رفتن به مطلب

نصب انجمن رو صفحه اصلی سایت

ارسال‌های توصیه شده

سلام خدمت تیم IPB farsi

من ی سوال دارم اون هم اینه که

من اگه بخوام انجمن رو صفحه اصلی سایت ببرم روی ثاب دامین ینی کپی پیست کنم هیچ مشکلی براش پیش نمیاد؟

و بعدی هم ی درخواست یدونه افزونه دارم که به طور مثال مثلا من چند تا سرور رو قرار میدم بعد مثلا میخوام بر روی رایی که بازدید کننده ها میدن بهشون ترتیب داده بشن

ی سیستم vote دهی باشه

ی همنچین افزونه ای هست اگه هست معرفی کنید

بعد ی سوال دیگه شما صفحه اول سایتتون رو با IPB درست کردید یا یک فایل دیگه یا شایدم cms دیگه اینم راهنمایی کنید ممنون میشم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

در 14 ساعت قبل، ahmadspy1 گفته است :

من اگه بخوام انجمن رو صفحه اصلی سایت ببرم روی ثاب دامین ینی کپی پیست کنم هیچ مشکلی براش پیش نمیاد؟

آدرس سایت تون عوض می شه در نتیجه نیازه مع آموزش تغییر آدرس رو مطالعه و انجام بدید.

درخواست یدونه افزونه دارم که به طور مثال مثلا من چند تا سرور رو قرار میدم بعد مثلا میخوام بر روی رایی که بازدید کننده ها میدن بهشون ترتیب داده بشن

ی سیستم vote دهی باشه

ی همنچین افزونه ای هست اگه هست معرفی کنید

با این خصوصیت فکر نمی کنم باشه ولی برنامه Links Directory رو می تونید تست کنید.

بعد ی سوال دیگه شما صفحه اول سایتتون رو با IPB درست کردید یا یک فایل دیگه یا شایدم cms دیگه اینم راهنمایی کنید ممنون میشم

صفحه اول سایت اینجا استاتیک هست ولی چنین چیزی رو هم می شه با IPS به اجرا در آورد.

موفق باشید

لینک ارسال

در 4 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

صفحه اول سایت اینجا استاتیک هست ولی چنین چیزی رو هم می شه با IPS به اجرا در آورد.

خب ممنون میشم واسه این کارم یه راهنمایی کوچیک کنید

با این خصوصیت فکر نمی کنم باشه ولی برنامه Links Directory رو می تونید تست کنید.

در رابطه با این هم خیلی ممنون

آدرس سایت تون عوض می شه در نتیجه نیازه مع آموزش تغییر آدرس رو مطالعه و انجام بدید.

منظورم این هست که من وقتی فایل هاشو از روی این صفحه
wowlearn.ir

به ثاب دامین

forums.wowlearn.ir
انتقال بدم یعنی کپی پیست کنم مشکلی برای انجمن پیش نمیاد؟

در کل ممنون از راهنماییتون

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، ahmadspy1 گفته است :

خب ممنون میشم واسه این کارم یه راهنمایی کوچیک کنید

در رابطه با این هم خیلی ممنون

منظورم این هست که من وقتی فایل هاشو از روی این صفحه
wowlearn.ir

به ثاب دامین

forums.wowlearn.ir
انتقال بدم یعنی کپی پیست کنم مشکلی برای انجمن پیش نمیاد؟

در کل ممنون از راهنماییتون

در مورد اول میتونید از طریق کد های html و css و موارد دیگه ، برای خودتون صفحه ایجاد کنید . یا میتونید از برنامه Page استفاده کنید .

در مورد سوم هم باید وقتی که انجمن رو انتقال میدید به اون آدرس یک سری تغییرات درون چند فایل انجام بدید تا کاملا به اون آدرس به خصوص دایرکت بشید و مشکلی برای شما و انجمنتون پیش نیاد . 

یک توصیه میکنم بهتون . تا انجمنتون کاربر زیادی نداره همه کار هایی که میخواید رو سریعا انجام بدید تا مشکلی براتون پیش نیاد .

در آخر هم میگم . اگر به توصیه های آقای نامنی دقت کنید و عمل کنید مطمئنا مشکلتون حل میشه . برای مورد سوم خوب دقت کنید و از آموزش استفاده کنید بسیار ساده هست . 

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

در ارتباط با بخش سوم سوال شما

برای انتقال به هر ادرسی (فرقی نمیکنه چه ساب دامین و چه فولدر یا دامنه دیگه)نیاز هست هم قبلش یه سری تنظیمات انجام داد هم بعدش که در بخش اموزش هست

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...