رفتن به مطلب

آموزش افزودن افزودن محصولات به فروشگاه توسط کاربر

ارسال‌های توصیه شده

در بخش فروشگاه به چه صورتی باید تنظیمات را قرار داد که کاربران عضو شده در سایت بتوانند محصولات خود را در بخش فروشگاه اضافه کنند؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

به هیچ طریقی کاربر عادی نمیتواند به بخش تنظیمات فروشگاه که شامل محصول گذاری ؛ قیمت گذاری و سایر موارد است دسترسی پیدا کند مگر اینکه در گروه ادمین باشد چرا که تمام کارها از طریق پنل ادمین صورت میگیرد 

در صورتی که به قابلیت خرید و فروش نیاز دارید و کاربران هم قرار است این کار را انجام دهند باید از طریق بخش دریافت این کار را انجام دهید

لینک ارسال

در 6 دقیقه قبل، صائب کوهپایه گفته است :

به هیچ طریقی کاربر عادی نمیتواند به بخش تنظیمات فروشگاه که شامل محصول گذاری ؛ قیمت گذاری و سایر موارد است دسترسی پیدا کند مگر اینکه در گروه ادمین باشد چرا که تمام کارها از طریق پنل ادمین صورت میگیرد 

در صورتی که به قابلیت خرید و فروش نیاز دارید و کاربران هم قرار است این کار را انجام دهند باید از طریق بخش دریافت این کار را انجام دهید

از کجا میشه اینکار رو انجام داد چون آیتمی برای اینکار رو نتونستم پیدا کنم

تصویر بخش فروشگاه در  ادمین  رو قرار دادم.ورژن انجمن آخرین نسخه IPS میباشد

Capture1.PNG

آدرس های زیر چه تفاوتی با همدیگر دارند ؟

site.com/files

و

site.com/store

بهتره برای فروش فایل کاربران از کدامیک استفاده شود؟؟؟؟

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

ببینید در بخش دریافت به تنهایی نمیتونید فایلی را به فروش برسانید بخش store هم که کلا فروشگاه هست تمام فعالیت های مالی شما در فروشگاه ثبت میشود 

برای اینکه بخواهید فایلی را بفروشید اول تنظیمات فروشگاه را انجام میدید و سپس از بخش سایت تنظیمات دریافت را انجام میدین 

حال برای فروش فایل به ادرس domin.ir/files میرید و فایل خودتون رو در اونجا اپلود و قیمت گذاری میکنید

در این حالت دیگر نیاز به داشتن دسترسی به پنل ادمین نیست

لینک ارسال

سلام.چند لحظه وقت پیدا کردم و این کلیپ را براتون آماده کردم.امیدوارم که مفید واقع بشه و بتونید فایلتون را بفروشید.

ببخشید من نمیدونم الان در این انجمن امکان قرار دادن کلیپ از سایت اپارات هست و یا خیر.در بخش چت هم پرسیدم و جوابی تا الان دریافت نکردم.بنابراین من هم لینک کلیپ و هم سعی میکنم خود کلیپ را برای شما قرار دهم.

موفق و پیروز باشید

لینک

[aparat]Uuf2R[/aparat]

لینک ارسال

در در 1395/10/15, 17:06:38، ankidroid گفته است :

سلام.چند لحظه وقت پیدا کردم و این کلیپ را براتون آماده کردم.امیدوارم که مفید واقع بشه و بتونید فایلتون را بفروشید.

ببخشید من نمیدونم الان در این انجمن امکان قرار دادن کلیپ از سایت اپارات هست و یا خیر.در بخش چت هم پرسیدم و جوابی تا الان دریافت نکردم.بنابراین من هم لینک کلیپ و هم سعی میکنم خود کلیپ را برای شما قرار دهم.

موفق و پیروز باشید

لینک

[aparat]Uuf2R[/aparat]

خیلی ممنونم از راهنمایی خوبتون مشکل برطرف شد و فروشگاه بطور کامل راه اندازی شد

سپاس فراوان

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...