رفتن به مطلب

ارور 500 هنگام ارتقاع انجمن

ارسال‌های توصیه شده

سلام خدمت دوستان بالاخره بعد از مدتی مشکل پیش نیاز IPS حل شد و اسکریپت و برای تست روی یک دامین دیگه نصب کردم

حالا موقع ارتقاع انجمن وقتی همه فولدر هارو طبق اموزش اقای نامنی داخل فایل زیر ریختم به جز 3 تا فایل uploads , public  , config 

حالا فایل اصلی که دانلود شده رو extract کردم توی سرور 

موقعی که فولدر  اپگرید رو فراخوانی میکنم با ارور 500 مواجه میشم

دوستان مشکل از کجاست ؟ انجمن روی هوا مونده ! 

همیشه از مشکلات ارتقاع میترسیدیم سرمون اومد :dash1:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 20
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ
در 8 دقیقه قبل، Amir_HosseinM گفته است :

سلام خدمت دوستان بالاخره بعد از مدتی مشکل پیش نیاز IPS حل شد و اسکریپت و برای تست روی یک دامین دیگه نصب کردم

حالا موقع ارتقاع انجمن وقتی همه فولدر هارو طبق اموزش اقای نامنی داخل فایل زیر ریختم به جز 3 تا فایل uploads , public  , config 

حالا فایل اصلی که دانلود شده رو extract کردم توی سرور 

موقعی که فولدر  اپگرید رو فراخوانی میکنم با ارور 500 مواجه میشم

دوستان مشکل از کجاست ؟ انجمن روی هوا مونده ! 

همیشه از مشکلات ارتقاع میترسیدیم سرمون اومد :dash1:

دوست عزیز . میخواید یک کاری بکنید . تمام فایل ها رو به حالت قبل برگردونید و ارتقا رو انجام بدید . از من وسواسی تر پیدا نمیشه ولی من این کاری که گفتید رو نکردم . به خاطر آدرس دهی بعضی از فولدر ها . کاری رو که گفتم انجام بدید و برید توی بروزرسانی . 

لینک ارسال

در 3 دقیقه قبل، Jon Snow گفته است :

دوست عزیز . میخواید یک کاری بکنید . تمام فایل ها رو به حالت قبل برگردونید و ارتقا رو انجام بدید . از من وسواسی تر پیدا نمیشه ولی من این کاری که گفتید رو نکردم . به خاطر آدرس دهی بعضی از فولدر ها . کاری رو که گفتم انجام بدید و برید توی بروزرسانی . 

یعنی چی برگردونم به حالت قبل و ارتقاع بدم ؟! برم توی بروزرسانی ؟ بروزرسانی کجاست دقیقا ؟ 

اصلا متوجه حرف شما نشدم !! 

من کلا تمام فایل های نسخه قبلی رو انتقال دادم , انگار که میخوام نسخه جدید رو از 0 نصب کنم , پوشه install هم eror 500 میده ! 

لینک ارسال

در 5 دقیقه قبل، Amir_HosseinM گفته است :

یعنی چی برگردونم به حالت قبل و ارتقاع بدم ؟! برم توی بروزرسانی ؟ بروزرسانی کجاست دقیقا ؟ 

اصلا متوجه حرف شما نشدم !! 

من کلا تمام فایل های نسخه قبلی رو انتقال دادم , انگار که میخوام نسخه جدید رو از 0 نصب کنم , پوشه install هم eror 500 میده ! 

دوست عزیز . 

اگر اومدین و فایل های انجمن قبلی رو توی یک پوشه ریختین و میخواید ارتقا رو انجام بدید الان که به این خطا برخورد کردید به نظر من تنها راهتون این هست که فایل ها رو دوباره به روت انجمنتون برگردونید و ارتقا رو انجام بدید . 

لینک ارسال

در 24 دقیقه قبل، Jon Snow گفته است :

دوست عزیز . 

اگر اومدین و فایل های انجمن قبلی رو توی یک پوشه ریختین و میخواید ارتقا رو انجام بدید الان که به این خطا برخورد کردید به نظر من تنها راهتون این هست که فایل ها رو دوباره به روت انجمنتون برگردونید و ارتقا رو انجام بدید . 

همه فایل هارو به یک دامین دیگه انتقال دادم 

بازم وقتی میخوام نسخه جدید رو نصب کنم ارور 500 میده 

لینک ارسال

در 41 دقیقه قبل، Amir_HosseinM گفته است :

همه فایل هارو به یک دامین دیگه انتقال دادم 

بازم وقتی میخوام نسخه جدید رو نصل کنم ارور 500 میده 

یعنی چی ؟ شما دقیق بگید از اول چکار کردید ؟

به یک دامین دیگه ؟ اگر به یک دامین دیگه انتقال دادید باید آدرس دهی رو از اول توی پوشه های مورد نیازتون انجام بدید . 

این آموزشی که آقا وحید گذاشتن داخلش گفتن که اگر وسواسی هستین یک پوشه بسازید و تمام فایل ها به غیر این چند فایل به اون پوشه انتقال بدید و بعد انجمن ساز جدید رو اکسترکت کنید توی روت انجمن و بعد برید توی ارتقا . شما اول از همه ارتقا رو روی همون دامین اصلی که انجمنتون بوده انجام بدید و بعد برید روی یک دامین دیگه . خوب مورد زیر رو بخونید .

نقل قول

مرحله اول: انتقال فایل های قدیمی

آدم حساسی هستید؟ یا حساس نیستید؟

x برای آدم های حساس »: کلیه فایل های کنونی خودتون رو به یک پوشه به اسم IPB منتقل (Move) نمایید به غیر از پوشه های public و upload و فایل، conf_global.php .

نکته ۱: منظور از پوشه upload همان پوشه ای است که برای آپلود فایل ها تنظیم کرده اید. اگر آن را تغییر نام داده اید ، پس همان پوشه را نگه دارید.

نکته ۲: اگر IP.Downloads نصب دارید بوشه های downloads و screenshots را نیز نگه دارید. دیگر برنامه ها پوشه خاصی ندارند.

x برای آدم های غیر حساس »: کار خاصی نیاز نیست انجام دهید به مرحله بعدی برید.

گفته شده به پوشه ی IPB منتقل کنید همه رو به غیر از این موارد ذکر شده . نگفته که یک ساب دامین بسازید براش و بعد انتقال بدید یا به هر دامین دیگه ای انتقالش بدید . 

فایل ها رو هر جا بودن بازگردانی کنید و برید توی کار ارتقا . کار اضافه ای هم نکنید . اگر بعدا میخواید دامین رو تغییر بدید یا قبل از ارتقا باشه یا بعدش . 

لینک ارسال

من منظورم رو بد رسوندم ! 

من تمام فایل های انجمن به جز پوشه های گفته شده رو به یک دامین دیگه که روی این هاست addon شده انتقال دادم 

فایل نسخه جدید انجمن رو در ساب دامینی که قبلا انجمن روش نصب بود انتقال دادم و extract کردم 

وقتی دیدم اپگیرد ارور 500 میده , کلا همه فایل های روت انجمن رو حذف کردم و نسخه جدید رو extract کردم که نسخه جدید کلا بدون ارتقاع نصب بشه 

که بازم ارور 500 داد نصب نسخه جدید 

لینک ارسال

در 1 دقیقه قبل، Amir_HosseinM گفته است :

من منظورم رو بد رسوندم ! 

من تمام فایل های انجمن به جز پوشه های گفته شده رو به یک دامین دیگه که روی این هاست addon شده انتقال دادم 

فایل نسخه جدید انجمن رو در ساب دامینی که قبلا انجمن روش نصب بود انتقال دادم و extract کردم 

وقتی دیدم اپگیرد ارور 500 میده , کلا همه فایل های روت انجمن رو حذف کردم و نسخه جدید رو extract کردم که نسخه جدید کلا بدون ارتقاع نصب بشه 

که بازم ارور 500 داد نصب نسخه جدید 

توی انجمنتون مطلبی نداشتین ؟

میشه از این ارور یک عکس بذارید ؟

اگر مطلبی ندارید فقط آخرین ورژن رو بگیرید و مطابق آموزش نصبش کنید . همین . بعضی از هاست ها چندین دقیقه تا ساعت ممکنه نیاز داشته باشن تا دامین رو کامل ست کنن . هاستینگ من این شکلی بوده .

الان دقیقا آدرسی که میخواید روش انجمن ساز نصب کنید چی هست ؟ انجمن ساز رو درون این ساب دامین استخراج کنید و برید برای نصب . اگر باز مشکلی داشت میتونید صبر کنید دوستان پاسخگو بیان کمک کنن یا در خصوصی دسترسی بدید تا براتون یک چکی بکنم . 

لینک ارسال

سلام.

قبل آپگرید مطمئن هستید که تمامی برنامه ها، هوک ها و قالب هارو غیر فعال کردید؟ اگر کاملا طبق آموزش پیش رفته باشید نباید مشکلی باشه. ببینید که error-log اتون چی هست.

همون طور که دوست خوبمون @Jon Snow گفتند از ارور یک اسکرین بدید و یا متنش رو در اینجا قرار بدید.

لینک ارسال

در 20 دقیقه قبل، محسن اسماعیلی گفته است :

سلام.

قبل آپگرید مطمئن هستید که تمامی برنامه ها، هوک ها و قالب هارو غیر فعال کردید؟ اگر کاملا طبق آموزش پیش رفته باشید نباید مشکلی باشه. ببینید که error-log اتون چی هست.

همون طور که دوست خوبمون @Jon Snow گفتند از ارور یک اسکرین بدید و یا متنش رو در اینجا قرار بدید.

is currently unable to handle this request.

HTTP ERROR 500

این ارورش هست 

انجمن 80 هزار مبحث و 6 هزار ممبر داره - کلا فایل هارو حذف کردم

نسخه جدید رو ریختم توی روت هاست ( همون ساب دامین قبلی که روش انجمن نصب بود )

بازم با ارور 500 مواجه شدم

روی زیر دامنه ریختم به این صورت :

domainname.com/new

بازم ارور 500

ولی روی یه دامین دیگه که روی همین هاست addon شده ریختم به راحتی نصب شد نسخه جدید ! 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...