رفتن به مطلب

لینک های داخلی و لینک های بیرونی

ارسال‌های توصیه شده

با سلام بنده از نسخه اخر انجمن ساز استفاده میکنم برام یه سوالی هست میخوام لینک های سایت های اپلود خارجی رو که میزارم مثلا ملت ببینن برای اینکه بتونن فایلهایی که مستقیم اپلود میکنم رو فقط افرادی که میخوام ببیند چیکار باید بکنم یه ج.رایی میخوام افزونه دانلود که استفاده میکنند لینک هایی که مثلا سایت هایی که فایل اپلود هستند رو افراد عادی ببیند برای اینکه لینک مستقیم استفاده کنند باید مثلا پکیج خریداری کنند تا براشون نمایش داده بشه درکل برای این کار چیکار باید بکنم

123456789.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

اینی که شما میگید امکانش نیستش ولی دو راه می تونید انجام بدید

+ اشتراک ویژه یا همون کاربر ویژه درست بکنید بصورت ماهانه با مبلغ خاصی که بخش دانلود رو برای اون گروه قابل نمایش بذارید

+ فایل هایی که قرار میدید می تونید اونایی که توسط لینک خارجی هستش بصورت رایگان بذارید و اونایی که تو خود سایت اپلود می کنید بصورت پولی قرار بدید

با تشکر

یاحق

لینک ارسال

+ فایل هایی که قرار میدید می تونید اونایی که توسط لینک خارجی هستش بصورت رایگان بذارید و اونایی که تو خود سایت اپلود می کنید بصورت پولی قرار بدید

بله دیگه مرسی منم همینو میخوام  اینو چطری کنم که لینک خارجی برای عموم داخلی که رو هاست اپلود شده برای ویژه های این دوتارو چطوری از هم جدا کنم نمیشه که چون دانلود یا باید عمومی کرد یا ویژه چه برسه  داخلی جارجیش

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، larsa.ir گفته است :

بله دیگه مرسی منم همینو میخوام  اینو چطوری کنم که لینک خارجی برای عموم داخلی که رو هاست اپلود شده برای ویژه های این دوتارو چطوری از هم جدا کنم نمیشه که چون دانلود یا باید عمومی کرد یا ویژه چه برسه  داخلی خارجیش

سلام رفیق

اگر میشه یک نگاه کنید ببینید چیزی که میگم به دردتون میخوره یا نه . 

یک گروه کاربری ویژه بسازید . یک بخش ویژه هم درون بخش دانلود که فقط اون گروه ویژه دسترسی داشته باشن . بعد هم فایل های مورد نیاز رو درون اون قسمت براشون آپلود کنید . تا یادمه میشد همچین کاری کرد . حالا این چیزی که گفتم هم نشد دوستان میان کمک میکنن . نگران نباش . 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...