رفتن به مطلب

هاور لینک و تصاویر بند انگشتی در ادیتور

ارسال‌های توصیه شده

سلام و خسته نباشید به عزیزان گرانقدر

میخواستم دو تا امکان به انجمنم ادیتورم اضافه کنم .

اول از همه . 

میخوام وقتی توی انجمنم نوشتم رزیدنت اویل و موس رو روی این مورد بردم بالاش برام بنویسه مثلا شیطان مقیم . موس هاور . توی یک ادیتور بود الان هم کاربرای انجمنم به خاطر ترجمه هایی که میکنن شدیدا بهش نیاز پیدا کردن .

دوم .

یک امکانی بود تا اونجایی که یادمه بین ما به تصاویر بند انگشتی جا افتاده بود . مثلا :

روی عکس که کلیک میکردیم از سایز کوچیک بزرگ میشد و وقتی دوباره روش کلیک میکردیم کوچیک میشد . اصلا راهی هست که عکس های انجمن سایز خاصی داشته باشن وقتی روشون کلیک میکنیم بزرگ بشن و به نمایش در بیان ؟

ممنون و خسته نباشید .

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در در 1395/10/03, 05:37:39، Jon Snow گفته است :

سلام و خسته نباشید به عزیزان گرانقدر

میخواستم دو تا امکان به انجمنم ادیتورم اضافه کنم .

اول از همه . 

میخوام وقتی توی انجمنم نوشتم رزیدنت اویل و موس رو روی این مورد بردم بالاش برام بنویسه مثلا شیطان مقیم . موس هاور . توی یک ادیتور بود الان هم کاربرای انجمنم به خاطر ترجمه هایی که میکنن شدیدا بهش نیاز پیدا کردن .

دوم .

یک امکانی بود تا اونجایی که یادمه بین ما به تصاویر بند انگشتی جا افتاده بود . مثلا :

روی عکس که کلیک میکردیم از سایز کوچیک بزرگ میشد و وقتی دوباره روش کلیک میکردیم کوچیک میشد . اصلا راهی هست که عکس های انجمن سایز خاصی داشته باشن وقتی روشون کلیک میکنیم بزرگ بشن و به نمایش در بیان ؟

ممنون و خسته نباشید .

بالا باش .

مورد دوم رو تا حدودی حل کردم . ولی بعضی مواقع میبینم یک سری چیز ها توی انجمنم تغییر نمیکنه . یکیش همینه . سایز آواتار رو تغییر میدم ولی ارتفاعش تغییری نمیکنه .

------

فکر میکنم مورد اول اسمش هاور نباشه . این باشه .

ScreenTips description البته جدا از هم . 

ممنون .

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

در 2 ساعت قبل، Jon Snow گفته است :

فکر میکنم مورد اول اسمش هاور نباشه . این باشه .

ScreenTips description البته جدا از هم . 

ممنون .

با استفاده از بخش مخفف ها فکر می کنم مشکل شما قابل حل باشه. از این بخش می تونید چنین چیزی که می خواید رو نمایش بدید.

سیستم > مطالب > مخفف ها

لینک ارسال

در 6 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

با سلام

با استفاده از بخش مخفف ها فکر می کنم مشکل شما قابل حل باشه. از این بخش می تونید چنین چیزی که می خواید رو نمایش بدید.

سیستم > مطالب > مخفف ها

سلام و خسته نباشی .

من الان میخوام که این امکان توی ادیتورم باشه . مثلا مشخص کنم که کدوم جمله الان این مورد روش فعال باشه . راسیتش یک موردی رو پیدا کردم به اسم کانواس . ولی اصلا روی ادیتورم جواب نمیده . نمیدونم باید چکارش کنم . 

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

اگر متناسب با ورژن 4.5 هست و باز همون خطا همیشگی رو میده یک بار داخل بخش پلاگین ادیتور اکسترکت کن بعد از پنل دوباره نصب کن

لینک ارسال

در در 1395/10/07, 19:22:31، صائب کوهپایه گفته است :

اگر متناسب با ورژن 4.5 هست و باز همون خطا همیشگی رو میده یک بار داخل بخش پلاگین ادیتور اکسترکت کن بعد از پنل دوباره نصب کن

خطا نمیده کار نمیده . 

میگم که نمیشه اینم مثل آپارات حلش کرد ؟ خیلی نیازه و به دردم میخوره . 

ممنون

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...