رفتن به مطلب

ارور 500 هنگام ارتقاع انجمن

ارسال‌های توصیه شده

در 1 دقیقه قبل، Amir_HosseinM گفته است :

is currently unable to handle this request.

HTTP ERROR 500

این کارها رو انجام بدید:

1) بکاپ خودتون رو ریستور کنید.
2) برنامه ها، قالب ها و هوک هارو غیر فعال کنید.
3) هر چیزی که داخل روت هست (منظور محل نصب انجمن هست) به جز پوشه های public و upload و فایل، conf_global.php به فولدری به نام IPB منتقل کنید.
4) IPS رو به صورت فایل ZIP به هاست منتقل کنید و در روت از حالت فشرده خارج کنید
5) به آدرس site.com/admin/upgrade برید. در اینجا باید یه صفحه ببینید که ازتون میخواد یوزر پسورد ادمین رو برای آپدیت وارد کنید. (اگر بدقت تا به اینجا رو پیش رفتید و باز ارور 500 داد، مشکل از طرف هاستینگتونه).
باقی مراحل رو آقای نامنی در پست زیر به ریز توضیح دادند:

پیشنهاد: از هاستینگتون بخواید که نسخه PHP سرورتون رو به آخرین نسخه موجود 7 بروز کنند.چون اگر PHP روی نسخه 5.4 این جور مشکلات رو داره.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 20
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ
در 27 دقیقه قبل، محسن اسماعیلی گفته است :

این کارها رو انجام بدید:

1) بکاپ خودتون رو ریستور کنید.
2) برنامه ها، قالب ها و هوک هارو غیر فعال کنید.
3) هر چیزی که داخل روت هست (منظور محل نصب انجمن هست) به جز پوشه های public و upload و فایل، conf_global.php به فولدری به نام IPB منتقل کنید.
4) IPS رو به صورت فایل ZIP به هاست منتقل کنید و در روت از حالت فشرده خارج کنید
5) به آدرس site.com/admin/upgrade برید. در اینجا باید یه صفحه ببینید که ازتون میخواد یوزر پسورد ادمین رو برای آپدیت وارد کنید. (اگر بدقت تا به اینجا رو پیش رفتید و باز ارور 500 داد، مشکل از طرف هاستینگتونه).
باقی مراحل رو آقای نامنی در پست زیر به ریز توضیح دادند:

پیشنهاد: از هاستینگتون بخواید که نسخه PHP سرورتون رو به آخرین نسخه موجود 7 بروز کنند.چون اگر PHP روی نسخه 5.4 این جور مشکلات رو داره.

pwr8_12.jpg

قبل از نصب ام همه موارد به همین صورت بود , هوک ها همه غیر فعال , برنامه ها غیر فعال , قالب هم روی پیشفرض و بقیه غیر فعالو مخفی

فایل IPS 4 رو هم به روت انجمن ( محل قبلی نصب ) ریختم و extract کردم 

باز هم موقع فراخوانی پوشه اپگرید با ارور 500 مواجه میشم ! 

لینک ارسال

در 10 دقیقه قبل، Amir_HosseinM گفته است :

pwr8_12.jpg

قبل از نصب ام همه موارد به همین صورت بود , هوک ها همه غیر فعال , برنامه ها غیر فعال , قالب هم روی پیشفرض و بقیه غیر فعالو مخفی

فایل IPS 4 رو هم به روت انجمن ( محل قبلی نصب ) ریختم و extract کردم 

باز هم موقع فراخوانی پوشه اپگرید با ارور 500 مواجه میشم ! 

با اين اوصاف مشكل از طرف هاستينگتونه؛ بهشون بگيد مشكل رو رفع كنند. اگر گفتند مشكل از IPS هست بگيد روى هاست هاى زيادى نصب شده و در حال استفادست. نسخه php سرورتون رو هم بگيد ٧ كنند.

لینک ارسال

در 1 دقیقه قبل، محسن اسماعیلی گفته است :

با اين اوصاف مشكل از طرف هاستينگتونه؛ بهشون بگيد مشكل رو رفع كنند. اگر گفتند مشكل از IPS هست بگيد روى هاست هاى زيادى نصب شده و در حال استفادست. نسخه php سرورتون رو هم بگيد ٧ كنند.

با توجه به صحبت آقا محسن عزیز . 

ببینید درون هاستتون تغییر نسخه php رو دارید اگر دارید میتونید خودتون ارتقاش بدید . اگر نه درخواست بدید .

2016-12-29_20-44-23.png

لینک ارسال

در 7 دقیقه قبل، محسن اسماعیلی گفته است :

مشکل اینجاست که نت افراز یک سری فانکشن ها و دسترسی هارو برای کانفیگ بهتر خودشون بسته و شخصی هم که پشتیبانی انجام میده نمیدونه پیشنیاز این اسکریپت چیه بنده هم نمیدونم بگم که مثلا به فلان چیز دسترسی کامل بدن ! 

ولی تعجب من از اینه که چطور روی همین هاست , روی دامنه دیگه ای که addon شده اسکریپت به راحتی نصب شد ؟ 

در 24 دقیقه قبل، Jon Snow گفته است :

با توجه به صحبت آقا محسن عزیز . 

ببینید درون هاستتون تغییر نسخه php رو دارید اگر دارید میتونید خودتون ارتقاش بدید . اگر نه درخواست بدید .

2016-12-29_20-44-23.png

پلنش direct admin تغییر php بسته هستش ! 

لینک ارسال

در 32 دقیقه قبل، Amir_HosseinM گفته است :

پلنش direct admin تغییر php بسته هستش ! 

دایرکت ادمین هم تغییر php دارد، اگر اون هاستینگ این امکان گذاشته باشه..

روی domain setup برید بعد روی دامنه ای که میخواید تغییر ورژن php اعمال بشه باز کنید، پایین صفحه از بخش PHP Version Selector میتونید تغییر بدید

لینک ارسال

در 2 دقیقه قبل، iMajid گفته است :

دایرکت ادمین هم تغییر php دارد، اگر اون هاستینگ این امکان گذاشته باشه..

روی domain setup برید بعد روی دامنه ای که میخواید تغییر ورژن php اعمال بشه باز کنید، پایین صفحه از بخش PHP Version Selector میتونید تغییر بدید

اگر دقت کرده باشید گفتم که پنل direct admin هست و تغییر php بسته هستش ! منظورم این بوده که نمیشه php رو تغییر داد

===============================

ما دقیقا از اپگرید به نسخه 4 به خاطر همچین مشکلاتی فراری بودیم که اخر یه همچین مشکلی سرمون اومد موقع تغییر :dash1::joy:

لینک ارسال

سلام دوستان , من دیشب با پشتیبانی هاست درباره ارور 500 صحبت کردم , error log رو باز کردن و در صفحه انجمن الان مشخصه که چه ارروی میاد 

Parse error: syntax error, unexpected T_OBJECT_OPERATOR in /home2/*****/domains/(sitename******)/public_html/forum/system/Member/Member.php on line 2785

اگر دوستان با همچین اروری برخوردن یا میدونن چجوری رفع میشه راهنمایی کنن :Bandaged_head:

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

خطای 500 همون طور که قبلا گفتم از سروره :

نقل قول

کلا سری خط های 500 مشکلات مربوط به سرور هست و به اسکریپت ارتباطی نداره.

اول از همه چک کنید که آیا اصلا host شما سازگار با IPS هست یا خیر ! اسکریپت مربوطه رو از بخش دریافت دانلود کنید.

راه حل های رفع مشکل خطای 500 :

http://pcsupport.about.com/od/findbyerrormessage/a/500servererror.htm

حالا شما دچار چنین مشکلی شدید اول از همه اسکریپت ملزومات IPS رو گذاشتید ببینید تمام اکستنشن های PHP رو دارید یا خیر؟

توی ارورلاگ سرور برای خطای 500 یک خط مجزا وجود داره. در اون خط چی نوشته شده ؟

لینک ارسال

در 10 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

با سلام

خطای 500 همون طور که قبلا گفتم از سروره :

حالا شما دچار چنین مشکلی شدید اول از همه اسکریپت ملزومات IPS رو گذاشتید ببینید تمام اکستنشن های PHP رو دارید یا خیر؟

توی ارورلاگ سرور برای خطای 500 یک خط مجزا وجود داره. در اون خط چی نوشته شده ؟

اقای نامنی عزیز :give_heart:

مشکل از طرف سرور بود که ارور لاگ رو بسته بود

بعد از باز کردن ارور لاگ ها مشکل رو حل کردم :give_rose:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...