رفتن به مطلب

مشکل در حذف تاپیک و موضوعات

ارسال‌های توصیه شده

سلام و خسته نباشید .

واقعا این موردهایی که داره برای انجمنمون پیش میاد خسته کننده داره میشه . انقدر کلافم کرده که نمیتونم به ترجمه ها و کار های طراحیم برسم . الان موقع حذف تاپیک از انجمن همچین مشکلی برامون پیش اومده .

متاسفیم، مشکلی پیش آمده است!

کلید محافظت CSRF مطابقت ندارد.ممکن است نشان از این باشد که یک برنامه یا افزونه از تاریخ گذشته است.لطفا با پشتیبان فنی برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

کد خطا : 2S119/1

تماس با ما

پیغام بالا رو میده و چیزی حذف نمیشه . قالب هم براش بروز رسانی ندیدم . ادیتورم تا چیزی بهش اضاف میکنم میپره میترسم چیزی پاک کنم ادیتورم خراب بشه . احساس میکنم داره شبیه ویبولتین میشه . البته من منکر کار نا بلدی خودم نمیشم ولی دیگه سابقه ی این همه مشکلات رو نداشته انجمن ساز . الان هم نمیدونستم باید این پیغام رو کجا مینوشتم برای همین تاپیک جدا زدم . پیشاپیش شرمنده ی شما عزیزان راهنما هستم . خسته نباشید و ممنون .:give_rose:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

برای بنده هم چنین مشکلی پیش میاد

هم موقع انتخاب چندین تاپیک هم موقع انتخاب یک تاپیک :(

2.png

3.png

برای حل این مشکل من این کارو کردم و جواب داد :)

باید داخل خود تاپیک بشید و از مدیریت خود موضوع اقدام به حذفش بکنید تا حذف بشه :)

4.png

با تشکر

یاحق

لینک ارسال

سلام دوستان

متاسفانه اینچنین مسائل بخاطر بروز نبودن پوسته ها هست

به ویرایش پوسته برید و از مسیر

forums > front > forums بیت forumTable باز کنید و جستجو کنید:

<form action="{$table->baseUrl}" method="post" data-role='moderationTools' data-ipsPageAction>

و کد زیر رو جایگزین کنید

<form action="{$table->baseUrl->csrf()}" method="post" data-role='moderationTools' data-ipsPageAction>

@Jon Snow برای شما فیکس کردم نیاز به انجام کاری ندارید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...