رفتن به مطلب

رفرش اتومات ارسالی ها

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوست عزیز

به طور پیش فرض این امکان فراهم شده و نیاز به انجام کاری ندارید

برای امتحانش میتونید یک تاپیک رو با 2 مرورگر باز کنید و با یورز تست از طریق یکی از مرورگر ها در تاپیک ، پستی ارسال کنید و بعد مرورگر دوم رو چک کنید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 1 دقیقه قبل، علی یوسفلاوی گفته است :

سلام دوست عزیز

به طور پیش فرض این امکان فراهم شده و نیاز به انجام کاری ندارید

برای امتحانش میتونید یک تاپیک رو با 2 مرورگر باز کنید و با یورز تست از طریق یکی از مرورگر ها در تاپیک ، پستی ارسال کنید و بعد مرورگر دوم رو چک کنید.

تست کردم اما متاسفانه پستی نیومد

لینک ارسال

وقتی ارسال شد پیامی پایین صفحه نمایش داده میشه که پاسخی جدید به این موضوع ارسال شده ، وقتی روی نمایش کلیک کنید نمایش داده میشه

لینک ارسال

در هم اکنون، علی یوسفلاوی گفته است :

وقتی ارسال شد پیامی پایین صفحه نمایش داده میشه که پاسخی جدید به این موضوع ارسال شده ، وقتی روی نمایش کلیک کنید نمایش داده میشه

صحیح اما میخوام مطالب خود تاپیک ها بروز بشن و خود متن اتومات نمایش داده بشه نه این که پیغام بیاد پاسخ جدیدی ارسال شده!

لینک ارسال

سلام

منظورتون در اخرین ارسالات هستش :-/

اگه این هستش که از تنظیمات افزونه می تونید تنظیم بکنید که هر 5 یا 10 ثانیه یکبار بروزرسانی بشه :)

اگه تاپیک ها هستش که وقتی اخرین ارسالات بروز بشه اونموقع کاربر میدونه که تاپیک بروز شد و میره نگاه میکنه!

با تشکر

یاحق

لینک ارسال

در 1 دقیقه قبل، ircfc گفته است :

سلام

منظورتون در اخرین ارسالات هستش :-/

اگه این هستش که از تنظیمات افزونه می تونید تنظیم بکنید که هر 5 یا 10 ثانیه یکبار بروزرسانی بشه :)

اگه تاپیک ها هستش که وقتی اخرین ارسالات بروز بشه اونموقع کاربر میدونه که تاپیک بروز شد و میره نگاه میکنه!

با تشکر

یاحق

سلام داداش.

مثلا من توی همین تاپیک هستم شما پست میزاری میخوام اتومات نمایش داده بشه مثل برخی انجمن ها امکانش هست؟

در ضمن برای اخرین ارسالی ها چه افزونه ای خوبه و چجوری بزار مش توی صفحه اول چون یدونه نصب کردم فعال هم هست اما نیومد

لینک ارسال

سلام

خب اون توسط افزونه میشه که مثلا تو وی بیولتین یه افزونه برای این منظور ساخته شده ولی من برای IPS ندیدم تا الان :)

اینم افزونه اخرین ارسالات که مثل همین انجمن هستش

با تشکر

یاحق

لینک ارسال

در 5 دقیقه قبل، ircfc گفته است :

سلام

خب اون توسط افزونه میشه که مثلا تو وی بیولتین یه افزونه برای این منظور ساخته شده ولی من برای IPS ندیدم تا الان :)

اینم افزونه اخرین ارسالات که مثل همین انجمن هستش

با تشکر

یاحق

ممنون از پاسخگوییت.

افزونه رو با موفقیت نصب کردم چجوری بیارم صفحه اول چون نیومده؟

لینک ارسال

سلام

برید صفحه اصلی انجمن یدونه فلش سمت راست وسط صفحه هستش که بزنید یه کادر سمت راست باز میشه

بعدش اسم افزونه که در بالا مشخص هستش رو باز کنید و درگ دراپ کنید در صفحه اصلی و در بالای انجمن :)

با تشکر

یاحق

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...