ساعت قبل، صائب کوهپایه گفته است :

به غیر از این نداریم البته من متوجه نشدم کجای ظاهر سایت رو به هم میریزه اما براین افزونه پورت خالی باید داشته باشین که داخل فایل راهنماش زده

سلام.من الان برنامه را نصب کردم. میشه نگاهی بهش بندازید و بفرمایید که مشکلش چی هست؟؟ چون اصلاً کار نمیکنه.انگلیسیم زیاد خوب نیست اما طبق راهنمایی فهمیدم که یکی باید private key را چک کنم که یکی باشه که بود.از طرفی گفته بود پیش فرض از پورت ۳۰۰۰ استفاده شده که پورتی هم که برای من استفاده شده بود ۳۰۰۰ بود.آیا این که برنامه کار نمیکنه به خاطر این است که پورت بسته است؟ چطوری باید پورت باز را پیدا کنم و استفاده کنم؟

لینک ارسال

از این اسکریپت و امثاله میتونین استفاده کنید کمی فضا میخاد ولی فکر میکنم اونچه که شما میخایین همینه...

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
در ۱ ساعت قبل، ankidroid گفته است :

طبق راهنمایی فهمیدم که یکی باید private key را چک کنم که یکی باشه که بود.از طرفی گفته بود پیش فرض از پورت ۳۰۰۰ استفاده شده که پورتی هم که برای من استفاده شده بود ۳۰۰۰ بود.آیا این که برنامه کار نمیکنه به خاطر این است که پورت بسته است؟ چطوری باید پورت باز را پیدا کنم و استفاده کنم؟

سلام برای این مورد به مدیر سرور هاست تون پیام بزنید و ماجرا را شرح بدید همچنین راهنما را پیوست تیکت کنید

بیشتر از این نمیتونم یاری کنم چون وابسطه به سرور هست

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...