رفتن به مطلب

سوالات رایج (FAQ ) بنده در مورئ هک ها

ارسال‌های توصیه شده

درود و وقت بخیر

بنده موارد زیر و نتونسم پیدا کنم ممنون میشم راهنمائی ام کنین ::

- اخرین فعالیت های همانند این انجمن همراه با اواتار کاربری ( همراه بروزرسانی اجاکس )

- پروفیکس نام های کاربری همانند این انجمن

پ . ن  : آیا در IPB میشه انجمن ویزه و vip ساخت ؟؟ اگر بله لطفا راهنمائی ام کنین بی زحمت

و آیا پرداخت انلاین امکان پذیر اس در IPB >? راهنمائی ام کنین بی زحمت

لینک ارسال
در 1 ساعت قبل، CeleBday گفته است :

- اخرین فعالیت های همانند این انجمن همراه با اواتار کاربری ( همراه بروزرسانی اجاکس )

سلام 

بفرمایید :

در 1 ساعت قبل، CeleBday گفته است :

پروفیکس نام های کاربری همانند این انجمن

دقیق متوجه منظورتون نشدم اما اگه استایل نام های کاربری را می خواهید به تایک زیر مراجعه کنید :

موفق باشید.

لینک ارسال
در ۱ ساعت قبل، MMahdiD25 گفته است :

سلام 

بفرمایید :

دقیق متوجه منظورتون نشدم اما اگه استایل نام های کاربری را می خواهید به تایک زیر مراجعه کنید :

موفق باشید.

درود و تشکر از شمآ

الان نام کاربری شما می بینید به رنگ سبز هست با حاشیه ؟ منظور بنده اون مورد س بزرگوار * ممنون میشم معرفی کنین

سوال های دیگرمم لطفا و بی زحمت پاسخ بدید

پ . ن  : آیا در IPB میشه انجمن ویزه و vip ساخت ؟؟ اگر بله لطفا راهنمائی ام کنین بی زحمت

و آیا پرداخت انلاین امکان پذیر اس در IPB >? راهنمائی ام کنین بی زحمت

لینک ارسال
  • مدیر کل بازنشسته سایت

سلام

اولا ذهنیتی که از وی بی دارید رو کاملا خالی کنید

حالا میرسیم به جواب سوال شما ما اینجا چیزی به نام هک نداریم یک سری افزونه داریم که به اسم مد هستن و یک سری برنامه داریم که به دو دسته هستن برنامه های اصلی و برنامه های جانبی

برای حالت vip باید برید بسته برنامه اصلی رو که به نام جت پک هست اکسترکت کنید و برنامه های فروشگاه و دانلود رو نصب کنید 

روش vip هم قبلتر توضیح داده شده در قسمت مشکلات هست سرچ کنید به جواب میرسید

پرداخت انلاین و پرداخت دستی هم موجوده کافیه به بخش پلاگین های اختصاصی ورژن 4 مراجعه کنید و پلاگین زرین پال یا ارین پال رو نصب کنید

برای استایل گروه های کاربری به بخش اموزشهای ورژن 3 برید یک اموزش مهم و پین شده طبق اون انجام دهید یا نخواستین از همون لینک بالا که اموزش متفاوت کردن گروه های کاربری هست استفاده کنید

لینک ارسال
در 9 ساعت قبل، صائب کوهپایه گفته است :

سلام

اولا ذهنیتی که از وی بی دارید رو کاملا خالی کنید

حالا میرسیم به جواب سوال شما ما اینجا چیزی به نام هک نداریم یک سری افزونه داریم که به اسم مد هستن و یک سری برنامه داریم که به دو دسته هستن برنامه های اصلی و برنامه های جانبی

برای حالت vip باید برید بسته برنامه اصلی رو که به نام جت پک هست اکسترکت کنید و برنامه های فروشگاه و دانلود رو نصب کنید 

روش vip هم قبلتر توضیح داده شده در قسمت مشکلات هست سرچ کنید به جواب میرسید

پرداخت انلاین و پرداخت دستی هم موجوده کافیه به بخش پلاگین های اختصاصی ورژن 4 مراجعه کنید و پلاگین زرین پال یا ارین پال رو نصب کنید

برای استایل گروه های کاربری به بخش اموزشهای ورژن 3 برید یک اموزش مهم و پین شده طبق اون انجام دهید یا نخواستین از همون لینک بالا که اموزش متفاوت کردن گروه های کاربری هست استفاده کنید

• بله ببخشین بخاطر ذهنیتی که دارم بزرگوار !
  • یعنی برنامه جت پک رو من نصب کنم میتونم انجمن مخفی و یا همون vip رو راه اندازی کنم ؟
  • بعد یه سوال دیگه برای سئو IPB موردی هس که باید نصب شه ؟ همون مد یا برنامه یا هر چیزی شبیه بر این ؟
  • متشکرم
لینک ارسال
  • مدیر کل بازنشسته سایت

ببینید اینکه من گفتم ذهنیت ممکن بهتون بر بخوره ولی من منظورم این بود که این سیستم خیلی فرق داره با وی بی

برای سئو به هیچ چیزی نیاز ندارید

برای vip اگر برسم اموزش میذارم

لینک ارسال
در 1 دقیقه قبل، صائب کوهپایه گفته است :

ببینید اینکه من گفتم ذهنیت ممکن بهتون بر بخوره ولی من منظورم این بود که این سیستم خیلی فرق داره با وی بی

برای سئو به هیچ چیزی نیاز ندارید

برای vip اگر برسم اموزش میذارم

• خیر بزرگوار حق با شماست بنده 8 سالی با وی بی کار کردم اخر سر کوچ کردم به IPB و کمی فکرم و لغت ها و دیگر مواردم روی اون انحمن ساز اس ! شما ببخشین
  • ممنون میشم برای vip رو نیاز دارم عزیز اگر وقت کنین منت دارتون خواهم شدش
  • ین اخرین ارسالی هایی که برای بنده در بالا لینک داده ان ایا بروزرسانی خودکار داره برای مطالب  و اواتارهارو میاره کنار موضوعات ؟ا
  • متشکرم:love:
لینک ارسال
  • مدیر کل بازنشسته سایت

برای vip احتمالا نرسم اما یک راهنما سریع میذارم

اول شما گروه خودتون رو ایجاد میکنید سپس برنامه فروشگاه رو که از قبل نصب کردید رو به بخش محصولات وارد میشین و در اونجا محصولات خودتون که سطوح vip باشه تعریف میکنید بعد از اتمام هر دسته و ذخیره ان دسته از علامت بعلاوه سطح vip ای که نیاز دارید رو تنظیم میکنید نوع محصولی که نیاز دارید محصول عادی است برای اینکه در تب فروشگاه دیده بشه نمایش خرید در منطقه مشتری و کنترل پنل ادمین رو روشن کنید در تب بعدی قیمت گذاری رو انجام میدید و مرحله پایانی تمدید رو فعال میکنید دقت کنید در این مرحله قسمت مهلت برای حالتی است که تا زمان تعیین شده پرداخت صورت نگیره قیمت به صورت عادی بشه 

کار تمام شده

لینک ارسال

دقیقا فهمیدم مواردی که ارائه فرمودید رو دوست عزیز و تشکر از شما اینم لطفا پاسخ بدین ممنونتون میشم

نقل قول
  • ین اخرین ارسالی هایی که برای بنده در بالا لینک داده ان ایا بروزرسانی خودکار داره برای مطالب  و اواتارهارو میاره کنار موضوعات ؟ا

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...