رفتن به مطلب

رفرش اتومات ارسالی ها

ارسال‌های توصیه شده

در 18 دقیقه قبل، ircfc گفته است :

سلام

برید صفحه اصلی انجمن یدونه فلش سمت راست وسط صفحه هستش که بزنید یه کادر سمت راست باز میشه

بعدش اسم افزونه که در بالا مشخص هستش رو باز کنید و درگ دراپ کنید در صفحه اصلی و در بالای انجمن :)

با تشکر

یاحق

چیزی نبود جایی که گفتی

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

نگاه کنید طبق تصویر تا کارتون راه بیافته :)

4.png

فلش کوچیک رو. زدید یک کادر باز میشه مثل زیر و بعدش اسم افزونه رو مشخص کردم که روش کلیک می کنید وقتی باز شد افزونه مورد نظرو درگ دراپ می کنید به بالای انجمن که من این کارو انجام دادم و در اخر روی پایان ویرایش کلیک می کنید

3.png

+ در ضمن بهتره که روی دکمه پسندیده کلیک کنید :)

با تشکر

یاحق

لینک ارسال

در هم اکنون، ircfc گفته است :

سلام

نگاه کنید طبق تصویر تا کارتون راه بیافته :)

4.png

فلش کوچیک رو. زدید یک کادر باز میشه مثل زیر و بعدش اسم افزونه رو مشخص کردم که روش کلیک می کنید وقتی باز شد افزونه مورد نظرو درگ دراپ می کنید به بالای انجمن که من این کارو انجام دادم و در اخر روی پایان ویرایش کلیک می کنید

3.png

+ در ضمن بهتره که روی دکمه پسندیده کلیک کنید :)

با تشکر

یاحق

خیلی ممنون.

فقط تو فارسی کردن افزونه مشکل دارم

لینک ارسال

سلام

برای فارسی کردن می تونید اخرین نسخه فارسی ساز رو نصب کنید تا همه چیز درست بشه

با تشکر

یاحق

لینک ارسال

در 9 دقیقه قبل، ircfc گفته است :

سلام

برای فارسی کردن می تونید اخرین نسخه فارسی ساز رو نصب کنید تا همه چیز درست بشه

با تشکر

یاحق

فارسی ساز نصبه و انجمن فارسیه اما این افزونه اخرین ارسالی ها فارسی نیست

افزونه جلالی رو نصب کردم حالا کلا صفحه باز نمیشه این پیغامو میده

Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home3/hamidis1/public_html/forums/system/3rd_party/Jdatetime/Jdatetime.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home3/hamidis1/public_html/forums/init.php(444) : eval()'d code on line 8

چیکارکنم؟

لینک ارسال

انجمن کاملا فارسی هست

افزونه ی اخرین ارسالی هاروکه گفتین فارسیش نصب نشد و نوشت مشکل داره نسخه انگلیسی رو نصب کردم حالا چجوری این دو قسمت رو فارسی کنم؟

لینک ارسال

در 5 ساعت قبل، mortezahamidi گفته است :

خیلی ممنون.

فقط تو فارسی کردن افزونه مشکل دارم

سلام :)

در حال حاضر امکان خروجی گرفتن از ترجمه افزونه ها وجود نداره و فقط برنامه هارو میتونیم ترجمه هاش رو تقدیمتون کنیم. به بخش "شخصی سازی>زبان ها" مراجعه کنید و بر روی آیکون کره زمین کلیک کنید تا به محیط ترجمه برید. در قسمت Search ترجمه کلمه new post یا new topic رو بنویسید تا براتون کلید ها نمایش داده بشه. معادل فارسی رو در باکس روبروی کلید وارد کنید تا ترجمه بشه. اگر هم مشکلی داشتید میتونید از بالای انجمن بخش راهنمای تازه واردین آموزش تصویری رو مشاهده کنید و یا اگر باز هم نتونستید مشکل رو حل کنید اعلام کنید تا راهنماییتون کنیم.

لینک ارسال

سلام و سپاس.

من میخوام فقط بخش اخرین ارسال ها رو داشته باشم و اخرین موضوع هارو نداشته باشه چجوری اخرین موضوع ها در این افزونه را پاک کنم یا اگر افزونه ی دیگری هست که فقط اخرین ارسالی ها رو بیاره ممنون میشم معرفی کنید

از دوستان کسی نیست راهنمایی کنه؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...