رفتن به مطلب

اضافه نشدن دکمه و امکانات به ادیتور

ارسال‌های توصیه شده

در 2 دقیقه قبل، صائب کوهپایه گفته است :

opencartcms.org_2016-12-09_01-23-06.png

خدمت شما . تک به تک نصب کنید

table.zip

دست شما درد نکنه ولی واقعا عجیبه . اصلا نمیتونم نصبشون کنم . 

افزونه به نظر معتبر نمی رسد. لطفا مطمئن شوید افزونه را دقیقا به همانگونه که دریافت کرده اید بارگذاری کرده باشید.
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 21
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ
  • مدیر کل بازنشسته سایت

اخرین ورژن رو من نصب دارم یعنی 4.1.17.1  و اینا همگی کنارشون زده Version: 4.5.11

لینک ارسال

در هم اکنون، صائب کوهپایه گفته است :

اخرین ورژن رو من نصب دارم یعنی 4.1.17.1

مال من هم دقیقا همینه . فقط تو فکر اینم جریان از چه قراره . نباید مشکلی باشه برای نصب

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

اگر ممکنه اجازه بدید منم روی سروتون برسی کنم

برسی شد تنها راه حلی که به ذهن میرسه از هاست باشه چرا که من هر چیزی که در توان داشتم و بلد بودم انجام دادم.حتی ادیتور رو یکبار از پنل ریست کردم و یکبار کل ادیتور رو پاک و دوباره اپلود کردم

ظاهرا هاست شما اجازه نصب مستقیم نمیده به همین منظور ابتدا یکبار افزونه ها رو در هاست اکسترکت کرده و سپس دوباره به پنل مدیریت رفته  وافزونه رو به صورت فایل زیپ نصب کنید

لینک ارسال

در 5 ساعت قبل، صائب کوهپایه گفته است :

اگر ممکنه اجازه بدید منم روی سروتون برسی کنم

برسی شد تنها راه حلی که به ذهن میرسه از هاست باشه چرا که من هر چیزی که در توان داشتم و بلد بودم انجام دادم.حتی ادیتور رو یکبار از پنل ریست کردم و یکبار کل ادیتور رو پاک و دوباره اپلود کردم

ظاهرا هاست شما اجازه نصب مستقیم نمیده به همین منظور ابتدا یکبار افزونه ها رو در هاست اکسترکت کرده و سپس دوباره به پنل مدیریت رفته  وافزونه رو به صورت فایل زیپ نصب کنید

ببخشید ولی الان دیگه ادیتور حتی بالا هم نمیاد

----------------------------------------------------

مجبور به حذف تغییرات شدم . =;

-----------------------------------------------------

پس از حذف تغییرات خود به خود باز ادیتور پرید ولی الان هر کاری میکنم ادیتور برنمیگرده باید چکار کرد ؟

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
در 11 ساعت قبل، Jon Snow گفته است :

پس از حذف تغییرات خود به خود باز ادیتور پرید ولی الان هر کاری میکنم ادیتور برنمیگرده باید چکار کرد ؟

فایل های ادیتور رو دوباره روی هاست بریزید

لینک ارسال

ممنون صائب جان . درستش کردم ولی به نظرم با مدی یا چیزی همخونی نداره . دیگه منتظر میمونم سر وقت سرور رو تغییر میدم . متشکرم از شما

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

ادیتور رو من یکبار دیگه نصب کردم براتون اما کلا به طور مستقیم هیچ افزونه ای نصب نمیشه 

به نظرم روی سرور مطمئن تست بگیرید

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، صائب کوهپایه گفته است :

ادیتور رو من یکبار دیگه نصب کردم براتون اما کلا به طور مستقیم هیچ افزونه ای نصب نمیشه 

به نظرم روی سرور مطمئن تست بگیرید

چشم . حتما . ممنونم از شما صائب عزیز که خیلی خیلی باعث به زحمت افتادن شما شدیم .

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

صرفا جهت اطلاع برای کاربران در آینده عرض می کنم تابع zip در سرور شما از طریق php.ini غیر فعال شده. تنها راهش هم اینه که به پشتیبانی هاست تون اطلاع بدید تا براتون فعال کنند.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...