رفتن به مطلب

پیشنهادات در رابطه با عملکرد جدید انجمن

Abbas Ma

ارسال‌های توصیه شده

1) مسابقه بزارید....دوستان انگیزه بگیرن..یعنی یه تالار مسابقات بزارین خوب میشه (ایده ای ندارم فعلا :scratch_one-s_head:)

2) تالار ویژه کریسمس با ویژه نوروز بزارین ..که چند ماه دیگه عیده مثلا هر ابدیت خاصی میاد رایگان به صورت ویژه هر سال بزارید ...:-bd

3) تالار اموزش جامع ساخت مد و برنامه و پوسته تحت اسکریپت انجمن ساز محبوب دلها IPB :DD:

با مورد 3 دوست خوبم

Jon Snow

مخالفم : علاوه بر شلوغ شدن انجمن میشه بلکه باعث سردر گمی هم میشه... سایت های دیگه هم برای یادگیری css php html هستن..

با مورد 1 موافقم

با مورد 2 موافقم

مورد 4 هم همون مورد 3 هست مخالفم

با مورد 5 موافقم * چرا ؟! چون شاید شخصی مثلا من خود من خیلی دوست دارم طریقه ساخت مد یا پوسته رو برای IPB 0 تا 100 رو یاد بگیرم * مورد 3 خودم .

-----------

یه انتقاد اقای نامنی... هشدار من اخه 1 سال شده.. میشه لطفا برش دارین  8-| من که تا توان و سوادم در این زمینه به دوستان کمک میکنم >:D<

و اخرین و جدی ترین انتقاد من خیلی جدی... اقای نامنی !!! :-w**==:-w

ویرایش شده توسط 3a31d
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

تمامی پیشنهادات شما عزیزان بررسی شد و بزودی شاهد اضافه شدن بعضی از این پیشنهاد ها به انجمن خواهید بود.

با تشکر از شما دو بزرگوار

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...